San Antonio Spurs

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 16542
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jun 2026, 05:28

Jos jedna choke tekma za kraj.Rekoh ja da je gotovo nakon prosle tekme.Jednostavno, ne vracas se nakon takvih udara na mentalitet ekipe.

Sve ok i neiskustvo i sve, ali garancija nema.Jako tesko se ostaje zdrav da bi se doslo 2 puta u finale.

Zbog toga ce Wright imati ozbiljan posao pred sobom da unaprijedi klupu ovo ljeto.Nadigrani smo tu fakticki svaku seriju i ocigledno smo se zavaravali da tu mogu biti ucinkoviti Keldon, Kornet i Barnes.Ne mogu.Mi smo dosli tu gdje jesmo zbog Wembya, Harpera, Castlea, Vassella i Champagniea.

Takodje, ispitati trziste i za Foxa, iako smatram da ce on ostati barem jos godinu, ali se nadam da ce ulaziti s klupe.Jeste on bio povrijedjen i to se vidi po tome sto ne moze da probije, ali njegove odluke na terenu su upitne.To je mnogo veci problem.Jos uvijek nam om dugorocno valja, ali na klupu mora.

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 13170
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 14 jun 2026, 05:32

Vruceeeee glave mogu samo napisati, trebalo bi se dobro zaroviti u historiju da se nadje koja ekipa je u finalnoj seriji prosula+14,+14,+29,+16 ??????
Max Allegri

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 16542
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jun 2026, 06:06

Ne treba glava uopste biti vruca.

Da, poraz boli, da, tesko je izgubiti finale, ali ova sezona je za nas vise nego uspjesna.Niko nije ocekivao da cemo doci ovdje.Predvidjali su nam play in, a mi zavrsismo u finalu.To je fantastican uspjeh.

Kad sve ovo skontas, a znajuci nas, necemo mi mnogo mijenjati.Dodace se tu i tamo nesto i to je to.Nije ni lako mijenjati nesto drasticno, a premasio si ocekivanja plus si mlad.Zbog toga ce Wright imati tesko ljeto za odluke.

Napisao sam iznad sta bih ja uradio da sam GM, ali od svega toga bih volio da makar razmisle od trejdu Keldona, a pomjeranje Foxa na klupu je pod moranje.Mali Harper je vec sad bolji i od njega, pa i od Castlea.Bez dileme.Tu nema sta vise da se ceka.Ovaj mladic mora biti s loptom u rukama, a svi ostali nek se prilagodjavaju.

Avatar
Cauchy23
Postovi: 174
Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Cauchy23 » 14 jun 2026, 06:18

NEZALAGANJE je napisao/la:
14 jun 2026, 06:06
Ne treba glava uopste biti vruca.

Da, poraz boli, da, tesko je izgubiti finale, ali ova sezona je za nas vise nego uspjesna.Niko nije ocekivao da cemo doci ovdje.Predvidjali su nam play in, a mi zavrsismo u finalu.To je fantastican uspjeh.

Kad sve ovo skontas, a znajuci nas, necemo mi mnogo mijenjati.Dodace se tu i tamo nesto i to je to.Nije ni lako mijenjati nesto drasticno, a premasio si ocekivanja plus si mlad.Zbog toga ce Wright imati tesko ljeto za odluke.

Napisao sam iznad sta bih ja uradio da sam GM, ali od svega toga bih volio da makar razmisle od trejdu Keldona, a pomjeranje Foxa na klupu je pod moranje.Mali Harper je vec sad bolji i od njega, pa i od Castlea.Bez dileme.Tu nema sta vise da se ceka.Ovaj mladic mora biti s loptom u rukama, a svi ostali nek se prilagodjavaju.
Ja nisam navijac Spursa, niti realno bilo koje ekipe u NBA. Vise sam orjentisan na igrace, i naravno, navukao sam se na Wembija, jer o njemu citam i slusam od kako se pojavio.
Mene boli poraz jer su svaki mec izgubili na kraju, po meni zbog glupog game playa.
Pa evo i ovo sad, u kljucnim momentima suta Fox, a nista se ne igra za Wembija.
Kljucni napadi, Wembi ne dobija loptu.
Ja se lozim na dobre price, i bilo bi super da je ova tako zavrsena. Nisam siguran da s ovakvim rosterom, gdje samo Harper moze potegnuti i odigrati kad se lomi, mogu do titule.
Bojim se da ce ostati negdje izmedju, dovoljno dobri da su tu, a nedovoljno dobri da osvoje.

lumani
Postovi: 12901
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 14 jun 2026, 07:17

Jbg ,ipak odlična sezona.. Wemby nije jos ono>sto ce tek biti za godinu ,dvije.

UmjetnikZijad
Postovi: 485
Pridružen/a: 13 avg 2024, 22:22
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la UmjetnikZijad » 20 jun 2026, 20:48

lumani je napisao/la:
14 jun 2026, 07:17
Jbg ,ipak odlična sezona.. Wemby nije jos ono>sto ce tek biti za godinu ,dvije.
Iskustvo je cudo, nezamjenjiv faktor na ovom nivou.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []