Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Madal
Postovi: 5983
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Madal » 20 jun 2026, 16:29

Al Sasa Ibrulj :rol: Najveci retard
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Iceplayer
Postovi: 2187
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Iceplayer » 20 jun 2026, 16:29

Sve to sišlo sa sela i pokušava da prodaje seljačku priču u javni prostor...

Avatar
perun
Postovi: 938
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la perun » 20 jun 2026, 16:32

JohnCleese je napisao/la:
20 jun 2026, 10:41
Rodju je napisao/la:
20 jun 2026, 08:09
JohnCleese je napisao/la:
20 jun 2026, 00:34

Ovo je jako bitno.
Kazu sve bi se nekako smirilo da se nisu pocele spominjati agencije...
Mahmic valjda rekao dzaba sam ga dao kad smo izgubili mozemo polako sa prvom niskobudzetnom agencijom kuci...
Ovi nasi menadzeri iz strucnog staba odmah povezali prevoznu agenciju sa ovim svojim agencijama i ybg ode sve...
Ne znam opet ako lazu mene lazemni ja vas....
Šupčino.
Zato sto nisam trebao pustati u javnost ove istina nezvaicne informacije???
Zelja mi je dobrobit reprezentacije i vracanje ljudi od sporta u i oko repke tipa Husarica, Sinanovica...
Nadam se da je ovo što kažeš loš pokušaj sarkazma. Sport, husara i Sinan u jednoj rečenici WTF :rol:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
perun
Postovi: 938
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la perun » 20 jun 2026, 16:39

Beduin je napisao/la:
20 jun 2026, 15:28
napapijri1987 je napisao/la:
20 jun 2026, 15:18
Sensei je napisao/la:
20 jun 2026, 15:13


laž, sumnjam da momčadija zna za tu riječ
Rekao je na njemacki. To je razlog zasto Esmir ima crninu na instagram profilu.
Naime kako je Mahmic dosao Esmiru je receno da vise ne zele da pricaju engleski sa njim i da mora uciti njemacki. Cak se prica da je Mahmic rekao Esmiru da ide tamo odakle je dosao i da nema sta da trazi u Evropi.
A Esmir mu je uzvratio ajetima svetog Kur'ana i dao mu do znanja da se Allaha trebaju plasiti i da sve dolazi od Uzvisenog.
Da li ce vragolasti Mahmic uzvratiti nekim sihrom ili olovom preko masica saznat cemo u narednih 24h u postovima JohnCleesea.
...kažu...trenutno je u šeheru kod vidovite Azire, gledaju u kašike, bacaju grah i domunđavaju se nešto na njemačkom. :shifty:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4655
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Juventinisimo » 20 jun 2026, 16:41

babino je napisao/la:
20 jun 2026, 08:22
Juventinisimo je napisao/la:
20 jun 2026, 02:36
Ovdje stvarno ima ljudi koji su bolesni..necu se mjesati u rad Admina/moderatora ali brate dragi...ovaj yebe od do...pa zasto je jos uvijek tu?

Barba u srijedu vodi Bosnu po PRVI puta u sesnaestinu svjetskog prvenstva....u top 32 repke svijeta...pa vi gledajte...ja cu da slavim u Seattleu...

Sve je spremno, ulaznice, avion, smjestaj, ljiljani.. :kafa:

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
sve ok i sretno na tekmi, ali vec smo bili medju 32 ekipe:-)
ne sumnjam da cemo i sada, a sa amerima cemo se dobro ponosati, sve je moguce pa i historija da idemo prvi put u top 16.
Pa dobro, novi format, nova nafaka...prvenstveno sam mislio na prolazak grupe, to je najvaznije...prije je bilo SP sa 8 repki, samo se mi nismo plasirali :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la SanaBosna » 20 jun 2026, 16:44

perun je napisao/la:
20 jun 2026, 16:39
Beduin je napisao/la:
20 jun 2026, 15:28
napapijri1987 je napisao/la:
20 jun 2026, 15:18


Rekao je na njemacki. To je razlog zasto Esmir ima crninu na instagram profilu.
Naime kako je Mahmic dosao Esmiru je receno da vise ne zele da pricaju engleski sa njim i da mora uciti njemacki. Cak se prica da je Mahmic rekao Esmiru da ide tamo odakle je dosao i da nema sta da trazi u Evropi.
A Esmir mu je uzvratio ajetima svetog Kur'ana i dao mu do znanja da se Allaha trebaju plasiti i da sve dolazi od Uzvisenog.
Da li ce vragolasti Mahmic uzvratiti nekim sihrom ili olovom preko masica saznat cemo u narednih 24h u postovima JohnCleesea.
...kažu...trenutno je u šeheru kod vidovite Azire, gledaju u kašike, bacaju grah i domunđavaju se nešto na njemačkom. :shifty:
Bas treba neki tarot mozda milan tarot da vidi sta se upravo desava

Avatar
perun
Postovi: 938
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la perun » 20 jun 2026, 16:47

AmorVincitOmnia je napisao/la:
20 jun 2026, 16:18
RollingPaper je napisao/la:
20 jun 2026, 16:05
Ja sam mislio da je ovaj Ibrulj patriota i da nešto zna u stručnom smislu. Sad tek vidim da nema pojma o životu.
Slusam njegov podcast (podcast opsajd) i covjek je bas realan, ne kritikuje selektora previse kako su neki zakljucili. Ali ne moze covjek kao sportski novinar lagati i tvrditi da smo pokazali neku dobru igru do sada.
Ocekujem malo vise dominacije protiv Katra i da zatresemo mrezu par puta pa onda neka nam je Perun na pomoci protiv USA koja je po meni bolja i od Kanade i Svicarske
Pomozite si sami i ja ću vam pomoći :cool:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la h1a2s3o4 » 20 jun 2026, 19:21

Selektoru se sto se tice izbora formacija i vodjanje utakmice do gola nema sta zamjeriti. Poslije gola bilo je diskutabilnih poteza ali OK. Svica jaka jbg, da je sreca bila drugacija dobili bi mi njih.
One promjene formacija nakon pauza su top stvar i donosile su rezultate, svaka cast na tome! :thumbup:

Ono sto mu se moze zamjeriti i zamjera mu se duze vrijeme jeste uporno forsiranje Tahirovića. Ljudi govore mozda on na treningu vidi nesto sto mi ne vidimo, mozda on na treningu i vidi nesto ali je dovoljan broj utakmica odigrao da se vidi da to sto potencijalno na treningu pokazuje nije dovoljno da ga se forsira toliko da igra. To je ono bas veliki promasaj.

Druga stvar koja nije niti kiritika nego samo opaska, kako smo ranije pisali nas najveci problem je iznosenje lopte pri visokom presingu protivnika. To moramo nekako rijesiti. Znamo da nemamo igrace na sredini terena ali neki sistem se mora kreirati pa i kada dodju bolji igraci bice lakse. Taj problem nije Barbarez kreirao, on je tu puno prije njega ali se nadam da ce ga rijesiti. Nije se dovoljno samo osloniti na igrace/e.

Još jedna, doduše manja zamjerka, jeste mala minutaža / nekorištenje Mahmića. Ovdje par ljudi sere: „Šta ste vi vidjeli protiv Makedonije?“ Pa svako ko prati našu reprezentaciju mogao je vidjeti da nama takav igrač treba ko hljeba. Možda čak umjesto Demirovića, jer mislim da je Ermedin već pregorio pod kritikama i zbog nedostatka golova.

Gledao sam video govora trenera Kanade na poluvremenu protiv nas. Svi su skontali da padamo oko 70. minute. Mislim da smo u skoro isto vrijeme primili gol protiv Austrije, Kanade i prvi gol protiv Švicarske. I to je očigledno problem koji se treba rješavati, možda boljim izmjenama.

Mi smo možda imali jedan način igre u baražu koji je prolazio, ali ljudi su nas skautirali do u detalj. Ako prođemo dalje, a i generalno za budućnost, moramo nadograđivati našu igru, inače će nas svaka iole ozbiljna ekipa zatvoriti bez problema.

:bih:
Barba halali sto smo sumnjali.

Sensei
Postovi: 1119
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sensei » 20 jun 2026, 19:42

JohnCleese je napisao/la:
20 jun 2026, 16:14
napapijri1987 je napisao/la:
20 jun 2026, 15:37
Beduin je napisao/la:
20 jun 2026, 15:28


A Esmir mu je uzvratio ajetima svetog Kur'ana i dao mu do znanja da se Allaha trebaju plasiti i da sve dolazi od Uzvisenog.
Da li ce vragolasti Mahmic uzvratiti nekim sihrom ili olovom preko masica saznat cemo u narednih 24h u postovima JohnCleesea.
Vidis nisam htio to da pisem jer mi je izvor rekao da nije siguran je li Esmir to uputio Mahmicu ili Sunjicu koji prica kako se malo molimo Isusu a puno Allahu i da je to razlog losih partija.
Ispade ipak da je tvoja prica istinita jer nemoguce da je ista laz dosla do nas obojice.
Esmir je gledao u pravcu gdje su stojali Sunjic i Mahmic zbog tog nedoumice.
Tri razlicita (istina nezvanicna) izvora govore isto :think:
Dogovor je da se treninzi vise ne ravnaju po beš vaktima i da nedjeljna misa dobije status kao sto ima dzuma.
Svi su se slozili. Kad se to dogovaralo samo je Papac bio tu jer je ostatak strucnog staba i dalje u rasulu i reže jedni na druge.
Jovo se nakratko ukljucio i rekao da ga se ne dira samo za krsnu slavu.

A tek poslije ce Esmir prigovoriti Mahmicu za potenciranje njemackog jezika i manjka imana.

Barba je sinoc nesto ranije izasao iz kazina nakon sto je Spaha zaprijetio krupjeu da vise ne smije dijeliti karte...
Uglavnom malo blaza noc je iza nas.....
kakav si ti brat :rol: :rol:

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la linethreader » 20 jun 2026, 19:53

h1a2s3o4 je napisao/la:
20 jun 2026, 19:21

Ono sto mu se moze zamjeriti i zamjera mu se duze vrijeme jeste uporno forsiranje Tahirovića. Ljudi govore mozda on na treningu vidi nesto sto mi ne vidimo, mozda on na treningu i vidi nesto ali je dovoljan broj utakmica odigrao da se vidi da to sto potencijalno na treningu pokazuje nije dovoljno da ga se forsira toliko da igra. To je ono bas veliki promasaj.

Druga stvar koja nije niti kiritika nego samo opaska, kako smo ranije pisali nas najveci problem je iznosenje lopte pri visokom presingu protivnika. To moramo nekako rijesiti. Znamo da nemamo igrace na sredini terena ali neki sistem se mora kreirati pa i kada dodju bolji igraci bice lakse. Taj problem nije Barbarez kreirao, on je tu puno prije njega ali se nadam da ce ga rijesiti. Nije se dovoljno samo osloniti na igrace/e.

Još jedna, doduše manja zamjerka, jeste mala minutaža / nekorištenje Mahmića. Ovdje par ljudi sere: „Šta ste vi vidjeli protiv Makedonije?“ Pa svako ko prati našu reprezentaciju mogao je vidjeti da nama takav igrač treba ko hljeba. Možda čak umjesto Demirovića, jer mislim da je Ermedin već pregorio pod kritikama i zbog nedostatka golova.

Gledao sam video govora trenera Kanade na poluvremenu protiv nas. Svi su skontali da padamo oko 70. minute. Mislim da smo u skoro isto vrijeme primili gol protiv Austrije, Kanade i prvi gol protiv Švicarske. I to je očigledno problem koji se treba rješavati, možda boljim izmjenama.

Mi smo možda imali jedan način igre u baražu koji je prolazio, ali ljudi su nas skautirali do u detalj. Ako prođemo dalje, a i generalno za budućnost, moramo nadograđivati našu igru, inače će nas svaka iole ozbiljna ekipa zatvoriti bez problema.

:bih:
Slazem se sa svim, a posebno sa boldiranim.. PET IZMJENA IMAMO JBGA DAN VIŠE !!! Vise od pola trenera na ovom SP vec pri 0:0 na poluvremenu mijenjaju, pa ako nista zbog svjezine, i skoro uvijek vidimo pozitivan uticaj na igru ekipe.. Samo on ceka do 70 i neke minute da uvede one koji su zapravo trebali i poceti, da ne pricam o nekim dzokerima s klupe

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PeppermintSA » 20 jun 2026, 20:04

RollingPaper je napisao/la:
20 jun 2026, 16:14
Hajd razumijem u Hrvatskoj i Srbiji da se pljuje po nama, ali da “naši” navijaci odnosno “naši” novinari pisu ovakve tekstove, to mi nije jasno.

Jel to nama treba dodatna nervoza pred utakmicu, nije mi jasno sta zele postic s ovim?

Umjesto da se prica o historijskoj utakmici da nam dignu moral i da nas dignu mentalno, oni unose dodatnu nervozu. Vise pridonose tome da kiksamo nego da dobijemo. Uzas.
Jarane, igramo UŽASNO. **** vas vise četničko-ustaska ujdurma, samo kmečite kao picketine, svi nam krivi. Eto, u Hrvatskoj i Srbiji sportski novinari ‘nako pljuju po nama. IZGLEDAMO KO MLOHAVA KITA, i upravo se treba OVDJE kritički pisati i govoriti.

Najveće zlo našeg sporta je sto sve umivano i za sve nakaradno tražimo alibi - mi mali, mi jadni, krivi nam svi, anaomi oni nam ne priznaju državu itd.

Ovakve tekstove trebaju upravo naši sportski novinari pisati, umjesto što peru mozgove halidovim ljiljanima vol. 3727328. Ne postoji zemlja koja više pere sa svojim navijačima, zastavama, pjesmama, atmosferama. Jeblo vas više sve to, sav taj krklanuk. Nismo najgora reprezentacija na prvenstvu, a igramo najgore i to je NEDOPUSTIVO.

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la hurem » 20 jun 2026, 20:14

linethreader je napisao/la:
20 jun 2026, 19:53
Slazem se sa svim, a posebno sa boldiranim.. PET IZMJENA IMAMO JBGA DAN VIŠE !!! Vise od pola trenera na ovom SP vec pri 0:0 na poluvremenu mijenjaju, pa ako nista zbog svjezine, i skoro uvijek vidimo pozitivan uticaj na igru ekipe.. Samo on ceka do 70 i neke minute da uvede one koji su zapravo trebali i poceti, da ne pricam o nekim dzokerima s klupe
Velika slova i psovka su ti argument za nešto?! Žalosno.
Pored toga izrekao si LAŽ jer je selektor i u barazu i na SP posezao za izmjenama prije protivnika ili manje-vise u isto vrijeme kad i protivnik.

Iceplayer
Postovi: 2187
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Iceplayer » 20 jun 2026, 20:15

PeppermintSA je napisao/la:
20 jun 2026, 20:04
RollingPaper je napisao/la:
20 jun 2026, 16:14
Hajd razumijem u Hrvatskoj i Srbiji da se pljuje po nama, ali da “naši” navijaci odnosno “naši” novinari pisu ovakve tekstove, to mi nije jasno.

Jel to nama treba dodatna nervoza pred utakmicu, nije mi jasno sta zele postic s ovim?

Umjesto da se prica o historijskoj utakmici da nam dignu moral i da nas dignu mentalno, oni unose dodatnu nervozu. Vise pridonose tome da kiksamo nego da dobijemo. Uzas.
Jarane, igramo UŽASNO. **** vas vise četničko-ustaska ujdurma, samo kmečite kao picketine, svi nam krivi. Eto, u Hrvatskoj i Srbiji sportski novinari ‘nako pljuju po nama. IZGLEDAMO KO MLOHAVA KITA, i upravo se treba OVDJE kritički pisati i govoriti.

Najveće zlo našeg sporta je sto sve umivano i za sve nakaradno tražimo alibi - mi mali, mi jadni, krivi nam svi, anaomi oni nam ne priznaju državu itd.

Ovakve tekstove trebaju upravo naši sportski novinari pisati, umjesto što peru mozgove halidovim ljiljanima vol. 3727328. Ne postoji zemlja koja više pere sa svojim navijačima, zastavama, pjesmama, atmosferama. Jeblo vas više sve to, sav taj krklanuk. Nismo najgora reprezentacija na prvenstvu, a igramo najgore i to je NEDOPUSTIVO.
Jao kako će ti puknuti čir ako se plasiramo dalje, Sergej vam komplekse nabio :bih:

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la PeppermintSA » 20 jun 2026, 20:22

Iceplayer je napisao/la:
20 jun 2026, 20:15
PeppermintSA je napisao/la:
20 jun 2026, 20:04
RollingPaper je napisao/la:
20 jun 2026, 16:14
Hajd razumijem u Hrvatskoj i Srbiji da se pljuje po nama, ali da “naši” navijaci odnosno “naši” novinari pisu ovakve tekstove, to mi nije jasno.

Jel to nama treba dodatna nervoza pred utakmicu, nije mi jasno sta zele postic s ovim?

Umjesto da se prica o historijskoj utakmici da nam dignu moral i da nas dignu mentalno, oni unose dodatnu nervozu. Vise pridonose tome da kiksamo nego da dobijemo. Uzas.
Jarane, igramo UŽASNO. **** vas vise četničko-ustaska ujdurma, samo kmečite kao picketine, svi nam krivi. Eto, u Hrvatskoj i Srbiji sportski novinari ‘nako pljuju po nama. IZGLEDAMO KO MLOHAVA KITA, i upravo se treba OVDJE kritički pisati i govoriti.

Najveće zlo našeg sporta je sto sve umivano i za sve nakaradno tražimo alibi - mi mali, mi jadni, krivi nam svi, anaomi oni nam ne priznaju državu itd.

Ovakve tekstove trebaju upravo naši sportski novinari pisati, umjesto što peru mozgove halidovim ljiljanima vol. 3727328. Ne postoji zemlja koja više pere sa svojim navijačima, zastavama, pjesmama, atmosferama. Jeblo vas više sve to, sav taj krklanuk. Nismo najgora reprezentacija na prvenstvu, a igramo najgore i to je NEDOPUSTIVO.
Jao kako će ti puknuti čir ako se plasiramo dalje, Sergej vam komplekse nabio :bih:
Jel ti fkt misliš da ja želim da mi ispadnemo? Pa ja bih bubreg dao da smo top reprezentacija. Zato se i nerviram, konjino.

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la signalidunapark » 20 jun 2026, 20:25

PeppermintSA je napisao/la:
20 jun 2026, 20:22
Iceplayer je napisao/la:
20 jun 2026, 20:15
PeppermintSA je napisao/la:
20 jun 2026, 20:04


Jarane, igramo UŽASNO. **** vas vise četničko-ustaska ujdurma, samo kmečite kao picketine, svi nam krivi. Eto, u Hrvatskoj i Srbiji sportski novinari ‘nako pljuju po nama. IZGLEDAMO KO MLOHAVA KITA, i upravo se treba OVDJE kritički pisati i govoriti.

Najveće zlo našeg sporta je sto sve umivano i za sve nakaradno tražimo alibi - mi mali, mi jadni, krivi nam svi, anaomi oni nam ne priznaju državu itd.

Ovakve tekstove trebaju upravo naši sportski novinari pisati, umjesto što peru mozgove halidovim ljiljanima vol. 3727328. Ne postoji zemlja koja više pere sa svojim navijačima, zastavama, pjesmama, atmosferama. Jeblo vas više sve to, sav taj krklanuk. Nismo najgora reprezentacija na prvenstvu, a igramo najgore i to je NEDOPUSTIVO.
Jao kako će ti puknuti čir ako se plasiramo dalje, Sergej vam komplekse nabio :bih:
Jel ti fkt misliš da ja želim da mi ispadnemo? Pa ja bih bubreg dao da smo top reprezentacija. Zato se i nerviram, konjino.
Pa Bog te je.bo više NEMAMO IGRAČE ZA TOP IGRU!!!!
Halooo, zemlja zove pitara.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 20 jun 2026, 20:27

Da bi bili top reprezentacija, moraš imati top igrače. Trenutno možeš samo za Muharemovića reći da je top igrač. Imaš šta imaš.

MiranGlasnic
Postovi: 971
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MiranGlasnic » 20 jun 2026, 20:39

signalidunapark je napisao/la:
20 jun 2026, 20:25
PeppermintSA je napisao/la:
20 jun 2026, 20:22
Iceplayer je napisao/la:
20 jun 2026, 20:15


Jao kako će ti puknuti čir ako se plasiramo dalje, Sergej vam komplekse nabio :bih:
Jel ti fkt misliš da ja želim da mi ispadnemo? Pa ja bih bubreg dao da smo top reprezentacija. Zato se i nerviram, konjino.
Pa Bog te je.bo više NEMAMO IGRAČE ZA TOP IGRU!!!!
Halooo, zemlja zove pitara.
Lik hoće da igramo kao Njemačka sa veznim redom nivoa Crne Gore. :mrgreen:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la h1a2s3o4 » 20 jun 2026, 20:50

@PeppermintSA je odlican forumas i u zadnje vrijeme pisao sjajne postove na temi reperezentacije. Ne znam cemu napadanje bez ikakvih argumenata.

Niko ne trazi top igru. Problem je u tome sto mi imamo nikakvu igru. Je li se to ne smije napisati?
I tacno je sto je covjek napisao da nemamo najgoru ekipu na prvenstvu, a igramo mozda i najgore. To nije pjuvanje i navijanje protiv reprezentacije. To je cinjenica.

Ako su igraci problem, a znamo da nam je sredina uvijek losa, zasto su hebeno uvijek isti igraci u vezi? Zasto se ne proba nesto drugo ako je sve "u pet deka" kako se tvrdi? Sve u opet deka samo Tahirovic konstanta.
Barba halali sto smo sumnjali.

MiranGlasnic
Postovi: 971
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MiranGlasnic » 20 jun 2026, 20:58

h1a2s3o4 je napisao/la:
20 jun 2026, 20:50
@PeppermintSA je odlican forumas i u zadnje vrijeme pisao sjajne postove na temi reperezentacije. Ne znam cemu napadanje bez ikakvih argumenata.

Niko ne trazi top igru. Problem je u tome sto mi imamo nikakvu igru. Je li se to ne smije napisati?
I tacno je sto je covjek napisao da nemamo najgoru ekipu na prvenstvu, a igramo mozda i najgore. To nije pjuvanje i navijanje protiv reprezentacije. To je cinjenica.

Ako su igraci problem, a znamo da nam je sredina uvijek losa, zasto su hebeno uvijek isti igraci u vezi? Zasto se ne proba nesto drugo ako je sve "u pet deka" kako se tvrdi? Sve u opet deka samo Tahirovic konstanta.
Izuzmemo li ekipe sa Bliskog istoka i Uzbekistan i eventualno još 2 ekipe…mi imamo daleko najgori vezni red na Svjetskom prvenstvu. Ne računam Esmira i Kerima, jer oni su krilni fudbaleri. Naš vezni red je smeće i oni koji su se mogli naći na spisku su smeće. Mi smo na Svjetsko poveli ono najbolje od smeća što imamo. Stavi na klupu Tahirovića i neka nikad više ne zaigra…hoćemo li nešto bolje igrati sa Bašićem..Gigovićem..ili Hadžiahmetovićem? Nećemo. Jedino da promijenimo formaciju i opet će biti kanonada pred našim golom.

Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sveti » 20 jun 2026, 21:04

h1a2s3o4 je napisao/la:
20 jun 2026, 20:50
@PeppermintSA je odlican forumas i u zadnje vrijeme pisao sjajne postove na temi reperezentacije. Ne znam cemu napadanje bez ikakvih argumenata.

Niko ne trazi top igru. Problem je u tome sto mi imamo nikakvu igru. Je li se to ne smije napisati?
I tacno je sto je covjek napisao da nemamo najgoru ekipu na prvenstvu, a igramo mozda i najgore. To nije pjuvanje i navijanje protiv reprezentacije. To je cinjenica.

Ako su igraci problem, a znamo da nam je sredina uvijek losa, zasto su hebeno uvijek isti igraci u vezi? Zasto se ne proba nesto drugo ako je sve "u pet deka" kako se tvrdi? Sve u opet deka samo Tahirovic konstanta.
Ne kontam ni ja ovaj "kvalifikovali smo se na sp, znaci kritikama nema mjesta" sentiment. Fazon je u tome da mi sa ovakvom igrom nemamo apsolutno sta trazit u ligi nacija, a bogami ni kvalama za euro, jer vidjeli smo da kad igramo iznimno defanzivno, dovoljno je da neko jednom bude dekoncentrisan i da primimo gol, sto se vrlo lako moze desiti, i igraci su ljudi, nisu roboti.

Jedini izgovor koji bih ja eventualni prihvatio je da je strucni stab skautirao hrpu igraca i ustanovio da nema fakat niko bolji na sredini terena, i da je ovaj sistem jedini koji koliko toliko efikasno mozemo igrati. Ali su to sve stvari koje realno treba da se iskomuniciraju, jer raja se ozbiljno naklatila na kosti benji, a cisto sumnjam da to ovaj dobro podnosi
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Bing [Bot], kouadio, prisonbreak, Rule_hz i 76 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []