24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kakvo povrijeđen Dedić, pustite Ghurabu on se u košarku malo razumije a u fudbal nikako.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma nisam inace insajder al ova info je direktno iz svlacionice od osobe iz SS. Ako su mene slagali lazem onda i ja. Btw. i Tahir je na klupi igraju Sunjic i Basic.Ghuraba je napisao/la: ↑23 jun 2026, 16:19Otkad nam ti postade insajder, izgleda da imas neke informacije 'iznutra'.Kaunas je napisao/la: ↑23 jun 2026, 15:52Dedic je na klupi Malic igra sutraZglavkar je napisao/la: ↑23 jun 2026, 15:44Ako planiramo all-in od prve minute i parkirati autobus pred njihov gol:
.................Lukić...Džeko
Kerim.............Mahmić.........Esmir
.....................Bašić
Kolašinac ... Radeljić ... Katić ... Dedić
....................Vasilj
Još jedino ofanzivnije možemo ako stavimo Memića umjesto Kolašinca kao što smo nakratko imali protiv Italije i Velsa.Steta ako je tako, jer sam bas sutra od Dedica ocekivao puno prema naprijed, sto u prve dvije utakmice mozda nije mogao.
Ovako nesto ocekujem sutra:
Vasilj
Malic - Katic - Radeljic - Kolasinac
Bajraktarevic - Sunjic - Basic - Alajbegovic
Demirovic - Dzeko
Radije bih da umjesto Malica pocne s Memicem, jer mi Arjan nekako nije okretan, a Katarci su omaleni i brzi. Isto vazi i za Hadzikadunica, koji je dosta okretniji od Radeljica, ali kontam da ce ipak staviti kao prioritet to sto je ovaj ljevak. Mada, mozda je ipak sigurnije i pametnije imati Memica s klupe, da moze zamijeniti nekog na krilu, buduci da je totalno drugaciji profil igraca od ove dvojice.
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jedino mjesto gdje se spominje ista o tome da je Dedic rovit je ovaj clanak (ako ovo sranje mozemo uopste nazvat clankom) https://repr.ezenta.cija.ba/518997-jos- ... pobijediti
Garant im poceo ChatGPT halucinirat a oni i ne citaju clanke prije nego ih objave
Garant im poceo ChatGPT halucinirat a oni i ne citaju clanke prije nego ih objave
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nama osim pobjede treba i da utakmica izbaci na površinu jednog ili vise igrača koji će extra odigrati, dobiti boost na samopouzdanju i koji će, na krilima tog entuzijazma biti glavne uzdanice i odigrati u transu sljedeću knock out utakmicu. Bilo bi idealno kad bi talenat mahmica i alajbegovica eksplodirao u ključnom momentu.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Portal reprezentacija..ba napisao da je rovit, a na slikama s jucerasnjeg treninga ga nigdje nisam vidio. Teoretski je moguce da ga nema na slikama iako je trenirao, ali kontam da ovi ipak nesto znaju jer imaju svoje novinare tamo. Volio bih da je dezinformacija...
Kaunas, znas li na koga pada odluka kad je u pitanju drugi stoper, Radeljic ili Hadzikadunic?
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ako je to tacno, jako neozbiljno da se za to cuje od forumasa i nekog clanka koji je tu vijest sakrio u tekstu. To treba da je vijest, a ono niko ziv za to ne zna.
Jer ta povreda mnogo toga mijenja. Dedic kakav god da je, rovit, na stakama, neraspolozen, za Malica je Dani Alves na steroidima, uz duzno postovanje.
Jer ta povreda mnogo toga mijenja. Dedic kakav god da je, rovit, na stakama, neraspolozen, za Malica je Dani Alves na steroidima, uz duzno postovanje.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
imaju trening za sat vremena pa cemo vidjet imal ga
-
MiranGlasnic
- Postovi: 980
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Zašto bi trebala biti vijest? I zašto iko ima nagon da to iznosi na javnom forumu? Volio bih znati za koga pojedini ovdje navijaju…ispade da su na strani Katara…Kajzer10 je napisao/la: ↑23 jun 2026, 16:52Ako je to tacno, jako neozbiljno da se za to cuje od forumasa i nekog clanka koji je tu vijest sakrio u tekstu. To treba da je vijest, a ono niko ziv za to ne zna.
Jer ta povreda mnogo toga mijenja. Dedic kakav god da je, rovit, na stakama, neraspolozen, za Malica je Dani Alves na steroidima, uz duzno postovanje.
-
rossonero85
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Reprezentacija BiH u utorak trenira u 10,00 sati u Salt Lake Cityu (18,00 sati po našem), a onda poslijepodne leti za Seattle.
Poslije ovog treninga bismo mogli imati nešto više konkretnih informacija. Press Sergeja Barbareza je tek nekad oko 2-3 iza ponoći po našem vremenu.
Poslije ovog treninga bismo mogli imati nešto više konkretnih informacija. Press Sergeja Barbareza je tek nekad oko 2-3 iza ponoći po našem vremenu.
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Gazi Bosno gazii . Moramo pritisnuti od prve minute Katar i te arapske zemlje ne podnose pritisak , nas balkanski sporstski mentalitet nije dobar al njihov je jos duplo gori ,pucaju ko kokice pod tenzijom .
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Naravno da je Dedic bolji od Malica ali je Dedić izgorio u prve dvije. Neka ga na klupi prvih 60 minuta. Ima i karton i neka se sačuva za sesnaestinu
Zadnja izmjena: husrefbeg, dana/u 23 jun 2026, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Znam da je znoru ali ako pucaju ko kokice raspitat se sta ih to najvise iznervira.Utakmica zivota i nema tu nikakve finoće.Kako Argentinci lome braca bez pardona.
-
rossonero85
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Katarani pred duel s BiH: "Ovo nije obična utakmica, ovo je šansa za novo poglavlje"
Kažu da imaju samo jedan cilj, a to je pobjeda.
"Naša reprezentacija ulazi u utakmicu protiv BiH s jednim ciljem koji ne trpi kompromise: ostvariti pobjedu i održati nadu u plasman u drugi krug."
Stoga oprez Zmajevi, pamet u glavu i bez potcjenjivanja - i Kataru je ovo takođe utakmica života.
Kažu da imaju samo jedan cilj, a to je pobjeda.
"Naša reprezentacija ulazi u utakmicu protiv BiH s jednim ciljem koji ne trpi kompromise: ostvariti pobjedu i održati nadu u plasman u drugi krug."
Stoga oprez Zmajevi, pamet u glavu i bez potcjenjivanja - i Kataru je ovo takođe utakmica života.
-
Zabogamiloga
- Postovi: 32
- Pridružen/a: 27 feb 2026, 19:22
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pa tako je već 30 godina. Ono u martu je bila anomalija koja se prvi put desila i pitanje je hoće li ikad više. Momci će sutra zasigurno grist i travu i protivnika i htjeće prolaz koliko i mi svi. Hoće li uspjet nekako ugurat loptu u go je već drugi par opanaka. Nadaćemo se 90 minuta da hoće
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma nismo selektori onako piše se neka svako iznese svoj stav bez vrijeđanja svakako ovo ne pije voda onako ubijanje dosade.Zabogamiloga je napisao/la: ↑23 jun 2026, 18:08Sve selektori, a ne znaju da se kartoni brišu. Proučiti pravila malo.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Idealna prilika za Mahmića u prvih 11! Hajde Sergej ne idi više uz nos naciji i uradi ono što svi znaju da je potrebno. Klupiraj malo Benadžamina.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jesi to i ti insajder postao? Dobio Brigada konkurenciju
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
MiranGlasnic
- Postovi: 980
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
De jos jednom pročitaj pravilo stručnjak. Kada bi Dedić dobio drugi žuti protiv Katara..on bi morao propustiti sljedeću utakmicu. Isto važi za Džeku..Demirovića…Lukića…i Katića.Zabogamiloga je napisao/la: ↑23 jun 2026, 18:08Sve selektori, a ne znaju da se kartoni brišu. Proučiti pravila malo.
-
Matterhorn22
- Postovi: 76
- Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
nažalost tako je, 4-5 igrača se mora paziti, ali da je dobiti sutra pa nek igra i mujakić sa amerima
Online
Trenutno korisnika/ca: AlenHalilovic, Diadora, Drum, Halix131, rishovski, rossonero85, Scholl, Sport90, trunks1946, visarionovich i 78 gostiju.



