Izvini jako te poštujem i moram te zaustaviti ovdje. Prvo da afirmišemo i prodamo ovog devetnaestogodišnjaka iz Slobode što predribla čitavu ekipu i zabije gol pa ćemo onda o Korori i drugoj klasi mladih igrača naše najdraže domovine. Mislim da me razumiješ bratesvrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:42
![]()
![]()
![]()
![]()
Znači imamo nešto - e sad kad Vi kažete da imamo par hiljada - ja mislim da to ide na 50 000€
Uglavnom hvala Vam - nadam se da će i Korora isto tako - a ne on je napadač
Premijer liga BiH - aktuelno
- Threeplanetrees
- Postovi: 1776
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
VictoriasFikret
- Postovi: 1264
- Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Veležova djeca zaslužuju inostranstvo.
Idemo dalje, sljedeći Spahić.

Idemo dalje, sljedeći Spahić.

- DoSmrtiOdani87
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stanje redovno, Nodi samara po forumu 
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šamara samog sebe. Upravu si.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zasto su onda dijelovi Dobrinje pripali RS-u?svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:10Opaaa sad smo i Dobrinju dobili u Deytonurishovski je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:44Nisi ti ništa odbranio,nego nije bio interes politike da ti uzmu taj komad zemlje.. Sjeverni logor je begovska zemlja i postoje legalni nasljednici porodice Abaza.Fazon je samo sto njihovo zemljište procijenjeno na milijardu i 100 miliona... I kao takvo pokušava se oteti.. Taj sudski proces i dalje traje... Mnogi su džaba poginuli misleći da su nesto odbranili i zauzeli,na kraju politika isrctala granice poslije rata.. i to je jedina istina.. Tako ti je bilo u Sarajevu i sa Grbavicom i sa Dobrinjom,rijesilo se tek poslije rata..Helemnejse je napisao/la: ↑21 jun 2026, 16:27Nije ja sto sam odbranio, to i ogradio i kucu napravio. Vi se borite dolje
Da si ti živ i zdrav na Dobrinji postoji Objekat DB koji je turistički najposjećenije mjesto u voljenoj BiH kojem nikad nisu prišli agresori
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
pijaĆari šampioni transfera, pitice šampioni pripremnih utakmica 
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Od 40+ hiljada nasih navijaca u la, americke vijesti pokazase brata pitara sa dresom FKS i zastavom podrske palestini 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobijate samo 10.000 kao naknadu za treniranje igraca...svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:42Threeplanetrees je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:33Mislim da će pored par hiljada koje vas sljeduju od transfera i naš klub pokazati velikodušnost jer ipak str ga vi proizveli. Ali nemojte da nestane sa računa čim legne bar platite vodu ili struju![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Znači imamo nešto - e sad kad Vi kažete da imamo par hiljada - ja mislim da to ide na 50 000€
Uglavnom hvala Vam - nadam se da će i Korora isto tako - a ne on je napadač
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pati, ko ti yebe mater.ludilompredozirani je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:03Ti si 100% glavni **** u SarajevuNoProfit je napisao/la: ↑21 jun 2026, 11:42Gej paradu imaju i London, Berlin, Varšava, Lisabon, Beograd, Zagreb, Kopenhagen, Štokolm itd. itd.ludilompredozirani je napisao/la: ↑21 jun 2026, 11:39
Puca me kompleks sto u svom gradu nemam gey paraduMajmune
Realno, Zenica je baš metropola za sve navedene.
Puca te kompleks jer je Sarajevo glavni grad, a vi ste, pogađaš...
Nemate gej paradu jedino zbog toga što niko i ne želi da je održi u toj vukojebini.![]()
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
POZNAT RAZLOG
UEFA kaznila FK Sarajevo
Evropska fudbalska federacija (UEFA) žestoko je udarila na klubove koji krše finansijsku disciplinu, a na radaru njenog Tijela za finansijsku kontrolu (CFCB) našao se i bosanskohercegovački predstavnik FK Sarajevo.
Tokom takmičarske sezone 2025/26, UEFA je provela opsežne postupke protiv sedam klubova koji nisu na vrijeme izmirili svoje dospjele obaveze prema drugim kolektivima, zaposlenicima ili poreznim i socijalnim institucijama. Među sankcionisanim klubovima našao se i tim s Koševa, kojem je izrečena novčana kazna u iznosu od 20.000 eura.
Regionalni gubitaši i drakonska kazna za Ballkani
FK Sarajevo nije jedini klub iz šireg regiona koji je platio cijenu finansijskog nemara. Na crnoj listi krovne kuće evropskog fudbala našlo se još nekoliko poznatih imena, a finansijski cehovi izgledaju ovako:
Kosovski predstavnik Ballkani prošao je najgore na ovoj listi sa kaznom od čak 200.000 eura. Crnogorska Budućnost iz Podgorice moraće u kasu UEFA-e uplatiti 95.000 eura, dok je kazahstanski Ordabasy kažnjen sa 75.000 eura. Na listi se našao i španski Athletic Bilbao, ali sa znatno manjim iznosom od 10.000 eura.
Za klubove kod kojih su utvrđene otežavajuće okolnosti, poput ponavljanja istog prekršaja ili posjedovanja dugovanja starijih od 90 dana, UEFA je primijenila znatno rigoroznije mjere. Četiri kluba su, pored novčanih kazni, suočena i sa uslovnim izbacivanjem iz evropskih takmičenja.
Među njima su rumunski CFR 1907 Cluj i kosovski Ballkani. Njima je izrečena uslovna zabrana nastupa u narednom UEFA-inom takmičenju za koje izbore plasman na terenu. Ova suspenzija ima probni period od dvije sezone, što znači da će se aktivirati isključivo ako pomenuti klubovi ponove prekršaje i budu imali neizmirene obaveze tokom sezona 2026/27 i 2027/28.
Uhhhhh - Pitari
@Virto sve si bio u pravu
UEFA kaznila FK Sarajevo
Evropska fudbalska federacija (UEFA) žestoko je udarila na klubove koji krše finansijsku disciplinu, a na radaru njenog Tijela za finansijsku kontrolu (CFCB) našao se i bosanskohercegovački predstavnik FK Sarajevo.
Tokom takmičarske sezone 2025/26, UEFA je provela opsežne postupke protiv sedam klubova koji nisu na vrijeme izmirili svoje dospjele obaveze prema drugim kolektivima, zaposlenicima ili poreznim i socijalnim institucijama. Među sankcionisanim klubovima našao se i tim s Koševa, kojem je izrečena novčana kazna u iznosu od 20.000 eura.
Regionalni gubitaši i drakonska kazna za Ballkani
FK Sarajevo nije jedini klub iz šireg regiona koji je platio cijenu finansijskog nemara. Na crnoj listi krovne kuće evropskog fudbala našlo se još nekoliko poznatih imena, a finansijski cehovi izgledaju ovako:
Kosovski predstavnik Ballkani prošao je najgore na ovoj listi sa kaznom od čak 200.000 eura. Crnogorska Budućnost iz Podgorice moraće u kasu UEFA-e uplatiti 95.000 eura, dok je kazahstanski Ordabasy kažnjen sa 75.000 eura. Na listi se našao i španski Athletic Bilbao, ali sa znatno manjim iznosom od 10.000 eura.
Za klubove kod kojih su utvrđene otežavajuće okolnosti, poput ponavljanja istog prekršaja ili posjedovanja dugovanja starijih od 90 dana, UEFA je primijenila znatno rigoroznije mjere. Četiri kluba su, pored novčanih kazni, suočena i sa uslovnim izbacivanjem iz evropskih takmičenja.
Među njima su rumunski CFR 1907 Cluj i kosovski Ballkani. Njima je izrečena uslovna zabrana nastupa u narednom UEFA-inom takmičenju za koje izbore plasman na terenu. Ova suspenzija ima probni period od dvije sezone, što znači da će se aktivirati isključivo ako pomenuti klubovi ponove prekršaje i budu imali neizmirene obaveze tokom sezona 2026/27 i 2027/28.
Uhhhhh - Pitari
@Virto sve si bio u pravu
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
rishovski je napisao/la: ↑21 jun 2026, 21:30Zasto su onda dijelovi Dobrinje pripali RS-u?svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:10Opaaa sad smo i Dobrinju dobili u Deytonurishovski je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:44
Nisi ti ništa odbranio,nego nije bio interes politike da ti uzmu taj komad zemlje.. Sjeverni logor je begovska zemlja i postoje legalni nasljednici porodice Abaza.Fazon je samo sto njihovo zemljište procijenjeno na milijardu i 100 miliona... I kao takvo pokušava se oteti.. Taj sudski proces i dalje traje... Mnogi su džaba poginuli misleći da su nesto odbranili i zauzeli,na kraju politika isrctala granice poslije rata.. i to je jedina istina.. Tako ti je bilo u Sarajevu i sa Grbavicom i sa Dobrinjom,rijesilo se tek poslije rata..
Da si ti živ i zdrav na Dobrinji postoji Objekat DB koji je turistički najposjećenije mjesto u voljenoj BiH kojem nikad nisu prišli agresori


O kojim ti dijelovima pričaš ....
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
50 000€ ide namarishovski je napisao/la: ↑22 jun 2026, 00:05Dobijate samo 10.000 kao naknadu za treniranje igraca...svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:42Threeplanetrees je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:33
Mislim da će pored par hiljada koje vas sljeduju od transfera i naš klub pokazati velikodušnost jer ipak str ga vi proizveli. Ali nemojte da nestane sa računa čim legne bar platite vodu ili struju![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Znači imamo nešto - e sad kad Vi kažete da imamo par hiljada - ja mislim da to ide na 50 000€
Uglavnom hvala Vam - nadam se da će i Korora isto tako - a ne on je napadač
Gosp.Luji 130 000€
135 000€ - Zubanu
25 000€ - Pitarima jer je preko njih išao transfer zbog Vladana
110 000€ ide Vama
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako se ovi idioti stalno pokušavaju nadmašiti jedni druge!
- Threeplanetrees
- Postovi: 1776
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prijatelju ne ide ekonomija sa nekim ko je iz švrakinog toga si i sam svjestan. Vaše je da afirmišite što više djece, a naše da proberemo najvrijednije eksponate kojima je kao Tariku san obući Veležov dres. Biće i vama za
kafe, kave, kahve da svi razumiju
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Oce li biti za platit tu kaznu da vas se skine sa ban liste?Threeplanetrees je napisao/la: ↑22 jun 2026, 10:49Prijatelju ne ide ekonomija sa nekim ko je iz švrakinog toga si i sam svjestan. Vaše je da afirmišite što više djece, a naše da proberemo najvrijednije eksponate kojima je kao Tariku san obući Veležov dres. Biće i vama zakafe, kave, kahve da svi razumiju
Jel zbog toga kazu cekajte utorak?
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
-
Nulatridva
- Postovi: 191
- Pridružen/a: 08 dec 2019, 22:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar ne pripadaju 1 i 4 RS-u?svrakino1921 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 07:44rishovski je napisao/la: ↑21 jun 2026, 21:30Zasto su onda dijelovi Dobrinje pripali RS-u?svrakino1921 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:10
Opaaa sad smo i Dobrinju dobili u Deytonu
Da si ti živ i zdrav na Dobrinji postoji Objekat DB koji je turistički najposjećenije mjesto u voljenoj BiH kojem nikad nisu prišli agresori
O kojim ti dijelovima pričaš ....
- Threeplanetrees
- Postovi: 1776
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam komšija i vjeruj da me baš vele ne zanima. Samo uživam u ujedanju plavih. Šta ću kad sam đubreLondonBlues je napisao/la: ↑22 jun 2026, 11:38Oce li biti za platit tu kaznu da vas se skine sa ban liste?Threeplanetrees je napisao/la: ↑22 jun 2026, 10:49Prijatelju ne ide ekonomija sa nekim ko je iz švrakinog toga si i sam svjestan. Vaše je da afirmišite što više djece, a naše da proberemo najvrijednije eksponate kojima je kao Tariku san obući Veležov dres. Biće i vama zakafe, kave, kahve da svi razumiju
Jel zbog toga kazu cekajte utorak?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dokle je sergija za Anisa? Nosiš li mu vazelin ili totmast u prdekanu ?Threeplanetrees je napisao/la: ↑22 jun 2026, 11:50Ne znam komšija i vjeruj da me baš vele ne zanima. Samo uživam u ujedanju plavih. Šta ću kad sam đubreLondonBlues je napisao/la: ↑22 jun 2026, 11:38Oce li biti za platit tu kaznu da vas se skine sa ban liste?Threeplanetrees je napisao/la: ↑22 jun 2026, 10:49Prijatelju ne ide ekonomija sa nekim ko je iz švrakinog toga si i sam svjestan. Vaše je da afirmišite što više djece, a naše da proberemo najvrijednije eksponate kojima je kao Tariku san obući Veležov dres. Biće i vama zakafe, kave, kahve da svi razumiju
Jel zbog toga kazu cekajte utorak?![]()
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zivim za dan da napise post bez izmjene
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.



