Zašto je bila najgora odluka? Zar nisu navijači htjeli Kerima u početnoj postavi? Stavio im ga Barbarez. Poslije nema kmečanja.
Kerim Alajbegović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
MiranGlasnic
- Postovi: 967
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Re: Kerim Alajbegović
Treba ga je cuvati kad se Svicarci umore i prvi 11 za Katar, a Svicarska Bajraktarevic od pocetkaz Nema veze sad je gotovoMiranGlasnic je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:12Zašto je bila najgora odluka? Zar nisu navijači htjeli Kerima u početnoj postavi? Stavio im ga Barbarez. Poslije nema kmečanja.
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 21 jun 2026, 20:40, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Kerim Alajbegović
Ma navijaci i njihovo je niđe veze. Odavno dokazano.MiranGlasnic je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:12Zašto je bila najgora odluka? Zar nisu navijači htjeli Kerima u početnoj postavi? Stavio im ga Barbarez. Poslije nema kmečanja.
Da smo mi za promil bili agilniji i hrabriji u napadu, Kerim u prvih 11 bio bi logican izbor. Ovako je zbog okolnosti samo ispastao. Blago receno...
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Bosniacum Lilium, DanijelTZ, Kljukusar, LeCoq, Maverick, PeppermintSA, Sensei, Wisey, Zagor i 75 gostiju.