24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ostalo je jos puno kombinacija ali nekako najrealnije:
Alzir i Austrija mogu odigrati X zadnje kolo ali Alzir ima -2 gol razliku.
Ekvador ide na Njemacku, ako uzme bod bit ce veliko iznenadjenje, kao i Skotska protiv Brazila.
Spanija ako pobijedi Urugvaj, treci iz te grupe nece imati 4 boda.
Hrvatska takodje moze pomoci ako savlada Panamu i Ganu.
Iran da ne pobijedi Egipat u zadnjem kolu, a ako Paragvaj i Ausralija odigraju X , Paragvaj ce imati gol razliku -2.
Sve ide u nasu koristi , samo da rutinski dobijemo 2-0 ili 3-1 i lagano plasman u 1/16.
- Tracy3McGrady
- Postovi: 6551
- Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ostale kombinacije:
Mexico ako ne izgubi i njih ostavljamo
Brazil ako uzme škotsku I njih
Ekvador ne smije uzeti njemačku
Japan da uzme švedsku
Egipat da ne izgubi od Irana
Španija da ne izgubi od Urugvaj
Valjda nismo toliki baksuzi
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Austrija neće sigurno igrati X, jer nisu ekipa koja će rizikovati (ni trener ni igrači) da ti ovi ludi arapi uvale gol u 90+.Iniesta12 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 08:08Grupa I gdje je Senegal nam vise nije konkurencija na poredak 3-plasiranih.
Ostalo je jos puno kombinacija ali nekako najrealnije:
Alzir i Austrija mogu odigrati X zadnje kolo ali Alzir ima -2 gol razliku.
Ekvador ide na Njemacku, ako uzme bod bit ce veliko iznenadjenje, kao i Skotska protiv Brazila.
Spanija ako pobijedi Urugvaj, treci iz te grupe nece imati 4 boda.
Hrvatska takodje moze pomoci ako savlada Panamu i Ganu.
Iran da ne pobijedi Egipat u zadnjem kolu, a ako Paragvaj i Ausralija odigraju X , Paragvaj ce imati gol razliku -2.
Sve ide u nasu koristi , samo da rutinski dobijemo 2-0 ili 3-1 i lagano plasman u 1/16.
Kad su Njemci koga pustili?
Japan će dobiti Švedsku (isto mentalitet)
Ja tipujem da bi Hrvatska mogla ispast, jer bi mogli bit ko u Turaka, da napadaju a Panama igra onaj neki čudan fudbal gdje konstantno ispucavaju pred protivnički 16-erac i onda sa strane se ubacuju (kao protiv nas kad su igrali). Mislim da bi mogli iznenadit Hrvate (a i nekako je red da im se sreća jednom okrene)
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
ja sam 100% siguran (okej ,99,9%) da su 4 boda dovoljna
-
FerdinandF
- Postovi: 641
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
- invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
vjeruj mi bolje funkcionisu kad im kazes, nemate sanse, pojma nemate, nista niste pokazali do sada, pakujte se vec na poluvremenu, nije ovo za vas, jos pure jedite. katar je za vas nepremostiva prepreka jer ste se ukenjali. pa da vidis sta je inat. jesil rekao hajmo momci, poderite to - eto sraanjaaa.invincible1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:16Joj ocami vazda nakav defetizam,,,sta vam je svijuti ubicemo ih da valja, ocekujem bar 3 gola za nas
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nemamo igrača na sredini tehničara, kreatora, da ima taj zadnji pas, da zna kontrolisati tempo, nego balvane kao Šunjić i Tahirović koji se krije iza igrača i bježi od pas igre. Bašića ne računam, jer nema taj mentalni sklop igrača koji preuzima odgovornost na sebe i pokušava da organizuje nešto prema naprijed. Jedina nada ostaje Alajbegegović, Mahmić, i ako Esmir se odluči da se pojavi ikako na ovom svjetskom i ostavi pichku u hotelskoj sobi, pa da muda pokaže napokon. Džeko, Tabaković će moći zabiti ako ovi nešto naprave. Ali daj Bože kćeri, da te beg uzme. Od
Dedića očekujem ofanzivniju igru i da pokaže nešto. Memić na klupu malo, da se otrijezni i ohladi. I osto je dužan Barbarez Hadžiahmetovića i Gigovića. Valjda ih ubaci napokon da igraju duže i imaju neku kvalitetu više od našeg fantastičnog veznog dueta.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Off-topic, ali evo brat Meša se nakon godina nuđenja našoj reprezentaciju, krenuo nuditi komšijama, kakav lik.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Od srca im ga zelim. Mogli bi on i Piksi zajedno.Surreal je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:29https://x.com/****/status/2069129586479079667
Off-topic, ali evo brat Meša se nakon godina nuđenja našoj reprezentaciju, krenuo nuditi komšijama, kakav lik.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
100%, uvijek smo tako funkcionisali i uvijek cemohz1987 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:18vjeruj mi bolje funkcionisu kad im kazes, nemate sanse, pojma nemate, nista niste pokazali do sada, pakujte se vec na poluvremenu, nije ovo za vas, jos pure jedite. katar je za vas nepremostiva prepreka jer ste se ukenjali. pa da vidis sta je inat. jesil rekao hajmo momci, poderite to - eto sraanjaaa.invincible1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:16Joj ocami vazda nakav defetizam,,,sta vam je svijuti ubicemo ih da valja, ocekujem bar 3 gola za nas
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nemoguce je da zadnje kolo budu tolika iznenadjenja, ok jedno dva , ali 8 ?
-
objektivni7563
- Postovi: 5
- Pridružen/a: 17 jun 2026, 01:44
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Momak, na ovom forumu se Mahmić prati preko godinu dana, nismo jučer čuli za njega kao 98% javnosti.objektivni7563 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:36Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
A mozda bolje da stavimo Dzeku na stopera, visok je, a ima iskustvo igranja sa Katićem iz kluba?FerdinandF je napisao/la: ↑23 jun 2026, 09:25Nek igra dzeko ofanzivnog veznog iza dva napadača, Demir i Lukić, i dva krila Esmir i Alajbeg.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Priziva se jer trebamo malo promjena u sastavu za ovaj sutrasnji mec. Nece valjda izaci opet sa Tahirovicem, a znamo da lik ni sutra nece uraditi nista vrijedno pomena.objektivni7563 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:36Meni samo nije jasno svi prizivate Mahmica, niko nije ni jednu utakmicu libereca pogledao . Igrao 45 minutq protiv smijesne Makadenije i 5 minuta u gotovj utakmici. Svaka cast momku ima potemcijal ali da prizivati da on igra mogu sam oni koji ne razumiju sta je kolektiv i ekipa . Svi ste tako esmira prozivali pa smo dobili egomanijaka. Zato svi polako sa zakljucima.
Sutra se nadam da ce bilo koji drugi veznjak osim Tahirovica startati. Svi oni su u pet deka. Gigovic, Hadziahmetovic, Mahmic, Basic. Dosta je vise i doticnog igraca koji samo sluzi na terenu da broj popuni. Tesko da iko od ovih igraca moze biti gori od njega.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MundijalVibes26, napapijri1987, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, smajke, soxx, Sport90, StevieG8, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey i 400 gostiju.


