Nije tačno.Uz Tahirovića najlošiji.
Osim kod prvog gola što je upravo on izgubio loptu,svaku narednu kad bi centar prešao odma je poklanjao protivniku.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Nije tačno.Uz Tahirovića najlošiji.
SamoTi4000 je napisao/la: ↑20 jun 2026, 23:24Nije tačno.Uz Tahirovića najlošiji.
Osim kod prvog gola što je upravo on izgubio loptu,svaku narednu kad bi centar prešao odma je poklanjao protivniku.
[/quote
Ja sam bio u LA i bas sam pratio Dedica. Covjek je zaista lose odigrao. Jako spor, ispadao iz igre, onaj iz Svice crnac ga je ubio po strani, nije ga mogao nikako stici. Uvijek sam mislio da je Dedic jako brz i pokretljiv igrac....pogresno sam mislio.
Trenutno korisnika/ca: Daduli, Edincapitano, invincible1921, laznokrilo, LeCoq, Proximic i 61 gost.