FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 681
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 23 jun 2026, 21:04

E nek je i ova ubleha otisla. Poceli smo liciti na ozbiljan klub tjeranjem ubleha.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
trunks1946
Postovi: 356
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 23 jun 2026, 21:12

DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
23 jun 2026, 21:04
E nek je i ova ubleha otisla. Poceli smo liciti na ozbiljan klub tjeranjem ubleha.
Svake godine ista priča neke nove ublehe se nadju ali eto… zato bolje mlađe igrače probavati negubis toliko kao sa Turkešom i sličnim ..
orde del male

Avatar
Lik
Postovi: 5592
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 23 jun 2026, 21:13

Sretno Turkeš, hvala za golove u finalu kupa.
Još da si na derbiju zabio onaj zicer...
Očekivao sam više, nije se dalo jbg.
Doći će neko bolji.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Seipronto
Postovi: 456
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Seipronto » 23 jun 2026, 21:15

Znači raskidom ugovora sa ovim parmakom otvara se prostor da se dovede još jedan špic pored Barišića

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 23 jun 2026, 21:26

Bravo Mamicu, nazalost morali smo platit ojebini raskid al ovo je prvi igrac kojeg smo morali platit da ode odkad je MAMIC TATA.

Turcin OUT uz doplatu nazalost
Renan out bez doplate
Bralic out bez doplate
Menal out bez doplate
Jular out bez doplate
Karlos out bez doplate
Mlin - prodali
Gulisa- prodali

Tako reci sad trenutno nemamo nijednu ojebinu u timu, naj slabi je rajf i musija.

Jesmol mi produzili KRDZALICA?

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 23 jun 2026, 21:48

Seipronto je napisao/la:
23 jun 2026, 21:15
Znači raskidom ugovora sa ovim parmakom otvara se prostor da se dovede još jedan špic pored Barišića
Pa de nam ti napisi koje ime, da znamo sigurno ko ne dolazi..

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 23 jun 2026, 22:00

Pitar6785 je napisao/la:
23 jun 2026, 21:26
Bravo Mamicu, nazalost morali smo platit ojebini raskid al ovo je prvi igrac kojeg smo morali platit da ode odkad je MAMIC TATA.

Turcin OUT uz doplatu nazalost
Renan out bez doplate
Bralic out bez doplate
Menal out bez doplate
Jular out bez doplate
Karlos out bez doplate
Mlin - prodali
Gulisa- prodali

Tako reci sad trenutno nemamo nijednu ojebinu u timu, naj slabi je rajf i musija.

Jesmol mi produzili KRDZALICA?
Koliko znam nismo produžili sa Krdzalicem

pMaroon98
Postovi: 2
Pridružen/a: 01 jun 2026, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pMaroon98 » 23 jun 2026, 22:08

E vala da smo docekali da i ovaj ode jbt..

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8518
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 23 jun 2026, 22:09

ode jos jedan napadac, ristic.
to je 4. u ovom roku, nakon turkesa, carlosa i oliveire. :thumbup:
bukvalno smo u napadu sve otjerali i to mi samo znaci jedno - bacamo se na formaciju sa 1 napadacem, nadam se da ce kolumbijac biti taj a svakako jos jedan fali (zvanicno).
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2071
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 23 jun 2026, 22:15

muhamedhulk je napisao/la:
23 jun 2026, 22:09
ode jos jedan napadac, ristic.
to je 4. u ovom roku, nakon turkesa, carlosa i oliveire. :thumbup:
bukvalno smo u napadu sve otjerali i to mi samo znaci jedno - bacamo se na formaciju sa 1 napadacem, nadam se da ce kolumbijac biti taj a svakako jos jedan fali (zvanicno).
Kad ti je u sezoni iza najbolji strijelac vezni igrač, onda ovo što si napisao je jedino logično riješenje.

Mamić je tata igrice.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3520
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 23 jun 2026, 22:16

Super što smo se riješili škarta

Problem je što umjesto njega dovlačimo 2.hnl škart

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8518
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 23 jun 2026, 22:35

ovaj prst gore nije ironican, stvarno mislim da nijedan ne zasluzuje ostati u ekipi. najblizi tome je carlos, ali mislim da nije po cejfu ZZ Topu. ostali su skart roba.
kolumbijac je predikcija za prvih 11, mislim da se moze vuci po arabiji i uzimati novce ali sigurno hoce da se okusa u evropi. tako da...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Telalovic
Postovi: 769
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 23 jun 2026, 22:37

Dje onaj napadac sto smo ga oteli zvezdi ispred nosa

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 418
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 23 jun 2026, 23:10

PeppermintSA je napisao/la:
23 jun 2026, 22:16
Super što smo se riješili škarta

Problem je što umjesto njega dovlačimo 2.hnl škart
Pusti dvojicu Zorana da rade i ne mudruj
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 23 jun 2026, 23:27

Niko jos, od najboljih klubova nase lige, ne otkriva karte. Ocito se prate potezi, koga ko dovodi, top pojacanja se kriju do zadnjeg trena. Tako bar meni djeluje jer nemam mi logike da rascistimo sa svim pojacanjima a dovedemo jednog iz druge austrijske lige osim ako nemamo neko konkretno pojacanje ali se to jos cuva u tajnosti.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 23 jun 2026, 23:36

Carballo i Barišić su novi napadači ne brinite.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 24 jun 2026, 00:00

ŠTA_JE je napisao/la:
23 jun 2026, 23:27
Niko jos, od najboljih klubova nase lige, ne otkriva karte. Ocito se prate potezi, koga ko dovodi, top pojacanja se kriju do zadnjeg trena. Tako bar meni djeluje jer nemam mi logike da rascistimo sa svim pojacanjima a dovedemo jednog iz druge austrijske lige osim ako nemamo neko konkretno pojacanje ali se to jos cuva u tajnosti.
A sta je konkretno pojacanje.? Jel konkretno pojacanje bio Turkes, Oliveira Menalo i sva velika imena u proteklom preriodu.? Pa sta vidjesmo od njih?

Kako ne shvatite vec jednom da imena ne igraju i da je teren jedino mjerilo. Mozda bas ovaj Barisic da 10 15 u prvoj sezoni.. Sa njima nema fule, nisu skupi a ako ih krene samo možeš zaraditi na takvim igracima.
Na ovim "imenima" ga samo pusis s platama bonusima raskidima...

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 24 jun 2026, 00:20

Ovaj stoper Opouku, sto je veceras zaustavio Kejna i društvo, igra za Bašakšehir. Pored njega imaju još 4 igraca na SP :facepalm:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 24 jun 2026, 00:27

Lucas je napisao/la:
24 jun 2026, 00:20
Ovaj stoper Opouku, sto je veceras zaustavio Kejna i društvo, igra za Bašakšehir. Pored njega imaju još 4 igraca na SP :facepalm:

Ma sta se ima ko nadati, ljudi su svemirski brod realno, odigrat na kosevu dobru teknu tamo sta Allah dadne
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 24 jun 2026, 00:37

Lucas je napisao/la:
24 jun 2026, 00:20
Ovaj stoper Opouku, sto je veceras zaustavio Kejna i društvo, igra za Bašakšehir. Pored njega imaju još 4 igraca na SP :facepalm:
Svakako ako prođemo u drugo pretkolo ideš bez ikakvog rezultatskog pritiska u dvomeč, naravno, izbjeći neku blamažu.
Na Koševu je prvi meč, iskoristiti da pokažemo koliko zayebani i glasni znamo biti, pa ko zna, možda i zaluta lopta u mrežu, a onda je sve otvoreno :D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []