Boli na ku.rac za rezultateee
FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1577
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Hoćemo Vozinju.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1577
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Il on il Eloy Room nam je na golu sigurno jos nisu donijeli odluku, al šuška se to.Querty je napisao/la: ↑22 jun 2026, 21:43
Hoćemo Vozinju.
#CarsijaOdjebi
Re: FK Sloboda Tuzla
kakviigrači. Za šta? Sloboda realno nema kapacitet da igra PL, ni organizacijom, ni igrački, ni infrastrukturom. Ništa. Pa Čelik koji je mnogo bolje organizovan od nas će bit kanta za nabijanje iduće sezone (mogže ga spasiti samo raspad neke ekipe iz RS-a, a i to teško, ispadaju 1 iz FBiH i to bošnjačka 1 iz RS, a iz FBiH su Sarajevo, Željo, Velež i Čelik).
Ovo je idealna situacija da probaš graditi iz početka (što se nažalost neće desiti).
Staviti Saida za sportskog direktora, dat nekom treneru šansu 2-3 sezone, pustit ga da radi u ovoj ligi (Jaha i sl.), dat pare Pršešu i Migiju, eventualno dovesti nekog dobrog štopera, promovisat par juniora i eventualno probat dovest šta sa kantona (ako ima neko dijete u nižim ligama probat ga), i čekat bolje dane. Jer s ovim smanjenjem PL je prejaka i ogromna je razlika, šta imaš od toga da uđeš ko prošli put i ne možeš skupit 10 bodova, sramotiš se samo, bolje bit stabilan prvoligaš (kao prošle sezone) nego kanta u PL
Re: FK Sloboda Tuzla
Pršeš u Posušju...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.