Nikola Vasilj
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Nikola Vasilj
Imao je dobru partiju večeras, ali kako ne zna dodati pas i generalno ispucati loptu to još nisam vidio. Znaci čovjek ima dvije lijeve noge. Samo mu treba vraćati što manje lopti, a gol aut da izvodi stoper.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
- akisarajevo92
- Postovi: 19190
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Nikola Vasilj
ovaj na srpskoj Areni ga zove Nikola Sovilj 
btw osim ispucavanja odlican veceras
btw osim ispucavanja odlican veceras
Don't believe the hype.
Re: Nikola Vasilj
Slazem se, prva liga veceras. Kod gola nije nista mogao.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:54ovaj na srpskoj Areni ga zove Nikola Sovilj
btw osim ispucavanja odlican veceras
Re: Nikola Vasilj
mislio sam da sam istrpovao
Re: Nikola Vasilj
Ta ispucavanja su nam pravila velike probleme, jer kad god mu vrate loptu on je ispuca u aut na 30 m od naseg gola i na taj nacin nikako nismo ae mogli oslobodit pritiska
Re: Nikola Vasilj
Vidim Moody hank otvarac teme, sta bi s tim likom. Jel fkt pogino?
Re: Nikola Vasilj
Bolje da je posalje u aut nego nekom Tahirovicu koji se nije postavio kako treba i izgubi je na 25 m.
Ocito da su dosta pricali o tim rizicnim pasovima prilikom građenja igre pa je sinoc to bilo rijetko te je pribjegavao tim ispucavanjima, makar bila neprecizna. Slusao sam nekoliko strucnjaka koji su bas upozofavali na to da Kanađani vrebaju te greske. Srecom, sinoc nas nisu uhvatili i kaznili barem tako
Ocito da su dosta pricali o tim rizicnim pasovima prilikom građenja igre pa je sinoc to bilo rijetko te je pribjegavao tim ispucavanjima, makar bila neprecizna. Slusao sam nekoliko strucnjaka koji su bas upozofavali na to da Kanađani vrebaju te greske. Srecom, sinoc nas nisu uhvatili i kaznili barem tako
Re: Nikola Vasilj
Ali je onda ispucaj 50-60 metara u aut a ne prakticno pred svojih 16231983 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 22:29Bolje da je posalje u aut nego nekom Tahirovicu koji se nije postavio kako treba i izgubi je na 25 m.
Ocito da su dosta pricali o tim rizicnim pasovima prilikom građenja igre pa je sinoc to bilo rijetko te je pribjegavao tim ispucavanjima, makar bila neprecizna. Slusao sam nekoliko strucnjaka koji su bas upozofavali na to da Kanađani vrebaju te greske. Srecom, sinoc nas nisu uhvatili i kaznili barem tako
Re: Nikola Vasilj
Da li samo meni njegova ispucavanja imaju čudnu putanju? Kao kad se djeca igraju lopte ono ko će više nabiti u visinu, a ne u daljinu.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: Nikola Vasilj
Očevi i sinovi koji su igrali za različite reprezentacije na Svetskim prvenstvima:
Vladimir Vasilj
Nikola Vasilj
Mafuila Mavuba
Rio Mavuba
Mazinjo
Tijago Alkantara
Zinedin Zidan
Luka Zidan
Luis Regeiro
Luis Regeiro
Marti Ventoljra
Hoze Ventoljra
-
Sindikat12
- Postovi: 2250
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Nikola Vasilj
Neko je podavno rekao da je preselio. Sad ne znam je li suplja ili je stvarno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Nikola Vasilj
Koliko su ga proklinjali na forumu, nije ni čudo
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Nikola Vasilj
Mislis koliko je on druge proklinjao. Svaki drugi post dabogda umro od raka
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Nikola Vasilj
Onda mu se vratilo
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Online
Trenutno korisnika/ca: Daduli, Edincapitano, invincible1921, laznokrilo, LeCoq, Proximic i 61 gost.



