Bukvalno nemaš nijedan post koji se ne odnosi na Sarajevo.ludilompredozirani je napisao/la: ↑23 jun 2026, 21:58Pa moraju sezonske bit jeftine ko ce doc na onaj lavor gledat 11 bordo levata![]()
![]()
![]()
![]()
Zamisli, sreće i uzbuđenja kod ovog šabana kad je napravio profil i dobio mogućnost da napiše nešto vezano za FKS.
.png)



