24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ja se nadam da je ovaj poraz od 4 1 bio samar za reset i da pocnemo igrati s vise zelje i mooda
-
Sindikat12
- Postovi: 2261
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ocekujem slican comeback kao nakon 7-0 od njemaca…zeljovac21 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 21:39Ja se nadam da je ovaj poraz od 4 1 bio samar za reset i da pocnemo igrati s vise zelje i mooda
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Zaginut će igrači za pobjedu
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Zaboravi se šta si pokazao, najbitnije je šta uradiš. Hrvati došli do finala na penale i ne na neku e pa bom lijepu igru, Belgija ih satrala Lukaku nije mogao zabiti prazan gol sa 2 metra. Ali svi pričaju šta su uradili i da su uzeli medalju...bhsport je napisao/la: ↑22 jun 2026, 20:32Nije bas tako, Tunis je daleko najgora reprezentacija. Ali da jesmo premalo pokazali - jesmo.invincible1921 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 20:31Ekipa od koje smo bolji bili u Zenici i uzeli im bod u Becu..i dodje neko kaze kaki mi nemamo kvalitet
Evo odgledo sam dosta tekmi, skoro sve ekipe makar po jednu..mi i katar smo ekipe koje su ubjedljivo najmanje pokazali. Cuo sam i da su cesi losi al nisam ih gledao
Da zasluzuju podrsku pred meč odkuke - apsolutno.
Bit ce vremena za analize dobrog i korekcije loseg.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Po kalkulacijama, pobjeda od 7-0 nas sigurno vodi dalje, bez obzira kako ostale grupe završile. 
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ajde sada ozbiljno, je li minimalna pobjeda vodi nas dalje?Zavrtilo mi se u glavi od kalkulacija.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 980
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Treba prvo sačekati da se odigraju sve utakmice drugog kola. Tada će biti jasnija situacija.
100% sam ubijeđen da nas bilo kakva pobjeda vodi dalje.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
SilaNebeskaHA
- Postovi: 7
- Pridružen/a: 19 avg 2025, 19:21
- Kontakt:
- Principatus
- Postovi: 9466
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije to toliko komplikovano, samo prati da u grupama A, C i G ne smije cetvrti u grupi da ima vise od 4 boda, ali manje od 2 gola. A cak ako bude tako, ovi iz preostalih grupa, osim grupa D i H, moraju da ne izgube protiv drugog u njihovim grupama. Ako ti isti odigraju nerijeseno, e onda je belaj. A u slucaju da su i korneri izjednaceni, gleda se prosjecna udaljenost rezervnih igraca od autlinije tokom himne. To su uveli jos '98 poslije SP, ali vecina to nezna. Pa ti sad gledaj.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
-
FerdinandF
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pitam ponovo: Svi očekuju da će i Katar igrati otvoreno, jer im kao treba pobjeda. A vrlo je moguće da će se poptuno zatvorit, jer znaju da se ne mogu nadigravati s nama, i da će se pokušati braniti sve do pred kraj utakmice, a onda i napasti pobjedu, ako budu imali aktivan rezultat.
Dakle, kako igrati, u slučaju da nam parkiraju dva busa ispred svog gola?
Potiv Švice smo vidjeli da to jako teško ide s visokim ubčajima u peterac Katara.
Dakle, kako igrati, u slučaju da nam parkiraju dva busa ispred svog gola?
Potiv Švice smo vidjeli da to jako teško ide s visokim ubčajima u peterac Katara.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Dokle mislite update-ovati ove tabele "treceplasiranih", kad su Portugal, Belgija i njima slicni tu?!
Ljudi, hvatajte se grupa gdje su: Skotska, Ekvador, Iran Alzir, Gana, Kongo, Zelenor.ostrva, Svedska i ispratite ko im je protivnik u zadnjem kolu i to je to. Od ovih koje sam nabrojao, 4 repke ne smiju imati 4 boda na 3.mjestu i KRAJ! Ima tu jos Auatralija ili Paragvaj itd ali ja njima ne vjerujem, dosta njih ce kalkulisati i igrati nerijeseno da obje repke prodju...
Ima jos jedan primjer gdje bi nas pobjeda od 4-0 npr stavila u gol razliku +1, pa i da npr Svedska ima 4 boda a gol razliku 7-7 , mi smo ispred njih, kao i ispred Paragvaja itd.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Odgovaram ponovo: Katar se nece braniti, mozda mogu kalkulisati do 70 min, ali u zadnjih 20 je "na glavu".FerdinandF je napisao/la: ↑22 jun 2026, 22:59Pitam ponovo: Svi očekuju da će i Katar igrati otvoreno, jer im kao treba pobjeda. A vrlo je moguće da će se poptuno zatvorit, jer znaju da se ne mogu nadigravati s nama, i da će se pokušati braniti sve do pred kraj utakmice, a onda i napasti pobjedu, ako budu imali aktivan rezultat.
Dakle, kako igrati, u slučaju da nam parkiraju dva busa ispred svog gola?
Potiv Švice smo vidjeli da to jako teško ide s visokim ubčajima u peterac Katara.
Bojim se malo njihove trke i kontri, mi smo ti koji ce diktirati tempo igre i drzat loptu. Vjerujem nasim momcima, rani gol nam dize samopouzdanje, da ih dovrsimo do poluvremena.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 980
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moraš preko krila ići…kao što su Švicarci protiv nas u prvom poluvremenu. Probijati i ići na ubačaj…i ići na odbijenac i eventualnu grešku Arapa. Ne možeš kroz sredina na uigranu i postavljenu odbranu…pogotovo sa našim igračima. Ići na visok presing i tražiti grešku protivnika…jer tad će biti najranjiviji..FerdinandF je napisao/la: ↑22 jun 2026, 22:59Pitam ponovo: Svi očekuju da će i Katar igrati otvoreno, jer im kao treba pobjeda. A vrlo je moguće da će se poptuno zatvorit, jer znaju da se ne mogu nadigravati s nama, i da će se pokušati braniti sve do pred kraj utakmice, a onda i napasti pobjedu, ako budu imali aktivan rezultat.
Dakle, kako igrati, u slučaju da nam parkiraju dva busa ispred svog gola?
Potiv Švice smo vidjeli da to jako teško ide s visokim ubčajima u peterac Katara.
-
FerdinandF
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Hvala na odgovoru.Iniesta12 je napisao/la: ↑22 jun 2026, 23:05Odgovaram ponovo: Katar se nece braniti, mozda mogu kalkulisati do 70 min, ali u zadnjih 20 je "na glavu".FerdinandF je napisao/la: ↑22 jun 2026, 22:59Pitam ponovo: Svi očekuju da će i Katar igrati otvoreno, jer im kao treba pobjeda. A vrlo je moguće da će se poptuno zatvorit, jer znaju da se ne mogu nadigravati s nama, i da će se pokušati braniti sve do pred kraj utakmice, a onda i napasti pobjedu, ako budu imali aktivan rezultat.
Dakle, kako igrati, u slučaju da nam parkiraju dva busa ispred svog gola?
Potiv Švice smo vidjeli da to jako teško ide s visokim ubčajima u peterac Katara.
Bojim se malo njihove trke i kontri, mi smo ti koji ce diktirati tempo igre i drzat loptu. Vjerujem nasim momcima, rani gol nam dize samopouzdanje, da ih dovrsimo do poluvremena.
Pa dobro, ti kazes kalkulisati, ja kazem braniti, ti kazes do 70te, ja kazem do 80te. Tu smo negdje.
Zanima me kako zamišljaš to njihovo kalkulisanje?
Ja mislim da će utakmica biti vrlo slična utakmici Katar vs Švicarska. Nadam de da će naša realizacija biti bolja nego kod Švicaraca u toj tekmi. Ako bude tako, dobijamo ih.
Ako ne, blizu smo X-a.
- Principatus
- Postovi: 9466
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Idemo na njih sa Barbinim bunkerom 90 minuta, pa da vidimo ko ce da izgubi nerve, kad skontaju da sa nerijesenim ne prolaze dalje.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Možel se kako proći jednim bodom
Online
Trenutno korisnika/ca: Beduin, edvaE2, Goalgetter, Sheyi i 60 gostiju.


