Zekic je kod nas igrao sa tehnicki dobrim napadacima. Znog toga mu je tesko pao odlazak hamze, zanima me da li ovaj ima te neke kvalitete.nedimmmm1337 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:11Dobra igra glavom , solidna brzina okej realizacija … ne bih da zurim sa kakvim komentarima teren je jedino mjerilo
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
rimljanin90
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ovaj iz druge lige bolji od onog naseg juniora mehmeda sto zabija na svakoj utakmici?
Mamicu odlazi
Mamicu odlazi
Re: FK Sarajevo
Barisic dobro igra glavom, a i nije trom napadač. Finu brzinu ima.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2032
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo najava za sezonske, bit će zanimljivo ispratiti da li su svjesni onog prošlogodišnjeg debakla.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mi ne smijemo ponoviti ovaj fijasko sa posjetom kao prosle sezone.Turbulentna sezona od pocetka do kraja okej ali ljudi pocnite dolaziti na utakmice,povedite nekoga,prenesite nekom dijetetu kako se voli klub.Ono je smijesno da najveci klub u drzavi igra pred 1000 ljudi.Glupu sliku saljemo.
Bit ce i sad turbulencija nece bit sve idealno kako i Zekic kaze ali duznost svakoga kome je klub pri srcu je pojavit se 2 puta mjesecno na stadionu i pruziti podrsku ili uputiti kritike.
Horde nek isto ne yedu gov.na i nek licne probleme rijesavaju odvojeno od sporta.Moramo bit svi na istoj strani da ovo uspije
Bit ce i sad turbulencija nece bit sve idealno kako i Zekic kaze ali duznost svakoga kome je klub pri srcu je pojavit se 2 puta mjesecno na stadionu i pruziti podrsku ili uputiti kritike.
Horde nek isto ne yedu gov.na i nek licne probleme rijesavaju odvojeno od sporta.Moramo bit svi na istoj strani da ovo uspije
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Bukvalno nam je obaveza 2 yebena puta u mjesecu da se pojavimo na stadionu.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:46Mi ne smijemo ponoviti ovaj fijasko sa posjetom kao prosle sezone.Turbulentna sezona od pocetka do kraja okej ali ljudi pocnite dolaziti na utakmice,povedite nekoga,prenesite nekom dijetetu kako se voli klub.Ono je smijesno da najveci klub u drzavi igra pred 1000 ljudi.Glupu sliku saljemo.
Bit ce i sad turbulencija nece bit sve idealno kako i Zekic kaze ali duznost svakoga kome je klub pri srcu je pojavit se 2 puta mjesecno na stadionu i pruziti podrsku ili uputiti kritike.
Horde nek isto ne yedu gov.na i nek licne probleme rijesavaju odvojeno od sporta.Moramo bit svi na istoj strani da ovo uspije
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Ma isla u sklopu one kazne za prelazni rok nikqkvih kazni nema
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Meni djeluje nekako trapavo al vidjet cemonedimmmm1337 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:11Dobra igra glavom , solidna brzina okej realizacija … ne bih da zurim sa kakvim komentarima teren je jedino mjerilo
- belosevic23
- Postovi: 1335
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
kada navijači osjete neiskrenost, neodlučnost i neposvećenost nema toga što će ih dovesti na tribine. Kada počnu vjerovati doći će, nadam se da će Zeka to uspjeti. Desilo se borcu da su bili prvi na tabeli uzimali bodove po evropi, ali nije bilo mnogo navijaca jer ljudi nisu vjerovali, čak su u nekim utakmicama na svojevrstan nacin bojkotovali.. osjetili su pogan uticaj politike u klubu. Tako da, kada nam prenesu vjeru da mogu nesto napraviti, navijaci ce sami poceti dolaziti, ne treba im kampanja niti jeftine sezonske.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑21 jun 2026, 22:46Mi ne smijemo ponoviti ovaj fijasko sa posjetom kao prosle sezone.Turbulentna sezona od pocetka do kraja okej ali ljudi pocnite dolaziti na utakmice,povedite nekoga,prenesite nekom dijetetu kako se voli klub.Ono je smijesno da najveci klub u drzavi igra pred 1000 ljudi.Glupu sliku saljemo.
Bit ce i sad turbulencija nece bit sve idealno kako i Zekic kaze ali duznost svakoga kome je klub pri srcu je pojavit se 2 puta mjesecno na stadionu i pruziti podrsku ili uputiti kritike.
Horde nek isto ne yedu gov.na i nek licne probleme rijesavaju odvojeno od sporta.Moramo bit svi na istoj strani da ovo uspije
-
KarloIvandic
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
15 tak dana do tekme igracki kadar gori nego prosle sezone. Za ove nase balerine Inter ce biti onaj iz Italije a ne iz Finske na terenu
Re: FK Sarajevo
KarloIvandic je napisao/la: ↑22 jun 2026, 11:2415 tak dana do tekme igracki kadar gori nego prosle sezone. Za ove nase balerine Inter ce biti onaj iz Italije a ne iz Finske na terenu
Kako gori ne kontam? Ko ti je otisao? Izuzev napadaca koje u najmanju ruku nismo ni imali, evo dosla su dvojica...svi igraci ti ostqli na okupu uigrani plus dobio boljeg trenera
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
od prosle sezone tu suKarloIvandic je napisao/la: ↑22 jun 2026, 11:2415 tak dana do tekme igracki kadar gori nego prosle sezone. Za ove nase balerine Inter ce biti onaj iz Italije a ne iz Finske na terenu
Banic, Gojkovic, Maroodza, Kupresak, Beganovic, Cimirot, Ljajic, Kyeremeh i ovibbili uglavmom standardni osim Gojkovica ali on je vec duze tu. Ima tu jos par igraca koji su igrali Telalovic, Hujber, Mujkic, Ivanisevic, Ristovski
tako da mi nismo slabiji sigurno, vec bi morali biti bolji ker su igraci vec godinu dana zakedno, plus imas nekoliko dolazaka i ako se slozi fina formacija, ako bude zelje za igrom i dobre energije trebali bi biti konkurentni za titulu.
Europu nemano sanse, mislim da smo dobili teske protivnike, ako fince i prodjemo turci su ipak nekoliko klasa bolji od nas
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svakako Dreca puni 16 godina u augustu a to ti je ko da Xavija dovedeš. Mamas također za 3 mjeseca kao nov.Nirton je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:34Tačno nam fali još jedan vezni pored Cimirota, Elezija, Ljajića, Ignatkova, Telalovića, Meitea, Galešića i Miškovića.hajroooooo je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:29Treba mozda zagananjarti lgora Savica iz zrinjskog istice mu ugovor a bio im je standardan ove sezone i dobar je igrac
Treba otjerati dvojicu.
Re: FK Sarajevo
Ugledni slovenski sportski portal Nogomania objavio je kako je transfer praktično završen te da će Andrej Pogačar, ofanzivni vezni slovenskog Radomlja, uskoro postati novi član FK Sarajevo.
Prema navodima Nogomanije, preostalo je još da se riješe posljednji detalji nakon čega će posao biti i zvanično potvrđen.
Pogačar bi se bordo timu trebao priključiti već u narednim danima, te će se odmah staviti na raspolaganje stručnom štabu i uključiti u pripreme za novu sezonu.
Riječ je o 23-godišnjem ofanzivnom vezisti koji je proteklih godina bio standardan član Radomlja. Tokom dosadašnje seniorske karijere upisao je više od 100 nastupa za slovenski klub, postigao pet pogodaka i zabilježio sedam asistencija, dok je u prošloj sezoni u Prvoj ligi Slovenije odigrao 34 utakmice uz učinak od tri gola i dvije asistencije.
Slovenski mediji ističu da bi njegov dolazak predstavljao značajno pojačanje za ekipu s Koševa, posebno zbog njegove svestranosti u ofanzivnom dijelu veznog reda.
Prema navodima Nogomanije, preostalo je još da se riješe posljednji detalji nakon čega će posao biti i zvanično potvrđen.
Pogačar bi se bordo timu trebao priključiti već u narednim danima, te će se odmah staviti na raspolaganje stručnom štabu i uključiti u pripreme za novu sezonu.
Riječ je o 23-godišnjem ofanzivnom vezisti koji je proteklih godina bio standardan član Radomlja. Tokom dosadašnje seniorske karijere upisao je više od 100 nastupa za slovenski klub, postigao pet pogodaka i zabilježio sedam asistencija, dok je u prošloj sezoni u Prvoj ligi Slovenije odigrao 34 utakmice uz učinak od tri gola i dvije asistencije.
Slovenski mediji ističu da bi njegov dolazak predstavljao značajno pojačanje za ekipu s Koševa, posebno zbog njegove svestranosti u ofanzivnom dijelu veznog reda.
Re: FK Sarajevo
Tekst iz juna 2023 o Barišiću
Međunarodni centar za sportske studije ( CIES ) još jednom je izbacio zanimljive podatke, ovog puta o mladim nogometašima, točnije napadačima. Još jednom, u samom vrhu našao se i grb Dinama...
Zaslužan za to je Bartol Barišić, mladi napadač zagrebačkih Plavih. Proteklu sezonu 20-godišnji napadač započeo je na posudbi u Istri, međutim nakon samo tri utakmice promijenio je sredinu i sezonu nastavio u Domžalama. Sezonu je završio sa 9 pogodaka u 27 nastupa za slovensku momčad koju je vukao do četvrtog mjesta i plasmana u Europu. 7 pogodaka zabio je u prvenstvu, a 2 u Kupu.
Prema Transfermarktu, Barišić vrijedi 550 tisuća eura, a ovog ljeta pokušat će se nametnuti Igoru Bišćanu i izboriti svoje mjesto u Dinamovom rosteru za novu sezonu. Štoviše, odlično je krenuo. Dinamo je gostovao u Dugom Selu kako bi upriličio 100. rođendan tog kluba, a minimalnu pobjedu Plavih donio je upravo Barišić koji je postigao jedini pogodak na utakmici.
Što se samog istraživanja tiče, proučavani su igrači mlađi od 21 godine u 75 svjetskih liga s minimalno 1000 odigranih minuta u prošloj sezoni koji najbolje koriste šanse pred golom na uzorku od 90 minuta po susretu. Barišić se na toj listi našao na visokom devetom mjestu, a iza sebe je ostavio Xavija Simonsa, prvog strijelca nizozemskog prvenstva.
Barišić je u prošloj sezoni postigao 7 prvenstvenih golova u 25 utakmica, no prosječno je nastupao tek nepune 43 minute po susretu.
Na ljestvici ima nekoliko vrlo zanimljivih imena, među kojima prednjače Wahi i Simons, ali i Benjamin Šeško, slovenski reprezentativac čiju je kvalitetu prošle sezone upoznao i Dinamo u Ligi prvaka.

Međunarodni centar za sportske studije ( CIES ) još jednom je izbacio zanimljive podatke, ovog puta o mladim nogometašima, točnije napadačima. Još jednom, u samom vrhu našao se i grb Dinama...
Zaslužan za to je Bartol Barišić, mladi napadač zagrebačkih Plavih. Proteklu sezonu 20-godišnji napadač započeo je na posudbi u Istri, međutim nakon samo tri utakmice promijenio je sredinu i sezonu nastavio u Domžalama. Sezonu je završio sa 9 pogodaka u 27 nastupa za slovensku momčad koju je vukao do četvrtog mjesta i plasmana u Europu. 7 pogodaka zabio je u prvenstvu, a 2 u Kupu.
Prema Transfermarktu, Barišić vrijedi 550 tisuća eura, a ovog ljeta pokušat će se nametnuti Igoru Bišćanu i izboriti svoje mjesto u Dinamovom rosteru za novu sezonu. Štoviše, odlično je krenuo. Dinamo je gostovao u Dugom Selu kako bi upriličio 100. rođendan tog kluba, a minimalnu pobjedu Plavih donio je upravo Barišić koji je postigao jedini pogodak na utakmici.
Što se samog istraživanja tiče, proučavani su igrači mlađi od 21 godine u 75 svjetskih liga s minimalno 1000 odigranih minuta u prošloj sezoni koji najbolje koriste šanse pred golom na uzorku od 90 minuta po susretu. Barišić se na toj listi našao na visokom devetom mjestu, a iza sebe je ostavio Xavija Simonsa, prvog strijelca nizozemskog prvenstva.
Barišić je u prošloj sezoni postigao 7 prvenstvenih golova u 25 utakmica, no prosječno je nastupao tek nepune 43 minute po susretu.
Na ljestvici ima nekoliko vrlo zanimljivih imena, među kojima prednjače Wahi i Simons, ali i Benjamin Šeško, slovenski reprezentativac čiju je kvalitetu prošle sezone upoznao i Dinamo u Ligi prvaka.

Re: FK Sarajevo
Ovaj Hljebar ako dodje moze igrati i na desnom krilu, nije mu strano.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
rimljanin90
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
.png)



