Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nagelsman klupom oživio Njemačku, ovaj Fae izmjenama ugasio ekipu.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
- JayCatwright
- Postovi: 9497
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Logy.JayCatwright je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:23Sad ce proigrati cim su ova dva prevaranta iz Bayerna izasla.
Musiala je nivo Tahirovica.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
AshburtonG je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:31Koji put ce Undav vadit ovog debilcica Nagelsmanna iz govana?
Yebe ga samo sto nije dao Julianu anus, kao sto je to uradio Havertz.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
E to je to
Degenerik promasi mrtvi zicer, jer hoce da zalama i glumi frajera, sad ide kazna za to. Fudbal zna biti posten na kraju.
Umjesto da pobjede, sad je pusiona.
Degenerik promasi mrtvi zicer, jer hoce da zalama i glumi frajera, sad ide kazna za to. Fudbal zna biti posten na kraju.
Umjesto da pobjede, sad je pusiona.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 20 jun 2026, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Glupan Adingra
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
kakav debil adingra, neka su zabili 
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kakav vizionar jbt hahahahaJayCatwright je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:57Logy.JayCatwright je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:23Sad ce proigrati cim su ova dva prevaranta iz Bayerna izasla.
Musiala je nivo Tahirovica.
Ima tu jos smeca iz Bayerna, tipa Kimmich i Goretzka ,to ih i dalje trajno ometa
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Jesu odvratne ove Svabe haos
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1459
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Bayer nabio komplekse. Logy
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pas Nmeche u stilu Kroosa, ono što im je falilo kroz cijelu utakmicu
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
E moj undave, nagelsmann te yebe a ti ga spasavas, ali stas moras nema druge. Znalo se da ce on okrenuti utakmicu, nista novo
Zadnja izmjena: ElAn10, dana/u 21 jun 2026, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Biće ti žao zbog tvojih riječi kad Demirović zabije 4 gola Kataruinvincible1921 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:57Jbt prije samo mjesec dva mi smo stavljali u ravan undava i demirovica![]()
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ta ti je rec Nemacka. Mnogo su jaki.
Jedini mentol koji je vise izgoreo od trnokopa Ermedina je agent Flo definitivno. Kako je los au bre.
Jedini mentol koji je vise izgoreo od trnokopa Ermedina je agent Flo definitivno. Kako je los au bre.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Jamal je posebna sifra, kao 10tka imao 0 dodavanja u zadnjoj trecini terena? Pa kako?tiketoke je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:58Kakav vizionar jbt hahahahaJayCatwright je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:57Logy.JayCatwright je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:23Sad ce proigrati cim su ova dva prevaranta iz Bayerna izasla.
Musiala je nivo Tahirovica.
Ima tu jos smeca iz Bayerna, tipa Kimmich i Goretzka ,to ih i dalje trajno ometa
-
LenyYoro15
- Postovi: 722
- Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Hajd sto je dobra lopta, ali treba ono ustopat da ti se ne odbije 10 metara kojom jacinom je isla. Strasan pas i strasan prijem. Neodbranjiva kombinacija.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Joj reakcije Nagelsmanna
Auf geht’s
Auf geht’s
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
- invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Stvari koje zvuce nerealne, al su tacne....cuj njemacka dva SP zaredom nije grupu prosla
ko bi reko jbt, ja ima osjecaj u historiji nisu ispod 1/4 finala bili 
=\_1921_/=
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nmecha otkriće i otkrovljenje.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pleme ti je glupo, pa si isti, sta cu ti sto si ti preci nacisti i genocidasi, moras ih braniti, nije krv voda!
Stoko pogana!!!
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: Brokula, Helemnejse, LenyYoro15, Marokanci58, Rule_hz, s4mke, tutankamon1905, Venom, Wilshere10 i 63 gosta.







/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)
