Je li ti uopšte znaš razliku između sezonske i polusezonske ulaznice?
Razumijem da si iz Zenice, jasno mi je sve, ali ovo je baš razočaravajuće.
Je li ti uopšte znaš razliku između sezonske i polusezonske ulaznice?
Jel ovo -16 planirani bodovni zaostatak za Borcem i Zrinjskim u novoj sezoni?DoktorXabaras je napisao/la: ↑22 jun 2026, 21:51Sarajevo Fudbal Festival![]()
![]()
Najveći Klub U Državi I Sa Najviše Navijača Zapoćinje Svoju Evropsku Avanturu![]()
![]()
-16![]()
![]()
50KM sezonska koja važi za ligaške, kup i evropske utakmice i opet ih nema na tribinamaMarokanci58 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 09:18PREMIJERLIGAŠKE FUKARE![]()
![]()
![]()
![]()
Ulaz za žene, djecu, juniore do 18, penzionere i vojsku besplatan i opet prosjek 2500![]()
Nemamo krova, puše vjetar![]()
Identičan mentalitet fukarešćine iz gorkograda al identičan, šta je ovoprisonbreak je napisao/la: ↑23 jun 2026, 09:18Sta je ovo postali su sprdnja u PL, nisam znao da su ovoliko pali..
Kod njih svakako nema razlike između životinja i ljudi, pa je to sasvim razumna odlukaphillies je napisao/la: ↑23 jun 2026, 07:49Smjesan si...
Cijena od 45 KM je za clanove kluba, dok je za ostale 90 KM. Ovo su cijene za proslu godinu, kada je Čelik igrao nizi rang, i kada je bilo 13 domacih utakmica.
Poredenja radi, sezonka za zapadnu tribinu Koseva prodaje se za 100 KM (podaci za proslu sezonu), koja je vrijedila za 18 premijerligaskih utakmica utakmica.
Inace, godisnja clanarina u Čeliku je 80 KM, dok je u FK Sarajevu godisnja clanarina 25 KM.
Jedini minus je sto se u Čeliku ne mogu uclaniti cuke, mace, zamorci i ostala zivina, ali to ostavljamo vama.
Svakako, na sezonskim pise sezonska na polusezonskim pise polusezonska...

De ti malo pročitaj, piše SEZONSKA!!!
nekiduuuuu svi, svi, svi...
Pogledaj datum objave.phillies je napisao/la: ↑23 jun 2026, 09:28Svakako, na sezonskim pise sezonska na polusezonskim pise polusezonska...
Ali vidi vraga, tvoj klub izbacio cijene sezonskih karata za narednu sezonu koje vrijede za ligaske, Kup i evropske utakmice, i cijena karte za zapad je 125 KM (bez popusta)... ili su i ovo polusezonske karte...ili je ovo iznos mjesecne rate koju placas cijelu sezonu... ili nesto cetvrto?
Ovim postom zavrsavam raspravu...previse je ovo bordo boje za rano jutro. Svako dobro.
Kralju 2026 je godina, napredovao je svijet

Squadra ustascia SarajevoThreeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:09
Jer neveni žuti, žuti
Koje nosio si meni
Kad smo bili zagrljeni
Kad smo bili zaneseni