Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1226
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 21 jun 2026, 10:44

19vendetta87 je napisao/la:
21 jun 2026, 09:18
:ljepota:
slika
Odavno nisam vidio ljepšu fotografiju. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4224
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Pensioner26 » 21 jun 2026, 11:38

slika

Pogodite ko je sa foruma?

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 21 jun 2026, 11:45

CHR je napisao/la:
21 jun 2026, 03:24
Da je lake smrti, taman sutra preselio. 🙏
Sto bi moj dedo rahmetli govorio, najvise bi volio leci i ujutro USTATI mrtav :mrgreen:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 21 jun 2026, 11:45

Kakva pljuvačina za onog lika što je napravio gay zastavu sa ljiljanima, kakvi ratnici :rol: :rol:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Asteriks
Postovi: 10290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 21 jun 2026, 12:02

Kakva pljuvačina ? Koliko negativnih komentara, u koliko medija ? Da li je sprovođena kakva anketa o stavu građana na više mjesta ? Da li je bilo kakvih sukoba ?

Msm da većinu stanovništva boli neka stvar za paradom.

2030. ovo će biti žblj vijest u žblj rubrici.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 21 jun 2026, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1226
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 21 jun 2026, 12:05

Asteriks je napisao/la:
21 jun 2026, 12:02
Kakva pljuvačina ? Koliko negativnih komentara, u koliko medija ? Da li je sprovođena kakva anketa o stavu građana na više mjesta ? Da li je bilo kakvih sukoba ?

Msm da većinu stanovništva boli neka stvar za paradom.
Ja, kao iznimno veliki patriota, sam vec pokrenuo neke akcije za narednu godinu. Evo uputstva:
slika
:yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Asteriks
Postovi: 10290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 21 jun 2026, 12:06

:lol:

Aličković, onako na prvu neki učesnik ZG.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 21 jun 2026, 12:17

Mislim da je Aličković na grindru
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
denimen99
Postovi: 3686
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la denimen99 » 21 jun 2026, 12:21

Asteriks je napisao/la:
21 jun 2026, 12:02
Kakva pljuvačina ? Koliko negativnih komentara, u koliko medija ? Da li je sprovođena kakva anketa o stavu građana na više mjesta ? Da li je bilo kakvih sukoba ?

Msm da većinu stanovništva boli neka stvar za paradom.

2030. ovo će biti žblj vijest u žblj rubrici.
U pravu si. Ovo je država u kojoj svako može da radi šta god želi. Što prije to skontaš život ti je lakši.

Druga stvar su ovi papci koji samo refreshaju i čekaju da seru bezveze i brane Bosnu preko interneta.

Aličković je takodjer feget teški, cim ga je ovoliko dotaklo
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8516
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la muhamedhulk » 21 jun 2026, 12:28

hajc za srijedu! :opaopa:

NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1226
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 21 jun 2026, 12:31

muhamedhulk je napisao/la:
21 jun 2026, 12:28
hajc za srijedu! :opaopa:



Moramo malo tvrđu glazbu puštati :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 21 jun 2026, 12:34

zove me neki dan drug na sastanak jedne stranke, kao traze mlade za nove clanove, isplati li se to, je li stvarno neki benefit?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5825
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la xaviesta » 21 jun 2026, 12:36

muhamedhulk je napisao/la:
21 jun 2026, 12:28
hajc za srijedu! :opaopa:

Realno teški papanluk od pjesme.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la MaroonBjelave » 21 jun 2026, 12:45

Asteriks je napisao/la:
21 jun 2026, 12:06
:lol:

Aličković, onako na prvu neki učesnik ZG.
Tešku cirkusant. Ne znam koja je ovo već parada po redu, a kao dotaklo ga tek sad :rol:

19vendetta87
Postovi: 10267
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 jun 2026, 12:48

Surreal je napisao/la:
21 jun 2026, 12:34
zove me neki dan drug na sastanak jedne stranke, kao traze mlade za nove clanove, isplati li se to, je li stvarno neki benefit?
Samo ako je SDA. 💚🤍💚
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Asteriks
Postovi: 10290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 21 jun 2026, 13:13

denimen99 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:21
Asteriks je napisao/la:
21 jun 2026, 12:02
Kakva pljuvačina ? Koliko negativnih komentara, u koliko medija ? Da li je sprovođena kakva anketa o stavu građana na više mjesta ? Da li je bilo kakvih sukoba ?

Msm da većinu stanovništva boli neka stvar za paradom.

2030. ovo će biti žblj vijest u žblj rubrici.
U pravu si. Ovo je država u kojoj svako može da radi šta god želi. Što prije to skontaš život ti je lakši.

Druga stvar su ovi papci koji samo refreshaju i čekaju da seru bezveze i brane Bosnu preko interneta.

Aličković je takodjer feget teški, cim ga je ovoliko dotaklo
Nema zabilježenih incidenata, niti kakvih blokada.

Radi šta ko želi. Možeš na sred Baščaršije psovati vladu, predsjedništvo i sl. U Srbiji za to ide maza, a u Kini ode glava.

Na pijacama prodavači prodaju bez ikakve kontrole, a po većim otkupnim prskana roba ide ko halva.

Svako u nekom svom filmu, malo promrmlja dešavanja i ide dalje.

Naš narod nije srdit, a ove parade su već postale nebitan događaj.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2310
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VivaLaStella » 21 jun 2026, 13:15

Surreal je napisao/la:
21 jun 2026, 12:34
zove me neki dan drug na sastanak jedne stranke, kao traze mlade za nove clanove, isplati li se to, je li stvarno neki benefit?
Ako si ti koristan njima i oni će biti tebi. Doduše u nekom omjeru 1:10 u njihovu korist, but hey :D
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Avatar
Baboon
Postovi: 1126
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Lokacija: Kanton 3
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Baboon » 21 jun 2026, 14:34

Surreal je napisao/la:
21 jun 2026, 12:17
Mislim da je Aličković na grindru
javna tajna da je derpe, ovo mu je kao neki paravan
it's football day

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 21 jun 2026, 14:43

muhamedhulk je napisao/la:
21 jun 2026, 12:28
hajc za srijedu! :opaopa:

Jos samo Burhan Saban nije izbacio pjesmu o Bosni, kao neki hajc za SP :roll:

Svi bi da budu Halid i "Poljem se siri miris ljiljana"...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 21 jun 2026, 16:12

Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:05
Asteriks je napisao/la:
21 jun 2026, 12:02
Kakva pljuvačina ? Koliko negativnih komentara, u koliko medija ? Da li je sprovođena kakva anketa o stavu građana na više mjesta ? Da li je bilo kakvih sukoba ?

Msm da većinu stanovništva boli neka stvar za paradom.
Ja, kao iznimno veliki patriota, sam vec pokrenuo neke akcije za narednu godinu. Evo uputstva:
slika
:yawn:
Dva ulaza pored mene živi, ublehaš čitav život...

Je li on fakat milsi da je borce i invalide briga za gejeve ? Većina gleda kako da preživi, ubi ih nepravda i korupcija, pored svega toga ne izlaze na ulicu ali eto zbog obične parade koju niko nije ni primjetio i ne bi se spominjala da nije smeća od kliksa, pored svega toga očekuje ublehaš da izađu?
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1 i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []