Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
bhsport
Postovi: 13516
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la bhsport » 20 jun 2026, 23:47

Undav dao gol, mozda i ovaj nas sta pogodi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 jun 2026, 00:02

Undav ko joker sa klupe 11 utakmica 9 golova za reprezentaciju.Kad saberemo minute nema ni 5 utakmica.Ovog naseg bogalja niko ne smije ostavit na klupi 5 godina i jos cekamo nesto "procepit ce,on trci" :rol: :rol: Vece su ublehe jedino ovi sto ga brane
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Shogun
Postovi: 1399
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shogun » 21 jun 2026, 00:28

Tacno sam znao da ce se aktivitati ova tema nakon golova Undava :rol:

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la signalidunapark » 21 jun 2026, 00:36

NajvecaRadosti je napisao/la:
21 jun 2026, 00:02
Undav ko joker sa klupe 11 utakmica 9 golova za reprezentaciju.Kad saberemo minute nema ni 5 utakmica.Ovog naseg bogalja niko ne smije ostavit na klupi 5 godina i jos cekamo nesto "procepit ce,on trci" :rol: :rol: Vece su ublehe jedino ovi sto ga brane
Šta hoćeš? Da svi budu isfrustrirani jadnici ko ti, i da vrijeđaju igrača koji daje maksimum za državu koju vole?
I meni je Demirović iščupao zadnji živac kojeg sam imao proriv Kanade, ali ne pada mi na pamet pisati gadarije, i nazivat va bogaljem zato što nije zabio us.rani gol.

NajvecaRadosti
Postovi: 10157
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 jun 2026, 00:53

signalidunapark je napisao/la:
21 jun 2026, 00:36
NajvecaRadosti je napisao/la:
21 jun 2026, 00:02
Undav ko joker sa klupe 11 utakmica 9 golova za reprezentaciju.Kad saberemo minute nema ni 5 utakmica.Ovog naseg bogalja niko ne smije ostavit na klupi 5 godina i jos cekamo nesto "procepit ce,on trci" :rol: :rol: Vece su ublehe jedino ovi sto ga brane
Šta hoćeš? Da svi budu isfrustrirani jadnici ko ti, i da vrijeđaju igrača koji daje maksimum za državu koju vole?
I meni je Demirović iščupao zadnji živac kojeg sam imao proriv Kanade, ali ne pada mi na pamet pisati gadarije, i nazivat va bogaljem zato što nije zabio us.rani gol.
Ja hocu najbolji rezultat za BiH a pojedinci ovdje njeguju kult licnosti koje nas nicim nisu zaduzile.Nije problem reci da je neko los ili u losoj formi,problem je mislit da si dobar kad si los.Ta stvar ce te uvijek kostati rezultata dokazano milion puta u proslosti i na dobrom smo putu da ponovo bude scenario.Mi ne znamo ohladiti igraca.Mi guramo nazor do mjere da nesto ozbiljno zasere i da mu se mora yebati od do i na kraju da se otjera iz reprezentacije.
Kakav maksimum o cemu ti uopste pricas?Sta znaci maksimum?Ako mu je ovo maksimum pravi je bogalj
Nije samo on problem pisao sam za jos 10 igraca godinama unazad i za 9 sam bio upravu da su fula totalno.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la signalidunapark » 21 jun 2026, 01:00

NajvecaRadosti je napisao/la:
21 jun 2026, 00:53
signalidunapark je napisao/la:
21 jun 2026, 00:36
NajvecaRadosti je napisao/la:
21 jun 2026, 00:02
Undav ko joker sa klupe 11 utakmica 9 golova za reprezentaciju.Kad saberemo minute nema ni 5 utakmica.Ovog naseg bogalja niko ne smije ostavit na klupi 5 godina i jos cekamo nesto "procepit ce,on trci" :rol: :rol: Vece su ublehe jedino ovi sto ga brane
Šta hoćeš? Da svi budu isfrustrirani jadnici ko ti, i da vrijeđaju igrača koji daje maksimum za državu koju vole?
I meni je Demirović iščupao zadnji živac kojeg sam imao proriv Kanade, ali ne pada mi na pamet pisati gadarije, i nazivat va bogaljem zato što nije zabio us.rani gol.
Ja hocu najbolji rezultat za BiH a pojedinci ovdje njeguju kult licnosti koje nas nicim nisu zaduzile.Nije problem reci da je neko los ili u losoj formi,problem je mislit da si dobar kad si los.Ta stvar ce te uvijek kostati rezultata dokazano milion puta u proslosti i na dobrom smo putu da ponovo bude scenario.Mi ne znamo ohladiti igraca.Mi guramo nazor do mjere da nesto ozbiljno zasere i da mu se mora yebati od do i na kraju da se otjera iz reprezentacije.
Kakav maksimum o cemu ti uopste pricas?Sta znaci maksimum?
Nije samo on problem pisao sam za jos 10 igraca godinama unazad i za 9 sam bio upravu da su fula totalno.
I rješnje za taj najbolji rezultat je koje?
Ja se prvi slažem da je usrao pun ku.rac zicera, ali mi boljeg napadačkog partnera za Džeku nemamo. Sto puta smo pokušavali igrati samo s Džekom, a rezultat toga je bio da se Džeko trošio u hrvanju s protivničkim igračima i spuštanjem u vezni red da sam distribuira loptu.
Što se mene tiče, nek ga klupira odmah u srijedu, ali naši problemi neće magično nestati klupiranjem Demirovića i ubacivanjem Mahmića.

313
Postovi: 1286
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la 313 » 21 jun 2026, 01:14

Za reprezentaciju Ousmane Dembélé trenutno ima:

* 61 nastup
* 7 golova
* 4 asistencije
Walk on

Edincapitano
Postovi: 1647
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 21 jun 2026, 01:28

313 je napisao/la:
21 jun 2026, 01:14
Za reprezentaciju Ousmane Dembélé trenutno ima:

* 61 nastup
* 7 golova
* 4 asistencije
To je to, francuski Demirovic. :kafa:

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8126
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Pitar6785 » 21 jun 2026, 01:31

signalidunapark je napisao/la:
21 jun 2026, 00:36
NajvecaRadosti je napisao/la:
21 jun 2026, 00:02
Undav ko joker sa klupe 11 utakmica 9 golova za reprezentaciju.Kad saberemo minute nema ni 5 utakmica.Ovog naseg bogalja niko ne smije ostavit na klupi 5 godina i jos cekamo nesto "procepit ce,on trci" :rol: :rol: Vece su ublehe jedino ovi sto ga brane
Šta hoćeš? Da svi budu isfrustrirani jadnici ko ti, i da vrijeđaju igrača koji daje maksimum za državu koju vole?
I meni je Demirović iščupao zadnji živac kojeg sam imao proriv Kanade, ali ne pada mi na pamet pisati gadarije, i nazivat va bogaljem zato što nije zabio us.rani gol.
Undav igra u istom klubu ko i demirovic, od prilike isti broj minuta i slican ucinak. Undav igra za reprezentaciju koja je 3-4 na svijetu zadnjih 60 godina demirovic igra za reprezetntaciju kojakad saberes odkad postojimo je oko 55 mjesto. Njemacka bila 3-4 puta orvak svijet 3-4 puta prvak evrope bosna za 31 godinu 2 puta uspjela da se plasira na na svjetsko.

Kriv Demirovic fulo sansu, a nije kriv muharemovic za go kanade vasilj zadnjih go velsa za go italije, nije kruv memic za 3 gola svicarske ili nije kriv muharemovic za crveni itd itd itd.

DEMIROVIC VISE PRETRCI U VISOKOM TEMPU OD DZEKA TABAKOVICA JOVE LUKICA ZAJEDNO.

Brzi od svakog naseg igraca i bori se svaku utakmicu na maks i nijednu utakmicu odkako igra za reprezentaciju nije igrao po rucnom nit je cuvo noge.

Prema tome DEMIROVICU svaka cast

I u ovom trenutnom rosteru nijedan igrac neigra u jacem klubu od DEMIROVICA niti je standardni.


Ermedine Demirovicu mi smo ustebe pusti hitere.

Aljbegovic muharemovic bajrektarevic jovo su u ovom trenutku nula za Demirovica 0


Tabakovic ista stvar 4 godine stari igra u 80% slabijoj ekipi.

Dzeku svaka cast on jeste TOP TOP TOP IGRAC godine rade svoje

beka23
Postovi: 1339
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la beka23 » 21 jun 2026, 06:11

Shogun je napisao/la:
21 jun 2026, 00:28
Tacno sam znao da ce se aktivitati ova tema nakon golova Undava :rol:
Zamisli Demira u Njemackoj s onakvom isporukom veznog reda i generalno ekipom iza sebe :ljepota:

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Fudo » 21 jun 2026, 06:40

beka23 je napisao/la:
21 jun 2026, 06:11
Shogun je napisao/la:
21 jun 2026, 00:28
Tacno sam znao da ce se aktivitati ova tema nakon golova Undava :rol:
Zamisli Demira u Njemackoj s onakvom isporukom veznog reda i generalno ekipom iza sebe :ljepota:
Evo vec zamisljam koliko bi tu fulio stopostotni sansi..
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Mocvara1991
Postovi: 1103
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Mocvara1991 » 21 jun 2026, 10:36

Demirovic rijesava Katar s dva pogotka i jednom predasistencijom.

Shevko
Postovi: 527
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 21 jun 2026, 23:41

haj molim te uradi nesto u srijedu!

FerdinandF
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la FerdinandF » 21 jun 2026, 23:51

Mocvara1991 je napisao/la:
21 jun 2026, 10:36
Demirovic rijesava Katar s dva pogotka i jednom predasistencijom.
Nema šanse.
Dzeko ili Lukic i neko peti.

Avatar
s4mke
Postovi: 616
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la s4mke » 21 jun 2026, 23:59

potopit ce katar, ocekujem het trik :yawn:

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Drum » 22 jun 2026, 00:02

beka23 je napisao/la:
21 jun 2026, 06:11
Shogun je napisao/la:
21 jun 2026, 00:28
Tacno sam znao da ce se aktivitati ova tema nakon golova Undava :rol:
Zamisli Demira u Njemackoj s onakvom isporukom veznog reda i generalno ekipom iza sebe :ljepota:
Trenutno je u takvoj formi da bi se osramotio za oprostaja od nogometa.

Momka postujem zbog drugih stvari, al taj Demirovic je promasio penal u barazu. U istom je imao 5 situacija u dvije utakmice, reakcije za zaborava. Vs Kanada imao najbolju priliku za gol. Cak i od kanadskih igraca.

On bi se samo jos vise sramotio u toj Njemackoj. Sto bi mozda zabio opet mozda 1 gol u pet cistih prilika, ne znam da li je to za pohvaliti ...

beka23
Postovi: 1339
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la beka23 » 22 jun 2026, 00:56

Fudo je napisao/la:
21 jun 2026, 06:40
beka23 je napisao/la:
21 jun 2026, 06:11
Shogun je napisao/la:
21 jun 2026, 00:28
Tacno sam znao da ce se aktivitati ova tema nakon golova Undava :rol:
Zamisli Demira u Njemackoj s onakvom isporukom veznog reda i generalno ekipom iza sebe :ljepota:
Evo vec zamisljam koliko bi tu fulio stopostotni sansi..
Sigurno, zato treba Turkeša zvat u repku :ljepota:

edin139
Postovi: 1176
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la edin139 » 22 jun 2026, 13:48

Drum je napisao/la:
22 jun 2026, 00:02
beka23 je napisao/la:
21 jun 2026, 06:11
Shogun je napisao/la:
21 jun 2026, 00:28
Tacno sam znao da ce se aktivitati ova tema nakon golova Undava :rol:
Zamisli Demira u Njemackoj s onakvom isporukom veznog reda i generalno ekipom iza sebe :ljepota:
Trenutno je u takvoj formi da bi se osramotio za oprostaja od nogometa.

Momka postujem zbog drugih stvari, al taj Demirovic je promasio penal u barazu. U istom je imao 5 situacija u dvije utakmice, reakcije za zaborava. Vs Kanada imao najbolju priliku za gol. Cak i od kanadskih igraca.

On bi se samo jos vise sramotio u toj Njemackoj. Sto bi mozda zabio opet mozda 1 gol u pet cistih prilika, ne znam da li je to za pohvaliti ...
Ma za Demira se nadamo da će pročepiti. Koristan igrač i kad padne barijera a nadam se da protiv qatara zabija bit će to dobro.
Za tahira znamo da neće.

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la insimadop » 22 jun 2026, 13:51

Hajde hat-trick u srijedu molim te :bih: :bih:

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Drum » 22 jun 2026, 15:13

edin139 je napisao/la:
22 jun 2026, 13:48
Drum je napisao/la:
22 jun 2026, 00:02
beka23 je napisao/la:
21 jun 2026, 06:11


Zamisli Demira u Njemackoj s onakvom isporukom veznog reda i generalno ekipom iza sebe :ljepota:
Trenutno je u takvoj formi da bi se osramotio za oprostaja od nogometa.

Momka postujem zbog drugih stvari, al taj Demirovic je promasio penal u barazu. U istom je imao 5 situacija u dvije utakmice, reakcije za zaborava. Vs Kanada imao najbolju priliku za gol. Cak i od kanadskih igraca.

On bi se samo jos vise sramotio u toj Njemackoj. Sto bi mozda zabio opet mozda 1 gol u pet cistih prilika, ne znam da li je to za pohvaliti ...
Ma za Demira se nadamo da će pročepiti. Koristan igrač i kad padne barijera a nadam se da protiv qatara zabija bit će to dobro.
Za tahira znamo da neće.
Nas prvi Mandzukic i Olic. I neka ga. Po koji vec put, abd da procepi u drugom krugu za najveci sok na SP.

Al prica da njemu fali ono sta ima Njemacka je niđe veze ako znamo da je promasio 1na1 priliku, penal i jos pet situacija u zadnje 4 sluzbene utakmice. Baraz i SP. Makedoniju i Panamu nisam nit gledao.

Nesto kod njega ne stima. To je i vise nego ocito.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, GIBRA, Harare, inzomni, random11, Zgemboo89 i 44 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []