Haris Tabaković
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Haris Tabaković
Trenira on s kopackama vec duzi period, ali ocito jos uvijek nije poceo raditi s loptom zajedno s momcima. Ako je tako, a ocito jeste, daj Boze da on moze uskociti i s 20-30 minuta.
-
FerdinandF
- Postovi: 592
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Uci ce zadnjih pet minuta kad se sve riješi.
Sad, dal u našu korist, bum videl, ne?
Sad, dal u našu korist, bum videl, ne?
Re: Haris Tabaković
Ulazi u drugom, nadam se da će dobiti pola sata ili 20 min to mu je dovoljno da strpa Kataru 2 gola.
Re: Haris Tabaković
Ja ne bih sa njim trcao pred rudu. Imamo mi opcija u napadu, a kojim fali prilika za gol. Tabak tu nista ne bi promjenio.
Da prođemo dalje, a on da bude zdrav i spreman. Bez rizika ...
Da prođemo dalje, a on da bude zdrav i spreman. Bez rizika ...
Re: Haris Tabaković
Dobar je ali nije neophodan, ovdje kako se piše ispade da se samo on čeka da počnemo da meljemo sve redom. Vezni red je problem.
Glory Glory Man United
Re: Haris Tabaković
Dobar je ali nije neophodan, ovdje kako se piše ispade da se samo on čeka da počnemo da meljemo sve redom. Vezni red je problem.
Glory Glory Man United
-
Sindikat12
- Postovi: 2254
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Haris Tabaković
Ocekujem gol protiv Katara, ubica u petercu samo ga treba gadjat.
Re: Haris Tabaković
Nikada ne zaboraviti!
Online
Trenutno korisnika/ca: inzomni, LeCoq, MundijalVibes26, tuzlanskinacin i 59 gostiju.

