Samed Baždar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
lisander
Postovi: 3175
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la lisander » 12 jun 2026, 23:28

Najbolja njegova utakmica

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14549
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la baboedindzeko09 » 12 jun 2026, 23:29

Jako dobar od ulaska.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

LenyYoro15
Postovi: 716
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la LenyYoro15 » 12 jun 2026, 23:29

Bolji od Demirovića. Sasvim korektno odigrao ono što je dobio.

Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Sveti » 12 jun 2026, 23:34

Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 23:24
Nisam ga nikad ovoliko rastrcanog vidio, dosta dobrih lopti i tehnike, pressinga. Ovakvav Bazdar nam treba.
Meni je on uvijek bio okay i rastrcan. Jedino sto je kikso su te situacije pred golom kad je bio sebican radi ogromne zelje da pogodi, ali inace je uvijek bio sasvim dobar
naprijed rejal

Shevko
Postovi: 527
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 23:35

Tehnika i pokreti oke ali je preslabašan, ne možeš biti napadač a da te svako otrese.

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2026, 23:36

Sveti je napisao/la:
12 jun 2026, 23:34
Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 23:24
Nisam ga nikad ovoliko rastrcanog vidio, dosta dobrih lopti i tehnike, pressinga. Ovakvav Bazdar nam treba.
Meni je on uvijek bio okay i rastrcan. Jedino sto je kikso su te situacije pred golom kad je bio sebican radi ogromne zelje da pogodi, ali inace je uvijek bio sasvim dobar
Jeste mu to odlika, da trci i pravi pressing, ali veceras je ginuo, na svakom dijelu terena ga je bilo, par dobrih poteza i dosta pritiskao zadnju liniju i vezu protivnika. Ovakvog ga uvijek zelim vidjeti
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Majstorinho
Postovi: 575
Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Majstorinho » 12 jun 2026, 23:42

Pored Demirovića Baždar počne ličiti na R9 :urnebes:
Blue is a color
Football is a game

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6098
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Ghuraba » 13 jun 2026, 00:38

On ima sve predispozicije da postane ozbiljan napadac, ali mu treba klub u kojem ce dobiti povjerenje i ulogu startne devetke. Mentalno je u banani, a mlad je momak i nije se jednostavno iscupati iz toga.

Avatar
CHR
Postovi: 1357
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 00:39

Majstorinho je napisao/la:
12 jun 2026, 23:42
Pored Demirovića Baždar počne ličiti na R9 :urnebes:
:rol:

Avatar
PasodelMar
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la PasodelMar » 13 jun 2026, 00:40

Dobar je Bazdar. Ako ćemo realno, brzi je od Demirovica i bolja mu je tehnika. Ako procepi, bit će klasa.

inzomni
Postovi: 1600
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la inzomni » 13 jun 2026, 00:51

Prava lisica pozadi, vazda je za vratom stoperima. Natjero je vise puta Kanadjane na gresku

Avatar
Drape
Postovi: 9759
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Drape » 21 jun 2026, 11:10

Alexander-Arnold je bio glavni čovjek Liverpoola kod Kloppa. Ode u Real i padne u formi i Tuchel ga ne pozove. Hladnokrvno ne pozove igrača koji je bio najbolji bek u Premier ligi i ne zanima ga kako će on to primiti. Bazdar nije ništa odigrao u najgoroj ekipi Segunde. Odigrao nešto malo u Poljskoj. I dalje dobija pozive i šanse. Pokušali ga poslati Musliću u Schalke iako nije njihovo da se miješaju. Dok on daje izjave i potpisuje dresove u Salt Lejku Alexander-Arnold je negdje na odmoru. :shh:

Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Sveti » 21 jun 2026, 12:09

Drape je napisao/la:
21 jun 2026, 11:10
Alexander-Arnold je bio glavni čovjek Liverpoola kod Kloppa. Ode u Real i padne u formi i Tuchel ga ne pozove. Hladnokrvno ne pozove igrača koji je bio najbolji bek u Premier ligi i ne zanima ga kako će on to primiti. Bazdar nije ništa odigrao u najgoroj ekipi Segunde. Odigrao nešto malo u Poljskoj. I dalje dobija pozive i šanse. Pokušali ga poslati Musliću u Schalke iako nije njihovo da se miješaju. Dok on daje izjave i potpisuje dresove u Salt Lejku Alexander-Arnold je negdje na odmoru. :shh:
brate o cemu ti pricas :urnebes:
naprijed rejal

Avatar
invincible1921
Postovi: 11397
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la invincible1921 » 21 jun 2026, 12:55

PasodelMar je napisao/la:
13 jun 2026, 00:40
Dobar je Bazdar. Ako ćemo realno, brzi je od Demirovica i bolja mu je tehnika. Ako procepi, bit će klasa.
Da se ne lazemo, da je imao samo malo srece da mu udje koja lopta tipa onaj lon protiv rumunije, druga bi se pjesma pjevala...uvijek doprinosio i imao dobrih poteza..evo sjecam se na prvu one tekme s holandijim gdje je prakticno mozda najzasluzniji za go

Njemu samo treba klub gdje ce igrati i ne sumnjam da ce uspjeti napraviti solidnu karijeru
=\_1921_/=

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la h1a2s3o4 » 21 jun 2026, 13:04

invincible1921 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:55
PasodelMar je napisao/la:
13 jun 2026, 00:40
Dobar je Bazdar. Ako ćemo realno, brzi je od Demirovica i bolja mu je tehnika. Ako procepi, bit će klasa.
Da se ne lazemo, da je imao samo malo srece da mu udje koja lopta tipa onaj lon protiv rumunije, druga bi se pjesma pjevala...uvijek doprinosio i imao dobrih poteza..evo sjecam se na prvu one tekme s holandijim gdje je prakticno mozda najzasluzniji za go

Njemu samo treba klub gdje ce igrati i ne sumnjam da ce uspjeti napraviti solidnu karijeru
Isto mislim. Solidan igrac, nemanje srece u klubovima.

Njemu bi najbolje bilo da mu se menadzer malo potrudi i nadje klub kao sto si i rekao gdje ce redovno igrati, neka ne ganja pare sada.
Ali da ne luduje sa ligama. Ceska, Poljska su mjera. Cak i Austrija i Svicarska. Neka prekuca Bundesligu u Austriji i za godinu je vrlo vjerovatno u Bundesligi u Njemackoj.
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la dedo26 » 21 jun 2026, 14:35

Kod njeg mi se svidja sto ga uvijek ima na terenu, trazi loptu, ne boji se. Mada igrat na klupi u Jahielloniji mi totalno kvari sliku o njemu. Nisu ga sig mrzili u Zaragozi i Jagielloniji pa mu zato nisu dali minuta

husrefbeg
Postovi: 1247
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la husrefbeg » 21 jun 2026, 17:34

Možda jedan od najškolovanijih fudbalera. Fali mu utakmica a samim tim i sigurnosti. Treba naći klub u kojem će igrati i davati golove. Sigurno da se na njega može računati u nekih 20 tak igrača.

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Varta » 21 jun 2026, 19:01

Ma samo Bundesliga. Schalke, stuttgart ili leipzig

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 19:09

Varta je napisao/la:
21 jun 2026, 19:01
Ma samo Bundesliga. Schalke, stuttgart ili leipzig
Prevelik je to zalogaj za igraca koji je protracio dvije sezone u fenjerasu Segunde. Opet bi prvi dio sezone presjedio na klupi i onda opet posudba.

Da je umjesto Segunde igrao Cvajtu ili u Austriji, danas bi mogli pricati o ekipama koje navodis.

Futbol
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Futbol » 21 jun 2026, 19:21

Baždar je previše trpio nekompetentne trenere u Zaragosi I Poljskoj. Srećom, u reprezentaciji nije imao takav problem, te je briljirao i dao veliki doprinos plasmanu na SP.
Nisam siguran ni da u Njemačkoj ima trener koji je dorastao voditi ovog dragulja ispravno. Možda su Manchester City ili Arsenal trenutno bolja adresa za Sameda.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, GIBRA, Harare, inzomni, random11, Zgemboo89 i 39 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []