24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4655
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Juventinisimo » 20 jun 2026, 17:08

dzemil je napisao/la:
20 jun 2026, 16:11
Još nešto - Sergej nas nije odveo na SP. SP se desilo Sergeju. Ko zna o čemu pričam, shvatit će. Imaginacija, želja.
Mudro zboris...tako je isto bilo i sa Papetom...shvatili smo, biti ce isto sa Muslicem/Ibisevicem/ili bilo ko treci..samo su nijanse u pitanju... :rol:
Logika: nas niko nikada nece odvesti na neko prvenstvo, ono ce se uvijek desiti. :rol:
Ja bi slijedece kvale poceo bez trenera, sta ce nam taj luksuz.. :kafa:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Avatar
Konzerva
Postovi: 2417
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Konzerva » 20 jun 2026, 17:08

Ako bi pobjedili 4:0

A Kanada - Svica 2:0

Mi bi bili drugi onda
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
DamirT
Postovi: 31040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 17:09

Konzerva je napisao/la:
20 jun 2026, 17:08
Ako bi pobjedili 4:0

A Kanada - Svica 2:0

Mi bi bili drugi onda
Ne bi jer Svicarska ima bolji medjusobni protiv nas.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Sindikat12
Postovi: 2275
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sindikat12 » 20 jun 2026, 17:10

ZmajOdBosne33 je napisao/la:
20 jun 2026, 13:21
I poslije ovog SP ocekujem dosta tekstova o nasoj neozbiljnosti i nonsalanciji i dopustanju i hodanju porodica i cega sve tokom dana kad nisu utakmice. Mislio sam da ce to Barbarez i ono rijesiti, ali vidim da je to i dalje neozbiljno. Zatvori se u karantin i odmaraj i pripremaj i psihicki i fizicki za utakmicu.
😂😂😂😂

Kapiten Švedske izjavi da ce nakon pobjede (protiv Tunisa) proslavit sa pivom, za narodni praznik u Švedskoj (danas) ekipi ce biti organizovano rucak uz pice i torte (sutra) itd itd

Mi se zalimo sto su igraci dobili jedan dan slobodno u LA sa porodicom…..

Halix131
Postovi: 155
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Halix131 » 20 jun 2026, 17:21

DamirT je napisao/la:
20 jun 2026, 17:09
Konzerva je napisao/la:
20 jun 2026, 17:08
Ako bi pobjedili 4:0

A Kanada - Svica 2:0

Mi bi bili drugi onda
Ne bi jer Svicarska ima bolji medjusobni protiv nas.
Svica Kanada 3:0

Kanada 3 1-1-1 4 7:4

Bosna Katar 6:0
Bosna 3 1-1-1 8:5

Mi drugi :mrgreen:

Ili 1:0 a mi 8:0

linethreader
Postovi: 529
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la linethreader » 20 jun 2026, 17:22

Halix131 je napisao/la:
20 jun 2026, 17:21
DamirT je napisao/la:
20 jun 2026, 17:09
Konzerva je napisao/la:
20 jun 2026, 17:08
Ako bi pobjedili 4:0

A Kanada - Svica 2:0

Mi bi bili drugi onda
Ne bi jer Svicarska ima bolji medjusobni protiv nas.
Svica Kanada 3:0

Kanada 3 1-1-1 4 7:4

Bosna Katar 6:0
Bosna 3 1-1-1 8:5

Mi drugi :mrgreen:

Ili 1:0 a mi 8:0
Halide dan te ne yebo, znas li ti sta je medjusobni omjer?

Halix131
Postovi: 155
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Halix131 » 20 jun 2026, 17:22

Da ih hoce svica uzet 3:0 i da dobiju 3 crvena i 6 zutih. :D

Tramvaji29877
Postovi: 229
Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Tramvaji29877 » 20 jun 2026, 17:23

Wilshere10 je napisao/la:
20 jun 2026, 17:01
Sta se sve treba desiti da 1:0 ili minimalna pobjeda ne bude dovoljna za prolaz i kolike su šanse da se to desi? Ovi što ne prate soker a slikaju se u dresovima su nam opasnu šuhu navukli pa računam da treba vidjeti koji je najgori scenarij. :yawn:
Dosta ne toliko očekivanih rezultata treba da se poklopi, da 4 boda, u tom slučaju uz gol razliku -2 ne bude dovoljno.
Češka da pobijedi Meksiko, Škotska da ne izgubi od Brazila, Ekvador da ne izgubi od Njemačke, Novi Zeland i Iran da pobijede Belgiju ili Egipat te Gana da ne izgubi od Hrvatske i Engleske.
To je već pet grupa i to da sve te reprezentacije imaju bolju gol razliku od nas.

Pored toga može se i drugim grupama desiti da 3. ekipa ne bude imala 4 boda. Senegal ako izgubi od Norveške, Saudijska Arabija i Cape Verde ako odigraju neriješeno i očekivano izgube preostale utakmice, Alzir da izgubi od Austrije, Švedska ako izgubi preostale dvije utakmice, sto po meni nije toliko nerealno. Kongo i Uzbekistan mogu imati manje od 4 boda na kraju grupe.

Takodjer i grupa Australije i Paragvaja, ako odigraju neriješeno Paragvaj bi imao istu gol razliku kao i mi u tom slučaju, pa ne znam šta bi se gledalo.

Mislim da bi se previše stvari moralo poklopiti da ne prodjemo s 4 boda i gol razlikom -2.

Sindikat12
Postovi: 2275
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sindikat12 » 20 jun 2026, 17:24

Ja mislim da cemo bez vecih problema dobiti Katar…. Igraci ce biti nabrijani nakon visokog poraza. Onda imaju 8 dana odmora i pripreme za USA koja ce nas nenormalno podcijeniti…. potuci se pa sta bude….

Halix131
Postovi: 155
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Halix131 » 20 jun 2026, 17:24

linethreader je napisao/la:
20 jun 2026, 17:22
Halix131 je napisao/la:
20 jun 2026, 17:21
DamirT je napisao/la:
20 jun 2026, 17:09


Ne bi jer Svicarska ima bolji medjusobni protiv nas.
Svica Kanada 3:0

Kanada 3 1-1-1 4 7:4

Bosna Katar 6:0
Bosna 3 1-1-1 8:5

Mi drugi :mrgreen:

Ili 1:0 a mi 8:0
Halide dan te ne yebo, znas li ti sta je medjusobni omjer?
Znam, pa imamo x sa Kanadom

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5861
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAGarfia » 20 jun 2026, 17:38

dzemil je napisao/la:
20 jun 2026, 16:11
Još nešto - Sergej nas nije odveo na SP. SP se desilo Sergeju. Ko zna o čemu pričam, shvatit će. Imaginacija, želja.
Dugo se ništa gluplje nije moglo pročitati. O Sergeju kao fudbalskom stručnjaku (najprije na taktičkom planu) možemo polemisati koliko je dobar/loš, ali osporavati mu uspjeh može samo maliciozna osoba.

Sergej, Spaha i ekipa su u dvije godine uveli preko 20 novih igrača. Evo neću uzimati u obzir momke koji su nastupali za našu mladu reprezentaciju u tom periodu (te nismo preoteli kao što su Muharemović, Alajbegović, Memić..). Uzmi slučaj Armina Gigovića. Potezala se priča za koga će igrati 3 godine. Hop-cup, ovi čim su došli završili momka. Savo Milošević u interviewu pred baraž nije uopšte znao ko je Esmir Bajraktarević.

Ko hoće da vidi vidjet će da je on usadio u momke borbeni karakter i šampionski mentalitet. Baraž je to pokazao. Kako ti indirektno kažeš slučajno se to desilo. E pa ne mogu se slučajno 2x izbaciti kvalitetnije ekipe u 5 dana.

Tačno zbog takvih kao ti i sličnih se nadam povratku Hadžibegića pa da opet zove nekog Jasmina Mešanovića jer mu je neko rekao da može igrati krilo. Ovi ljudi u stručnom štabu su pravi ljudi na pravom mjestu, možda će vremenom kvalitet ekipe prerasti njihov trenerski, ali očekivati neku igru sa dosta limitiranim veznim redom je suludo. Pa nama je Džeko najbolji veznjak ekipe sa 40 godina, o čemu dalje da pričamo.

Švicarska već 10tak godina rutinski dolazi do nokaut faze velikih takmičenja. Kanađani nas fizički razbili. I opet ljudi nezadovoljni i jedva čekaju da ne dobijemo Katar da bi zadovoljili svoj ego. E pa majstori, to vam se neće desiti. Sačekajte da nas Amerika izbaci pa da opet krenete srati kako je moglo bolje da je igrao ovaj, onaj, da je formacija bila drugačija i slično.

Plasman na Svjetsko prvenstvo u fazi izgradnje reprezentacije ne da nije uspjeh, nego je uspjeh epskih razmjera pogotovo kad se uzme u obzir kako smo otišli. Ali ne, nije nas Sergej odveo na SP nego se njemu desilo. Žao mi vas je koliko ste intelektualno ograničeni ili zadojeni mržnjom.

EnesSS
Postovi: 76
Pridružen/a: 25 okt 2013, 14:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la EnesSS » 20 jun 2026, 17:41

Drugi na tabeli možeš biti samo ako Švicarska dobije Kanadu 3-0 ili 4-0, a mi dobijemo Katara 5-0 ili 6-0. Znači do drugog mjesta teško ćemo doći, najrealnija je opcija treće mjesto i utakmica s Amerikom. Brazil će uzeti Škotsku vjerovatno, a mislim da će i Paragvaj dobiti ili Australija, Meksiko će vjerujem dobiti Češku kao Južna Koreja - Južnu Afriku, isto grupa gdje je Hrvatska pred zadnje kolo Hrvatska i Gana će vjerovatno imati po 3 boda, ovaj bod protiv Kanade je zlata vrijedan.

Avatar
bh22
Postovi: 81
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la bh22 » 20 jun 2026, 17:49

Evo trenutno najvjerovatniji knockout put da dobijemo Katara.

slika

Confiance
Postovi: 1353
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Confiance » 20 jun 2026, 17:52

Ma idemo kao treci aBd, ne bi trebalo da bude problema sa Katarom. Najbolja bi bila neka rutinska pobjeda, 1 do 2 razlike bez prevelike potrosnje energije, i sto je bitnije bez povreda ili dupliranja kartona. Ne znam koliko ih ima opterecenih kartonima, vjerovatno 3-4 igraca. Bila bi steta da ih zuti karton protiv Katara udalji od meca u narednoj fazi. Koliko god taj poraz protiv Svicarske tesko pao, jer je prema prikazanom na terenu bio previsok, moze se iz njega izvuci nekoliko zakljucaka, tako da sa te strane mozda i nije lose sto se dogodio. A sa pobjedom protiv Katara bi imali 8 dana do meca sa Amerikancima, vratila bi se pozitivna atmosfera i maksimalno odmorni bi bili za taj mec. A u 1 utakmici na 90 minuta, sve je moguce. Nece ni ovi juriti kao ludi, sigurno ce i oni biti obazriviji

Confiance
Postovi: 1353
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Confiance » 20 jun 2026, 17:54

bh22 je napisao/la:
20 jun 2026, 17:49
Evo trenutno najvjerovatniji knockout put da dobijemo Katara.

slika
Malo je offtopic, ali kako se samo zrijeb Argentincima otvorio. Cist put do polufinala :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 17748
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la jestamaji » 20 jun 2026, 17:58

šesnaestina finala i posebno osmina (vrlo vjerovatno protiv engleza) na azteci će biti žestoke … cijeli meksiko city će biti u transu
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 20 jun 2026, 17:58, ukupno mijenjano 1 put.

Marokanci58
Postovi: 708
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marokanci58 » 20 jun 2026, 17:58

Katar ima veliku prednost na klupi, TRENERA KOJI JE VODIO PORTO REAL MADRID SEVILJU, MI IMAMO NEZNALICU KOJA NI PIONIRE NIKADA VODIO. TU JE NJIHOVA NAJVEĆA ŠANSA.
BRATSTVO GRAČANiCA

Iceplayer
Postovi: 2201
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iceplayer » 20 jun 2026, 17:58

Confiance je napisao/la:
20 jun 2026, 17:54
bh22 je napisao/la:
20 jun 2026, 17:49
Evo trenutno najvjerovatniji knockout put da dobijemo Katara.

slika
Malo je offtopic, ali kako se samo zrijeb Argentincima otvorio. Cist put do polufinala :D
Ne mora značiti, svi igraju nogometa dok nekog podcijeniš ispadaš...

Avatar
Beduin
Postovi: 19493
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Beduin » 20 jun 2026, 18:07

ODJAVLJUJEM SE DO SRIJEDE NAVECE

Svugdje je atmosfera odlicna i svi uzivaju sto nam je reprezentacija na SP, osim na ovom forumu (mislim na odredjeni broj pljuvaca).
Nas primarni cilj nije bio odlazak na SP, nego stvaranje ekipe za buduce izazove, a i dalje se to cini ganjanjem potencijalnih reprezentativaca. Ohrabrujuce je cinjenica da su ovi momci zajedno sa SŠ prepoznali mogucnost prijevremenog uspjeha i odlaska na veliki turnir, dali sve od sebe i iskoristili svoju sansu, srecu, momentum, euforiju i podrsku navijaca. Hvala im na tome.

Ja sam tad rekao da idem uzivati u prvenstvu totalno rasterecen, pa ako nas opet iznenade i ostvare historijski uspjeh onda je to samo extra bonus ,a sve dobro uradjeno. Da ne vjeruju da mogu, ne bi otisli i igrali ove utakmice. Ako ne uspiju, nema jednog razloga za pljuvanje i negodovanje jer ionako igramo iznad svih ocekivanja, mladi, neiskusni, lose rangirani, sve ostalo je u domenu sbb kbb. Pokazalo se nebrojeno puta da mi ovdje pojma nemamo, da nase predikcije i vidjenje fudbala su puka zelja da se sere i mudruje po forumu bez ikakve reference, a posljednji dokaz u nizu je i utakmica protiv Svicarske, od ubjedjivanja kako su Svicarci slabi i trebamo ih dobiti pa do kolektivnog uvjerenja kako je ono nasa najbolja postava i da cemo razvaliti. Realnost nas opet osamarila, neko se otrijeznio, neko nikad nece.

Ne zelim se dodatno nervirati ovih dana citajuci i odgovarajuci nekolicini pametologa i retarda, tako da necu nista pisati dok ne zavrsi utakmica. A onda cu sa vama ovdje ili slaviti ili tugovati. Kako god odigrali i zavrsili, hvala im za ove rijetke lijepe momente nase reprezentacije i drzave. Prelijep je osjecaj biti bosanac u zadnje vrijeme.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Pereira
Postovi: 796
Pridružen/a: 28 apr 2023, 21:42
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Pereira » 20 jun 2026, 18:09

Beduin je napisao/la:
20 jun 2026, 18:07
ODJAVLJUJEM SE DO SRIJEDE NAVECE

Svugdje je atmosfera odlicna i svi uzivaju sto nam je reprezentacija na SP, osim na ovom forumu (mislim na odredjeni broj pljuvaca).
Nas primarni cilj nije bio odlazak na SP, nego stvaranje ekipe za buduce izazove, a i dalje se to cini ganjanjem potencijalnih reprezentativaca. Ohrabrujuce je cinjenica da su ovi momci zajedno sa SŠ prepoznali mogucnost prijevremenog uspjeha i odlaska na veliki turnir, dali sve od sebe i iskoristili svoju sansu, srecu, momentum, euforiju i podrsku navijaca. Hvala im na tome.

Ja sam tad rekao da idem uzivati u prvenstvu totalno rasterecen, pa ako nas opet iznenade i ostvare historijski uspjeh onda je to samo extra bonus ,a sve dobro uradjeno. Da ne vjeruju da mogu, ne bi otisli i igrali ove utakmice. Ako ne uspiju, nema jednog razloga za pljuvanje i negodovanje jer ionako igramo iznad svih ocekivanja, mladi, neiskusni, lose rangirani, sve ostalo je u domenu sbb kbb. Pokazalo se nebrojeno puta da mi ovdje pojma nemamo, da nase predikcije i vidjenje fudbala su puka zelja da se sere i mudruje po forumu bez ikakve reference, a posljednji dokaz u nizu je i utakmica protiv Svicarske, od ubjedjivanja kako su Svicarci slabi i trebamo ih dobiti pa do kolektivnog uvjerenja kako je ono nasa najbolja postava i da cemo razvaliti. Realnost nas opet osamarila, neko se otrijeznio, neko nikad nece.

Ne zelim se dodatno nervirati ovih dana citajuci i odgovarajuci nekolicini pametologa i retarda, tako da necu nista pisati dok ne zavrsi utakmica. A onda cu sa vama ovdje ili slaviti ili tugovati. Kako god odigrali i zavrsili, hvala im za ove rijetke lijepe momente nase reprezentacije i drzave. Prelijep je osjecaj biti bosanac u zadnje vrijeme.
Nemoj bruda :yawn:
Stone hands👊

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []