

PREMIJERLIGAŠKE FUKARE
Stvano nema većeg podaničkog kluba od govedara. Evo što su kao filijala Zrinjskog nosili cvijeće svojim gospodarima nego ga odnesose i BorcuVorovus je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:41Nama su dali ljepsi buket.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:09
Jer neveni žuti, žuti
Koje nosio si meni
Kad smo bili zagrljeni
Kad smo bili zaneseni
![]()
Pa ako se piše da su zemunci a kod zemunaca na ogradi Draža i četnici a kod Čelika na grbu bosanski zlatni ljiljan onda je logično zašto im nisu čestitali povratak kao jednom od najvećih probosanskih klubova.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 12:40Stvano nema većeg podaničkog kluba od govedara. Evo što su kao filijala Zrinjskog nosili cvijeće svojim gospodarima nego ga odnesose i BorcuVorovus je napisao/la: ↑23 jun 2026, 11:41Nama su dali ljepsi buket.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 10:09
Jer neveni žuti, žuti
Koje nosio si meni
Kad smo bili zagrljeni
Kad smo bili zaneseni
![]()
![]()
A Čeliku nisu u stanju čestitati povratak šest godina se ljudi borili da se vrate![]()
Švrakino Spahić 400 000 € danas ili sutra će se znati. Karić Gošk 450 000 € Spahić Tuzla City 400 000 € . Iz federalne lige maestro Ibrahim Rahimić donese u klupsku kasu 1,6 miliona konvertibilnih maraka. Deset iznosa zbog kojih se po sudu vučete sa legendama klubasvrakino1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:05
Pogledajte kako izgledaju igrači koji 5 zadnjih plata nisu dobili i gdje treniraju - naravno gratis treniranje
![]()
svrakino1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:05
Pogledajte kako izgledaju igrači koji 5 zadnjih plata nisu dobili i gdje treniraju - naravno gratis treniranje
![]()

Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:15Švrakino Spahić 400 000 € danas ili sutra će se znati. Karić Gošk 450 000 € Spahić Tuzla City 400 000 € . Iz federalne lige maestro Ibrahim Rahimić donese u klupsku kasu 1,6 miliona konvertibilnih maraka. Deset iznosa zbog kojih se po sudu vučete sa legendama klubasvrakino1921 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:05
Pogledajte kako izgledaju igrači koji 5 zadnjih plata nisu dobili i gdje treniraju - naravno gratis treniranje
![]()
![]()

Kod njih je to radovanje pozarima jedan od uslova za ulazak u legendeThreeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:37Najsretnija sportska vijest za govedare u junu 2026 požar na mostarakoj deponiji![]()
A evo nam i forumskog Ćamila, inače tetića pokojne mu tetke Ljiljane i najdražeg mu tetka.Telalovic je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:44Kod njih je to radovanje pozarima jedan od uslova za ulazak u legendeThreeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:37Najsretnija sportska vijest za govedare u junu 2026 požar na mostarakoj deponiji![]()
![]()
![]()
Dok ti staru guze na vreći kupusa na pijaci selo ti izgori. Smrdljivi vrapčići HAHAAHAHAHAHAHAAHThreeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:37Najsretnija sportska vijest za govedare u junu 2026 požar na mostarakoj deponiji![]()
Tebi dečko Željo 24/7 u mislima, dobit ćeš šećer, radi velikana poput Želje.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:54Može li se ikako filtrirati ovaj humor starosjedioca iz Foče i Ustikoline jer je stvarno neugodno čitati. Teško im se pomiriti sa istinom da su filijala Zrinjskog i podanici koji nose cvijeće Borcu pa se još više blamiraju
Gle jazavca što se pronašo pa postavlja uopšteno pitanje, niko ga ne doživljava na forumu. HAAHHAAHAHAHAHAThreeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:54Može li se ikako filtrirati ovaj humor starosjedioca iz Foče i Ustikoline jer je stvarno neugodno čitati. Teško im se pomiriti sa istinom da su filijala Zrinjskog i podanici koji nose cvijeće Borcu pa se još više blamiraju
Davno registrovan bolesnik, ćaća ga **** koji ga napravi. Gori mu naselje on na forumu raspravlja sa par ljudi koji ga rastaviše na tvorničke kolko ga trolaju.DinGospo21 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:56Tebi dečko Željo 24/7 u mislima, dobit ćeš šećer, radi velikana poput Želje.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jun 2026, 13:54Može li se ikako filtrirati ovaj humor starosjedioca iz Foče i Ustikoline jer je stvarno neugodno čitati. Teško im se pomiriti sa istinom da su filijala Zrinjskog i podanici koji nose cvijeće Borcu pa se još više blamiraju
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.