FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 22 jun 2026, 22:43

Graovac slobodan, on mi je ostao u pamcenju kao jedan od fizickih najjacih stopera u ligi ikada. Ogromno iskustvo stekao, ma da ima 32 godine moze on jos "vani" uzet novca. Al bi bio ogromno pojacanje svakako, bolja opcija od Teofila po meni.

12tiigrac21
Postovi: 79
Pridružen/a: 17 apr 2026, 10:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 12tiigrac21 » 22 jun 2026, 23:40

A HolanDŽani idu li, zna li se šta?

ELDIABLO20
Postovi: 1168
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 22 jun 2026, 23:45

Ferroviere1987 je napisao/la:
22 jun 2026, 22:43
Graovac slobodan, on mi je ostao u pamcenju kao jedan od fizickih najjacih stopera u ligi ikada. Ogromno iskustvo stekao, ma da ima 32 godine moze on jos "vani" uzet novca. Al bi bio ogromno pojacanje svakako, bolja opcija od Teofila po meni.
To bi bio odlican potez kluba. Hajde jos par raskida i onda daj objave za novu sezonu :)

GBBP87
Postovi: 14
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 22 jun 2026, 23:51

Svani petku
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 23 jun 2026, 00:20

ELDIABLO20 je napisao/la:
22 jun 2026, 23:45
Ferroviere1987 je napisao/la:
22 jun 2026, 22:43
Graovac slobodan, on mi je ostao u pamcenju kao jedan od fizickih najjacih stopera u ligi ikada. Ogromno iskustvo stekao, ma da ima 32 godine moze on jos "vani" uzet novca. Al bi bio ogromno pojacanje svakako, bolja opcija od Teofila po meni.
To bi bio odlican potez kluba. Hajde jos par raskida i onda daj objave za novu sezonu :)
Bas sam gledo igrace bez kluba ima bas ozbiljnih imena, al ono sto se kaze dzaba je najskuplje cesto takvi igraci podbace. Ne sjecam se koga smo zadnjeg uboli od transfera mozda Cveta i Madzid, a to je bilo bas davno.

Avatar
f16
Postovi: 452
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la f16 » 23 jun 2026, 01:09

Ferroviere1987 je napisao/la:
23 jun 2026, 00:20
ELDIABLO20 je napisao/la:
22 jun 2026, 23:45
Ferroviere1987 je napisao/la:
22 jun 2026, 22:43
Graovac slobodan, on mi je ostao u pamcenju kao jedan od fizickih najjacih stopera u ligi ikada. Ogromno iskustvo stekao, ma da ima 32 godine moze on jos "vani" uzet novca. Al bi bio ogromno pojacanje svakako, bolja opcija od Teofila po meni.
To bi bio odlican potez kluba. Hajde jos par raskida i onda daj objave za novu sezonu :)
Bas sam gledo igrace bez kluba ima bas ozbiljnih imena, al ono sto se kaze dzaba je najskuplje cesto takvi igraci podbace. Ne sjecam se koga smo zadnjeg uboli od transfera mozda Cveta i Madzid, a to je bilo bas davno.
slika
željo i hajduk

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BiHSportman » 23 jun 2026, 10:20

f16 je napisao/la:
23 jun 2026, 01:09
Ferroviere1987 je napisao/la:
23 jun 2026, 00:20
ELDIABLO20 je napisao/la:
22 jun 2026, 23:45


To bi bio odlican potez kluba. Hajde jos par raskida i onda daj objave za novu sezonu :)
Bas sam gledo igrace bez kluba ima bas ozbiljnih imena, al ono sto se kaze dzaba je najskuplje cesto takvi igraci podbace. Ne sjecam se koga smo zadnjeg uboli od transfera mozda Cveta i Madzid, a to je bilo bas davno.
slika
Da li će produžiti ugovor?

12tiigrac21
Postovi: 79
Pridružen/a: 17 apr 2026, 10:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 12tiigrac21 » 23 jun 2026, 11:51

U petak definitivno znamo na čemu smo. Ako budu ove najave tačne da se u tišini radilo, onda svaka čast, imamo se čemu nadati. Ako ne bude ništa od toga, onda Sanin je ubleha i uzbuna za alarm.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 23 jun 2026, 12:55

Klub koji nista nije objavio ni kad pocinju pripreme, ni gdje, ni ko ce radit s ekipom, ni nista je smijesan i amaterski klub.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
1921boy
Postovi: 7412
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 23 jun 2026, 13:03

dubioza144 je napisao/la:
23 jun 2026, 12:55
Klub koji nista nije objavio ni kad pocinju pripreme, ni gdje, ni ko ce radit s ekipom, ni nista je smijesan i amaterski klub.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Brko iz druge galaksije!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 23 jun 2026, 13:13

Pa bas je smijesno na sta je klub spao, il mozda krijemo gdje su pripreme i kad da nam neko ne otme termin u hotelu il termin pocetka priprema :urnebes:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
1921boy
Postovi: 7412
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 23 jun 2026, 13:17

dubioza144 je napisao/la:
23 jun 2026, 13:13
Pa bas je smijesno na sta je klub spao, il mozda krijemo gdje su pripreme i kad da nam neko ne otme termin u hotelu il termin pocetka priprema :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Brko iz druge galaksije!

Avatar
1921boy
Postovi: 7412
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 23 jun 2026, 13:22

BiHSportman je napisao/la:
23 jun 2026, 10:20
Da li će produžiti ugovor?
90% da hoce.
Brko iz druge galaksije!

Hazre
Postovi: 1246
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hazre » 23 jun 2026, 13:26

1921boy je napisao/la:
23 jun 2026, 13:17
dubioza144 je napisao/la:
23 jun 2026, 13:13
Pa bas je smijesno na sta je klub spao, il mozda krijemo gdje su pripreme i kad da nam neko ne otme termin u hotelu il termin pocetka priprema :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kralju ti rece Huskovic noga a? Gdje taj raskid ugovora? Cekam evo mjesec dana kako si najavio :kafa:

GBBP87
Postovi: 14
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 23 jun 2026, 13:28

Hazre je napisao/la:
23 jun 2026, 13:26
1921boy je napisao/la:
23 jun 2026, 13:17
dubioza144 je napisao/la:
23 jun 2026, 13:13
Pa bas je smijesno na sta je klub spao, il mozda krijemo gdje su pripreme i kad da nam neko ne otme termin u hotelu il termin pocetka priprema :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kralju ti rece Huskovic noga a? Gdje taj raskid ugovora? Cekam evo mjesec dana kako si najavio :kafa:
Bgm si dosadan više s Huskovićem i da ostane bit će treća opcija u napadu prije će Rakić dobiti šansu
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 23 jun 2026, 13:32

12tiigrac21 je napisao/la:
23 jun 2026, 11:51
U petak definitivno znamo na čemu smo. Ako budu ove najave tačne da se u tišini radilo, onda svaka čast, imamo se čemu nadati. Ako ne bude ništa od toga, onda Sanin je ubleha i uzbuna za alarm.
I sta ti znači petak kad u svakom slučaju moras imenovati trenera. Ne postoji klub na svijetu sigurno bez trenera. Apsolutno nista ne znači to sto pises.

Helemnejse
Postovi: 329
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 23 jun 2026, 13:35

Ima li koga na pipiju I kahvi?

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 23 jun 2026, 13:37

Helemnejse je napisao/la:
23 jun 2026, 13:35
Ima li koga na pipiju I kahvi?
Dino Hotic
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Helemnejse
Postovi: 329
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 23 jun 2026, 13:45

dubioza144 je napisao/la:
23 jun 2026, 13:37
Helemnejse je napisao/la:
23 jun 2026, 13:35
Ima li koga na pipiju I kahvi?
Dino Hotic
**** ih ti puzi sporaci, daj gazela

Avatar
1921boy
Postovi: 7412
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 23 jun 2026, 14:01

GBBP87 je napisao/la:
23 jun 2026, 13:28
Bgm si dosadan više s Huskovićem i da ostane bit će treća opcija u napadu prije će Rakić dobiti šansu
Rakic nije igrac Zelje.
Brko iz druge galaksije!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []