Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
safun79
Postovi: 155
Pridružen/a: 04 maj 2022, 12:23
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la safun79 » 21 jun 2026, 22:52

Koliko ovaj voditelj na Areni navija za Belgiju!
„Pravi džentlmen nikada ne napušta svoju damu“,

Aleksandro Del Piero

lakilone
Postovi: 1358
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la lakilone » 21 jun 2026, 22:52

Fudo je napisao/la:
21 jun 2026, 22:46
lakilone je napisao/la:
21 jun 2026, 22:43
Ljudi navijaju za Iran, a ne kontaju da bi pobjedom Belgije, gotovo pa sigurno otpao treceplasirani iz ove grupe… Al eto, neki bi vise voljeli da prodje tamo neki Iran, nego BiH.

Vamos Belgija!
Sve zavisi od tekme egipta, ako npr odigraju x, to je to
Koliko je realno ocekivat da ce Egipat kiksat protiv Novog Zelanda koji je, cini mi se, najslabije rangirana reprezentacija na cijelom turniru. Bitno je samo da Iran veceras ne pobjedi i da naravno, ne pobjede ni Egipat u iducem kolu.
Željezničar über alles

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2014
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 21 jun 2026, 22:52

Brokula je napisao/la:
21 jun 2026, 22:50
Ne mogu da skontam ove nase Bošnje sa komentarisanjem na osnovu boje kože... Americke gluposti ne bi trebale biti aktuelne ovdje
Ima rasizma i kod nas

Avatar
PSV
Postovi: 1160
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la PSV » 21 jun 2026, 22:53

Joj Irana jbt. Isto Celik. :yawn:

SSj4
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 apr 2026, 12:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la SSj4 » 21 jun 2026, 22:54

Brokula je napisao/la:
21 jun 2026, 22:50
Ne mogu da skontam ove nase Bošnje sa komentarisanjem na osnovu boje kože... Americke gluposti ne bi trebale biti aktuelne ovdje
Ti ne razumijes? lik koji sve ljude gleda kroz to da li su pripadnici jedne vjere :rol:
Zadnja izmjena: SSj4, dana/u 21 jun 2026, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4392
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RollingPaper » 21 jun 2026, 22:54

safun79 je napisao/la:
21 jun 2026, 22:52
Koliko ovaj voditelj na Areni navija za Belgiju!
Koju Arenu gledas, ovaj na Areni BH navija ocigledno za Iran

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Beduin » 21 jun 2026, 22:55

I ovaj Iran je kita od ekipe. Sreca njihova da je i Belgija ocajna te im grupa slaba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

JohannWolfgang
Postovi: 296
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la JohannWolfgang » 21 jun 2026, 22:55

Ne mogu da vjerujem da je ova Belgija zadnjih 15 godina imala gore selektore nego mi. Wilmots,Martinez i ovaj prevarant

seha77
Postovi: 350
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la seha77 » 21 jun 2026, 22:55

lakilone je napisao/la:
21 jun 2026, 22:43
Ljudi navijaju za Iran, a ne kontaju da bi pobjedom Belgije, gotovo pa sigurno otpao treceplasirani iz ove grupe… Al eto, neki bi vise voljeli da prodje tamo neki Iran, nego BiH.

Vamos Belgija!
a zasto ne razmisljamo o tome samo da mi pobjedimo Katar?

boki86
Postovi: 5124
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la boki86 » 21 jun 2026, 22:55

Bolje iran igrao dok je bio igracki egal na terenu

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la soccerfan » 21 jun 2026, 22:55

JayCatwright je napisao/la:
21 jun 2026, 22:45
lakilone je napisao/la:
21 jun 2026, 22:43
Ljudi navijaju za Iran, a ne kontaju da bi pobjedom Belgije, gotovo pa sigurno otpao treceplasirani iz ove grupe… Al eto, neki bi vise voljeli da prodje tamo neki Iran, nego BiH.

Vamos Belgija!
Sta te to cudi od glupog bošnje kojem je bitnija tamo neka Palestina od vlastite drzave.
Ne podnosim mjesanje politike u sport na bilo kakav nacin.
Imaju protesti pa nek se podrzava ko hod hoce al u sportu mjesta za istu netreba biti.
I da nije normalno podržavati bilo koga vise od vlastite reprezentacije 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
StevieG8
Postovi: 13296
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la StevieG8 » 21 jun 2026, 22:56

Iran ko i mi, sad kad trebaju napasti nemaju pojma kako.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Brokula
Postovi: 26862
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Brokula » 21 jun 2026, 22:56

SSj4 je napisao/la:
21 jun 2026, 22:54
Brokula je napisao/la:
21 jun 2026, 22:50
Ne mogu da skontam ove nase Bošnje sa komentarisanjem na osnovu boje kože... Americke gluposti ne bi trebale biti aktuelne ovdje
Ti ne razumijes? lik koji sve ljude gleda kroz to da li su pripadnici jedne vjere :rol:
Nisam znao da je vjera nesto sto nije doslo u BiH pa je neki novitet, ili sta si vec htio da kazes?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la napapijri1987 » 21 jun 2026, 22:56

lakilone je napisao/la:
21 jun 2026, 22:43
Ljudi navijaju za Iran, a ne kontaju da bi pobjedom Belgije, gotovo pa sigurno otpao treceplasirani iz ove grupe… Al eto, neki bi vise voljeli da prodje tamo neki Iran, nego BiH.

Vamos Belgija!
Kako? Belgija dobije veceras ima 4 boda, Egipat dobije kasnije ima 4 boda, u zadnjem kolu Iran dobije Egipat i Iran ima 4 boda. Ostaje Novi zeland. Oni izgube veceras a dobiju u zadnjem kolu Belgiju i bukvalno sve ekipe imaju 4 boda.
Previse je kombinacija za to racunanje.

Avatar
Arvid
Postovi: 24100
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Arvid » 21 jun 2026, 22:56

Veze ovi iranci nemaju, realno.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11405
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la invincible1921 » 21 jun 2026, 22:58

Beduin je napisao/la:
21 jun 2026, 22:55
I ovaj Iran je kita od ekipe. Sreca njihova da je i Belgija ocajna te im grupa slaba.
Ma izuzev Taremija i ovog sto je igro u fejnordu i brajtonu al prekomplikovano prezime..nez imajul ozbiljnog igraca
=\_1921_/=

Avatar
arelinho
Postovi: 14066
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la arelinho » 21 jun 2026, 22:58

Arvid je napisao/la:
21 jun 2026, 22:56
Veze ovi iranci nemaju, realno.
Očekujem da ih Egipat lagano dobije.

RobijasiZenica1988
Postovi: 349
Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobijasiZenica1988 » 21 jun 2026, 22:58

Lijepo Iran igra,ima lijepe i smislene kombinatorike,a ova Belgija je odlaskom Hazarda i jos par dobrih igrača čučnula itekako.
Dokua nema,De bruyne Lukaku i ostali nisu vise to ti igrači...
Tanko tanko bas...

let3
Postovi: 31812
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la let3 » 21 jun 2026, 22:58

Tak kad su ostali sa igracem vise, pokazase koliko su limitirani kao ekipa :tokralju:

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Shevko » 21 jun 2026, 22:58

sta su ovi iz belgije fulali jarane..

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []