Bruda mislim da nam je to najmanji problem, sve da ima ikakve veze i istine u tvojim insinuacijama
Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FerdinandF
- Postovi: 602
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Yakin je sinoć nadmudrio Sergeja u svakom segmentu.
Ali ni to nije toliki problem. Problem je što se ništa nije uviđalo i mijenjalo gotovo cijelu tekmu.
Tih desetak minuta kad smo proigrali nakon što je izveo Tahirovica, bilo je i od Svicarsca svjesno odmaranje za posljednju četvrtinu, jer su vidjeli da bez Dzeke ne mozemo dati gol do sutra. Potpuni promašaj Barbareza. Ima podrsku i dalje, ali je sinoć promašio sve što se moglo promašit.
Iskreno se nadam da ćemo protiv Katra vidheti fudbal i da ćemo pobijediti. U tom slučaju, za drugi krug se mora mijenjati puno toga i odustati od sistema 442 u onoj strukturi. 4 igrača manje.
Ali ni to nije toliki problem. Problem je što se ništa nije uviđalo i mijenjalo gotovo cijelu tekmu.
Tih desetak minuta kad smo proigrali nakon što je izveo Tahirovica, bilo je i od Svicarsca svjesno odmaranje za posljednju četvrtinu, jer su vidjeli da bez Dzeke ne mozemo dati gol do sutra. Potpuni promašaj Barbareza. Ima podrsku i dalje, ali je sinoć promašio sve što se moglo promašit.
Iskreno se nadam da ćemo protiv Katra vidheti fudbal i da ćemo pobijediti. U tom slučaju, za drugi krug se mora mijenjati puno toga i odustati od sistema 442 u onoj strukturi. 4 igrača manje.
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ovo je jako bitno.
Kazu sve bi se nekako smirilo da se nisu pocele spominjati agencije...
Mahmic valjda rekao dzaba sam ga dao kad smo izgubili mozemo polako sa prvom niskobudzetnom agencijom kuci...
Ovi nasi menadzeri iz strucnog staba odmah povezali prevoznu agenciju sa ovim svojim agencijama i ybg ode sve...
Ne znam opet ako lazu mene lazemni ja vas....
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Valjda je to onih sahat vremena ekipi da budu placipi..cke ...rossonero85 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 23:56Jel' ih Spaha sve povaljao ko Čak Noris?
E čuj Sergej se osamio u kazinu![]()
A Vico ce Janjicare nezvanicno povesti u zadnji juris ...
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ulijece Miske i puca rafal po svlacionici.rossonero85 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:23Svlačionica Bosne i Hercegovine poslije utakmice sa Švicarskom
Spahić je Patrick Swayze![]()
-
rossonero85
- Postovi: 561
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
AshburtonG je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:41Ulijece Miske i puca rafal po svlacionici.rossonero85 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:23Svlačionica Bosne i Hercegovine poslije utakmice sa Švicarskom
Spahić je Patrick Swayze![]()
![]()
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
AshburtonG je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:41Ulijece Miske i puca rafal po svlacionici.rossonero85 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:23Svlačionica Bosne i Hercegovine poslije utakmice sa Švicarskom
Spahić je Patrick Swayze![]()
![]()
naprijed rejal
- Wilshere10
- Postovi: 1229
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ima informaciju da je Džeko svezao Alajbegovića i pustio mu kompilaciju Ozilovih dodavanja. Nezvanično je ovo. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
-
Marokanci58
- Postovi: 667
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Zbog one reakcije nakon gola Mahmić nece vise minute dobiti kod ekomanijaka nikada. .
Ma igrači su totalno demotivisani, pogledaj im samo izraze lica kad ih kamera zumira sve govore...Kockar je sjebao sve. Od Rumunije u Zenici prije 10 utakmica nikoga regularno nismo pobjedili. Svaku utakmicu igramo isto sa 2 igrača manje.
Baš bi se obrukali DA NAS KATAR POBJEDI. BILI BI SPRDNJA SVIMA. Bolje da nismo ni otišli onda.
Klošaru će opet igrati mrtvaci poput Tahirovića tako da odmah igraš sa igračem manje ili dva i teško do pobjede.
Ma igrači su totalno demotivisani, pogledaj im samo izraze lica kad ih kamera zumira sve govore...Kockar je sjebao sve. Od Rumunije u Zenici prije 10 utakmica nikoga regularno nismo pobjedili. Svaku utakmicu igramo isto sa 2 igrača manje.
Baš bi se obrukali DA NAS KATAR POBJEDI. BILI BI SPRDNJA SVIMA. Bolje da nismo ni otišli onda.
Klošaru će opet igrati mrtvaci poput Tahirovića tako da odmah igraš sa igračem manje ili dva i teško do pobjede.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Buraz, moraš gledati širu sliku. Sad da otjeraš njega i SŠ ponovo si na nuli, a Vicko će ti naći ili nekog svog menadžer-trenera ili nekog jugosaurusa. Pa će ti prvu igrati Mujakić sa Saničaninom.Marokanci58 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 01:06Zbog one reakcije nakon gola Mahmić nece vise minute dobiti kod ekomanijaka nikada. .
Ma igrači su totalno demotivisani, pogledaj im samo izraze lica kad ih kamera zumira sve govore...Kockar je sjebao sve. Od Rumunije u Zenici prije 10 utakmica nikoga regularno nismo pobjedili. Svaku utakmicu igramo isto sa 2 igrača manje.
Baš bi se obrukali DA NAS KATAR POBJEDI. BILI BI SPRDNJA SVIMA. Bolje da nismo ni otišli onda.
Klošaru će opet igrati mrtvaci poput Tahirovića tako da odmah igraš sa igračem manje ili dva i teško do pobjede.
Ja sam vala više za 4 boda na SP, nego 4 gola od Luxa.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Do nesretnog gola i crvenog kartona - odnosno prvih 75 minuta je to izgledalo bolje nego protiv Kanade!
Vrlo dobro vodjenje utakmice 75-80 minuta, odnosno do crvenog kartona, prilagođavanje dešavanjima na terenu i promjena formacije.
Nakon što je uvidio da to ne izgleda najbolje s 4-4-2 u prvih 15,20 minuta, odlučio se potom preci u 3-5-2 i izgledalo je to na terenu u najmanju ruku ravnopravno narednih sat vremena.
Protivnik je bio bezopasan u tom periodu...
Mi smo imali u tom periodu onu situaciju kada je Tahirovic promašio, zatim Alajbegovic kasni s povratnom Dzeki na 16, Kolasinac dodaje umjesto da ide na sut, odličan sut Dedica s 20 metara.
I bas kada smo Svicarce dobro stisnuli na njihovoj polovici i kada se činilo da smo mi bliže golu, Svicarci zabijaju nakon velike greške Memica.
Ubrzo nakon toga i Muharemovic dobija crveni karton i tu je bio kraj.
Memic odigrava najlosiju partiju u karijeri gdje je kumovao kod sve 4 gola Svicaraca. Nažalost.
Dakle, bilo je to dobro vodjenje utakmice od strane našeg stručnog štaba do te velike greške Memica za 0:1 a kasnije i crvenog kartona.
Jednostavno se do 74.minute činilo da utakmica ide makar na neriješeno, uz nešto bolju našu igru, kako konstatovase i Amar Osim i jos neki.
Ono gdje je SS morao kvalitetnije reagovati jeste zatvoriti bolje utakmicu nakon crvenog, a pogotovo nakon 0:2.
Po mom mišljenju morao se uvesti stoper nakon crvenog kartona kojeg je dobio Muharemovic.
_______________________
Tek drugi poraz u posljednih 12,13 takmičarskih utakmica i bum - najgori selektor, pokeras, ide pljuvanje, vrijeđanje..
Svaka cast forumasima koji napisu kulturnu kritiku u kojoj drugačije razmišljaju. Treba ostati dostojanstven.
_______________________
Protiv Kanade sam prizeljkivao 451 usljed izostanka Dzeke.
Nadam se da ce to izvesti protiv Katara jer protivnik to dozvoljava i lakše im možemo ugroziti gol. Da ih uzmemo na posjed oko 16, brzi protok lopte, proigravanja, suteve iz vana (Alajbegovic, Bajraktarevic, Mahmic, Basic), centarsuteve...
A ako ne zabijemo u prvih 45, onda drugo poluvrijeme krenuti s dva špica.
Ako ne 451, onda 352 kao i sinoć.
O tome više na drugoj temi.
Nakon drugo, dugo vremena (još od oktobra i Kipra) ulazimo u jednu utakmicu u kojoj smo favoriti i bit će zanimljivo vidjeti kako ćemo se postaviti i kako će to izgledati.
Vrlo dobro vodjenje utakmice 75-80 minuta, odnosno do crvenog kartona, prilagođavanje dešavanjima na terenu i promjena formacije.
Nakon što je uvidio da to ne izgleda najbolje s 4-4-2 u prvih 15,20 minuta, odlučio se potom preci u 3-5-2 i izgledalo je to na terenu u najmanju ruku ravnopravno narednih sat vremena.
Protivnik je bio bezopasan u tom periodu...
Mi smo imali u tom periodu onu situaciju kada je Tahirovic promašio, zatim Alajbegovic kasni s povratnom Dzeki na 16, Kolasinac dodaje umjesto da ide na sut, odličan sut Dedica s 20 metara.
I bas kada smo Svicarce dobro stisnuli na njihovoj polovici i kada se činilo da smo mi bliže golu, Svicarci zabijaju nakon velike greške Memica.
Ubrzo nakon toga i Muharemovic dobija crveni karton i tu je bio kraj.
Memic odigrava najlosiju partiju u karijeri gdje je kumovao kod sve 4 gola Svicaraca. Nažalost.
Dakle, bilo je to dobro vodjenje utakmice od strane našeg stručnog štaba do te velike greške Memica za 0:1 a kasnije i crvenog kartona.
Jednostavno se do 74.minute činilo da utakmica ide makar na neriješeno, uz nešto bolju našu igru, kako konstatovase i Amar Osim i jos neki.
Ono gdje je SS morao kvalitetnije reagovati jeste zatvoriti bolje utakmicu nakon crvenog, a pogotovo nakon 0:2.
Po mom mišljenju morao se uvesti stoper nakon crvenog kartona kojeg je dobio Muharemovic.
_______________________
Tek drugi poraz u posljednih 12,13 takmičarskih utakmica i bum - najgori selektor, pokeras, ide pljuvanje, vrijeđanje..
Svaka cast forumasima koji napisu kulturnu kritiku u kojoj drugačije razmišljaju. Treba ostati dostojanstven.
_______________________
Protiv Kanade sam prizeljkivao 451 usljed izostanka Dzeke.
Nadam se da ce to izvesti protiv Katara jer protivnik to dozvoljava i lakše im možemo ugroziti gol. Da ih uzmemo na posjed oko 16, brzi protok lopte, proigravanja, suteve iz vana (Alajbegovic, Bajraktarevic, Mahmic, Basic), centarsuteve...
A ako ne zabijemo u prvih 45, onda drugo poluvrijeme krenuti s dva špica.
Ako ne 451, onda 352 kao i sinoć.
O tome više na drugoj temi.
Nakon drugo, dugo vremena (još od oktobra i Kipra) ulazimo u jednu utakmicu u kojoj smo favoriti i bit će zanimljivo vidjeti kako ćemo se postaviti i kako će to izgledati.
-
rossonero85
- Postovi: 561
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Wilshere10 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 01:06Ima informaciju da je Džeko svezao Alajbegovića i pustio mu kompilaciju Ozilovih dodavanja. Nezvanično je ovo.![]()
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Sramota sta se pise o covjeku koji nas je odveo na prvenstvo, koji je digo reprezentaciju iz ponora, koji zajedno sa ostalim non stop putuje po svijetu trazeci igrace koji ce uciniti nasu reprezentaciju jos boljom.
Da ne govorim koliki je patriota, i bosansko-hercegovacka legenda.
Nama niko ne valja, tanka je linija izmedju poraza i pobjede, ni za sta nemamo strpljenje, Osim je bio upravu kad je reko znam ja nes hebo ti nas.
Cast pojedincima.
Pregrmit cemo mi i ovo ko sto smo pregrmili tezak period kad je Barba tek doso, ja vjerujem u Barbu i nase igrace, uz Bosnu sam uvijek i kad gubi i kad dobija, zato sto je ovo moja drzava koju volim svim srcem.
Glavu gore, ovu utakmicu treba zaboravit, nista nije jos izgubljeno, moze se jos uvijek proci grupa.
Da ne govorim koliki je patriota, i bosansko-hercegovacka legenda.
Nama niko ne valja, tanka je linija izmedju poraza i pobjede, ni za sta nemamo strpljenje, Osim je bio upravu kad je reko znam ja nes hebo ti nas.
Cast pojedincima.
Pregrmit cemo mi i ovo ko sto smo pregrmili tezak period kad je Barba tek doso, ja vjerujem u Barbu i nase igrace, uz Bosnu sam uvijek i kad gubi i kad dobija, zato sto je ovo moja drzava koju volim svim srcem.
Glavu gore, ovu utakmicu treba zaboravit, nista nije jos izgubljeno, moze se jos uvijek proci grupa.
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ovdje stvarno ima ljudi koji su bolesni..necu se mjesati u rad Admina/moderatora ali brate dragi...ovaj yebe od do...pa zasto je jos uvijek tu?
Barba u srijedu vodi Bosnu po PRVI puta u sesnaestinu svjetskog prvenstva....u top 32 repke svijeta...pa vi gledajte...ja cu da slavim u Seattleu...
Sve je spremno, ulaznice, avion, smjestaj, ljiljani..

Barba u srijedu vodi Bosnu po PRVI puta u sesnaestinu svjetskog prvenstva....u top 32 repke svijeta...pa vi gledajte...ja cu da slavim u Seattleu...
Sve je spremno, ulaznice, avion, smjestaj, ljiljani..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Dobit cemo Katar ali ispadamo zbog gol razlike. Mislim da je realno samo da Češka bude gora od nas.
-
rossonero85
- Postovi: 561
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
2:0 protiv Katara i 99% idemo dalje na Donalda Trumpa 


Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Upravo to, mene je veci strah kad ode SS onda smo opet na isto kao prije, bolje i poraz nego ono.Soli je napisao/la: ↑20 jun 2026, 01:31Buraz, moraš gledati širu sliku. Sad da otjeraš njega i SŠ ponovo si na nuli, a Vicko će ti naći ili nekog svog menadžer-trenera ili nekog jugosaurusa. Pa će ti prvu igrati Mujakić sa Saničaninom.Marokanci58 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 01:06Zbog one reakcije nakon gola Mahmić nece vise minute dobiti kod ekomanijaka nikada. .
Ma igrači su totalno demotivisani, pogledaj im samo izraze lica kad ih kamera zumira sve govore...Kockar je sjebao sve. Od Rumunije u Zenici prije 10 utakmica nikoga regularno nismo pobjedili. Svaku utakmicu igramo isto sa 2 igrača manje.
Baš bi se obrukali DA NAS KATAR POBJEDI. BILI BI SPRDNJA SVIMA. Bolje da nismo ni otišli onda.
Klošaru će opet igrati mrtvaci poput Tahirovića tako da odmah igraš sa igračem manje ili dva i teško do pobjede.
Ja sam vala više za 4 boda na SP, nego 4 gola od Luxa.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Šupčino.JohnCleese je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:34Ovo je jako bitno.
Kazu sve bi se nekako smirilo da se nisu pocele spominjati agencije...
Mahmic valjda rekao dzaba sam ga dao kad smo izgubili mozemo polako sa prvom niskobudzetnom agencijom kuci...
Ovi nasi menadzeri iz strucnog staba odmah povezali prevoznu agenciju sa ovim svojim agencijama i ybg ode sve...
Ne znam opet ako lazu mene lazemni ja vas....
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ne znam odakle ova prica oko agencije i menedzeri ali je totalna glupost.Rodju je napisao/la: ↑20 jun 2026, 08:09Šupčino.JohnCleese je napisao/la: ↑20 jun 2026, 00:34Ovo je jako bitno.
Kazu sve bi se nekako smirilo da se nisu pocele spominjati agencije...
Mahmic valjda rekao dzaba sam ga dao kad smo izgubili mozemo polako sa prvom niskobudzetnom agencijom kuci...
Ovi nasi menadzeri iz strucnog staba odmah povezali prevoznu agenciju sa ovim svojim agencijama i ybg ode sve...
Ne znam opet ako lazu mene lazemni ja vas....
- PointBlank
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ne bi me cudilo..Marokanci58 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 01:06Zbog one reakcije nakon gola Mahmić nece vise minute dobiti kod ekomanijaka nikada.
Tolika djeca da ne valjaju.. Ahmedhodzic, tad nekad i Hadzikadunic, pa Huseinbasic, Karic, pa evo sad i Mahmic..
Nesto jeste, a sta je, jos necemo saznati dok ne pukne tikva
Online
Trenutno korisnika/ca: bh22, Bing [Bot], Bosniacum Lilium, dena24, Edincapitano, Elddar, forgempp, majstorS35, Maverick, MundijalVibes26, Zglavkar i 89 gostiju.



