Ja neki dan napisaoedvaE2 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 15:08Suđeno je da prođemo, ne može drugačije, jednostavno je tako. Sjetimo se Bendžminove ruke u Rumuniji, pa Edina sa slomljenim leđima protiv San Marina, pa neriješeno protiv Austrije da bi došli u najslabiju grupu na SP. Ima li potrebe nabrajati šta se sve dešavalo u baražu? Evo nastavilo se i na SP sa svime što se desilo protiv Kanade. Čak i ovo protiv Švicarske nešto znači. Možda baš Radeljić iz slobodnog zabije i otvori nam utakmicu![]()
![]()
Vodi nas neka nevidljiva ruka![]()
![]()
![]()
![]()
Barbarez je bas dobrih para ubacio u neko turbe. Ne mozes dobiti Austriju kao nosioca u kvalifikacijama,tu zavrsiti drugi i onda izbaciti indisponiranu, pritiskom satranu Italiju i otici na SP u kojem ti je najjaca repka u grupi Svica
Tu pobjedis Katar i igras sa USA pa poslije vjerovatno nikad losijom Belgijom.
Bukvalno do cetvrtfinala SP ne dobijas nekog teskasa


