Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Cauchy23
- Postovi: 188
- Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cauchy23 » 24 jun 2026, 00:18
Pensioner26 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:14
Joj što kenjaju sa ovom frazom “odlična taktička postavka Gane”, koja je bunkerisala kao i dosta ekipa do sad. Samo nekad te ljudi i sa niskom blokovima poderu 3:0, a nekad se zaneda pa ostane 0:0, 1:1. Onda ispadne maestralno.
Sto kenjaju? Top ljudi se postavili i odigrali.
Nije im dosudjen penal.
Fudbal se igra na rezultat, i to je jedino sto se broji.
0-0, bod za Ghanu, i prolaz dalje.
Sta su bolje mogli odraditi?
-
majstorS35
- Postovi: 20
- Pridružen/a: 13 jun 2026, 10:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la majstorS35 » 24 jun 2026, 00:22
prognoza za utakmicu sutra bosna pobedjuje 4-1 golovi ce dati babuka i sandze bazdar rusilac i demirovic primit cemo gol da se malo raduje katarski narod
-
dena24
- Postovi: 474
- Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la dena24 » 24 jun 2026, 00:23
viKK je napisao/la: ↑23 jun 2026, 23:52
Ovo je ekipa koja se gradi tek nešto duže od godinu dana.. Većina naših najboljih 11 imaju manje od 20 nastupa za reprezentaciju. Imaju još puno sazrijevanja pred sobom. Ovo prvenstvo im je golema stvar za budućnost.
Ako sutra ostvare pobjedu, imat će priliku ući u fazu turnira u koji nijedna ekipa Bosne i Hercegovine još nije imala priliku. Ništa ne može dići samopouzdanje za sve buduće kvalifikacije i turnire koliko to može.
Sve ovo stoji, vise puta sam rekao da se treba staviti pod kontekst. Ali brate iskreiraj makar jednu polusansu iz igre u 180 minuta. Ako si vec pustio ofanzivu down toilet barem bunkiraj kako treba, nama non stop gol visi u zraku
-
ArtVandelay
- Postovi: 1181
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtVandelay » 24 jun 2026, 00:25
dinoze je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:12
Prije tri sedmice ste pisali kako ce mo razvalti kanadske hokejase a sada vas strah degeneka od Qatra.
Umiri nas. Kaži da će sve biti ok i da prolazimo kao jedna od osam najboljih trećeplasiranih...
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
Elddar
- Postovi: 2411
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 24 jun 2026, 00:26
Yebe mi se i za Ganu, i Hrvatsku, i Panamu. 3:0 uzeti Katar pa nek se ostali glodju i računaju
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
Madal
- Postovi: 6062
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 24 jun 2026, 00:26
dena24 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:23
viKK je napisao/la: ↑23 jun 2026, 23:52
Ovo je ekipa koja se gradi tek nešto duže od godinu dana.. Većina naših najboljih 11 imaju manje od 20 nastupa za reprezentaciju. Imaju još puno sazrijevanja pred sobom. Ovo prvenstvo im je golema stvar za budućnost.
Ako sutra ostvare pobjedu, imat će priliku ući u fazu turnira u koji nijedna ekipa Bosne i Hercegovine još nije imala priliku. Ništa ne može dići samopouzdanje za sve buduće kvalifikacije i turnire koliko to može.
Sve ovo stoji, vise puta sam rekao da se treba staviti pod kontekst. Ali brate iskreiraj makar jednu polusansu iz igre u 180 minuta. Ako si vec pustio ofanzivu down toilet barem bunkiraj kako treba, nama non stop gol visi u zraku
Nama protiv Svicarske gol u zraku nije visio sve do gola. Tj nisu nista napravili.
Kanadjani su imali dosta prilika ali isto tako utakmica gdje Demirovic iskocka ono za 2-0
Sto se polusansi tice imali smo itekako prilika, u oba meca gol zabili. Protiv Svicarske smo bili malo smotani kad inace nismo i to igraci koji inace nisu. Sve je stvar perspektive i kako gledas utakmicu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Elddar
- Postovi: 2411
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 24 jun 2026, 00:29
Ono u LA-u teško da se ikad može nadmašiti, ali kakve su šanse da i sutra ima dosta naših na tribinama?
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
soccerfan
- Postovi: 9963
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 24 jun 2026, 00:32
Elddar je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:29
Ono u LA-u teško da se ikad može nadmašiti, ali kakve su šanse da i sutra ima dosta naših na tribinama?
Dobre jer su ovdje najjeftinije karte bile
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Edincapitano
- Postovi: 1681
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edincapitano » 24 jun 2026, 00:34
Ovo vrijeme sutra cemo znaci ili traziti otkaz Barbarezu ili pisati kako cemo lagano Amerikance uzeti i napadati medalju.
Sredine nema

-
mirza_9
- Postovi: 670
- Pridružen/a: 08 jul 2008, 02:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirza_9 » 24 jun 2026, 00:38
soccerfan je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:32
Elddar je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:29
Ono u LA-u teško da se ikad može nadmašiti, ali kakve su šanse da i sutra ima dosta naših na tribinama?
Dobre jer su ovdje najjeftinije karte bile
Onaj Mustafic sa N1 rece da se ocekuje preko 20k nasih.
-
dena24
- Postovi: 474
- Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la dena24 » 24 jun 2026, 00:40
Madal je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:26
dena24 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:23
viKK je napisao/la: ↑23 jun 2026, 23:52
Ovo je ekipa koja se gradi tek nešto duže od godinu dana.. Većina naših najboljih 11 imaju manje od 20 nastupa za reprezentaciju. Imaju još puno sazrijevanja pred sobom. Ovo prvenstvo im je golema stvar za budućnost.
Ako sutra ostvare pobjedu, imat će priliku ući u fazu turnira u koji nijedna ekipa Bosne i Hercegovine još nije imala priliku. Ništa ne može dići samopouzdanje za sve buduće kvalifikacije i turnire koliko to može.
Sve ovo stoji, vise puta sam rekao da se treba staviti pod kontekst. Ali brate iskreiraj makar jednu polusansu iz igre u 180 minuta. Ako si vec pustio ofanzivu down toilet barem bunkiraj kako treba, nama non stop gol visi u zraku
Nama protiv Svicarske gol u zraku nije visio sve do gola. Tj nisu nista napravili.
Kanadjani su imali dosta prilika ali isto tako utakmica gdje Demirovic iskocka ono za 2-0
Sto se polusansi tice imali smo itekako prilika, u oba meca gol zabili. Protiv Svicarske smo bili malo smotani kad inace nismo i to igraci koji inace nisu. Sve je stvar perspektive i kako gledas utakmicu.
Pa ta sansa demirovica se samo desila zbog Corneliusa? Inace bismo vidjeli gol i sut memica u trecoj.
A tamo protiv svice, ako ti ndoye predribla dedica 3-4 puta i moras cistiti loptu u 5 metara ja mislim da ti gol visi u zraku. Dolaze u poziciju lagano samo sto su blesavi za realizaciju.
-
Zeko87
- Postovi: 2975
- Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zeko87 » 24 jun 2026, 00:41
Nadam se pobjedi sutra , ali kad znam da nas iza toga čekam SAD imam neku knedlu u grlu, ne znam što.slično mi se dešava kad Sarajevo gostuje u Banjaluci.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
Pensioner26
- Postovi: 4251
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pensioner26 » 24 jun 2026, 00:48
Cauchy23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:18
Pensioner26 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:14
Joj što kenjaju sa ovom frazom “odlična taktička postavka Gane”, koja je bunkerisala kao i dosta ekipa do sad. Samo nekad te ljudi i sa niskom blokovima poderu 3:0, a nekad se zaneda pa ostane 0:0, 1:1. Onda ispadne maestralno.
Sto kenjaju? Top ljudi se postavili i odigrali.
Nije im dosudjen penal.
Fudbal se igra na rezultat, i to je jedino sto se broji.
0-0, bod za Ghanu, i prolaz dalje.
Sta su bolje mogli odraditi?
Hocu reći da je sve više ekipa koje igraju bunkere, duple blokove, te se često desi da neslavno završi. Evo mi smo primjer protiv Švicarske, odigrali solidnu odbranu do 72.minute i na kraju 4:1. Pljuvalo se na sve strane. Medjutim kada ostane rezultat 0:0, 1:1, ili čak bunkeraši spretno/sretno slave, onda se taktika diže u nebesa. Tanka nit izmedju vrhunske postavke trenera i katastrofe.
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12624
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 24 jun 2026, 00:50
Zeko87 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:41
Nadam se pobjedi sutra , ali kad znam da nas iza toga čekam SAD imam neku knedlu u grlu, ne znam što.slično mi se dešava kad Sarajevo gostuje u Banjaluci.
Koga briga ko nas čeka? Taman da nas dobiju 8:0 i da im sudija pokloni tri penala, a neće, daj da dobijemo ovo sutra i odemo u tu knock-out fazu.
Ubijeđen sam da ako sutra dobijemo Katar nekih tri razlike recimo da će se i Ameri namučiti protiv nas. Nama je bitna pobjeda sutra sa psihološki aspekta i vjerujem da će dosta lakše biti grati protiv SAD-a nakon toga. Neće više biti onog grča kao u prve dvije utakmice, biće skinut taj teret plasmana u drugi krug. Plus što bi u tom duelu Ameri bili ti koji su pod pritiskom jer igraju pred domaćom publikom i jer su ogromni favoriti.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
Elddar
- Postovi: 2411
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 24 jun 2026, 00:53
soccerfan je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:32
Elddar je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:29
Ono u LA-u teško da se ikad može nadmašiti, ali kakve su šanse da i sutra ima dosta naših na tribinama?
Dobre jer su ovdje najjeftinije karte bile
mirza_9 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:38
Onaj Mustafic sa N1 rece da se ocekuje preko 20k nasih.

...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
Ghuraba
- Postovi: 6155
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 24 jun 2026, 00:54
Odbrana bez Dedica i Muharemovica kao dva najbolja igraca je u samom startu drasticno losija. Iskreno se nadam da nas to nece kostati i da cemo Arapima sutra ogaditi fudbal.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 1008
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MiranGlasnic » 24 jun 2026, 00:55
Pensioner26 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:48
Cauchy23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:18
Pensioner26 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:14
Joj što kenjaju sa ovom frazom “odlična taktička postavka Gane”, koja je bunkerisala kao i dosta ekipa do sad. Samo nekad te ljudi i sa niskom blokovima poderu 3:0, a nekad se zaneda pa ostane 0:0, 1:1. Onda ispadne maestralno.
Sto kenjaju? Top ljudi se postavili i odigrali.
Nije im dosudjen penal.
Fudbal se igra na rezultat, i to je jedino sto se broji.
0-0, bod za Ghanu, i prolaz dalje.
Sta su bolje mogli odraditi?
Hocu reći da je sve više ekipa koje igraju bunkere, duple blokove, te se često desi da neslavno završi. Evo mi smo primjer protiv Švicarske, odigrali solidnu odbranu do 72.minute i na kraju 4:1. Pljuvalo se na sve strane. Medjutim kada ostane rezultat 0:0, 1:1, ili čak bunkeraši spretno/sretno slave, onda se taktika diže u nebesa. Tanka nit izmedju vrhunske postavke trenera i katastrofe.
Nisi primio golove protiv Švicarske zbog niskog bloka nego zbog grešaka individualaca. Tako si primio gol protiv Italije…tako si primio gol protiv Walesa..tako si primio gol protiv Austrije u Beču…tako si primio gol u Zenici protiv Rumuna…tako si primio oba gola protiv Kipra na Kipru. Mi smo primili mozda 1 gol iz neke smišljene akcije u zadnju godinu dana…a odigrali smo hejbet utakmica.
@Ghuraba…Dedić je najslabiji defanzivac u našoj četvorci. Problem je nedostatak Muharemovića.
Zadnja izmjena:
MiranGlasnic, dana/u 24 jun 2026, 00:59, ukupno mijenjano 1 put.
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12624
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 24 jun 2026, 00:56
Ghuraba je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:54
Odbrana bez Dedica i Muharemovica kao dva najbolja igraca je u samom startu drasticno losija. Iskreno se nadam da nas to nece kostati i da cemo Arapima sutra ogaditi fudbal.
Fale i njima dva prvotimca nakon onih crvenih kartona protiv Kanade.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
viKK
- Postovi: 3679
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 24 jun 2026, 01:09
dena24 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:23
viKK je napisao/la: ↑23 jun 2026, 23:52
Ovo je ekipa koja se gradi tek nešto duže od godinu dana.. Većina naših najboljih 11 imaju manje od 20 nastupa za reprezentaciju. Imaju još puno sazrijevanja pred sobom. Ovo prvenstvo im je golema stvar za budućnost.
Ako sutra ostvare pobjedu, imat će priliku ući u fazu turnira u koji nijedna ekipa Bosne i Hercegovine još nije imala priliku. Ništa ne može dići samopouzdanje za sve buduće kvalifikacije i turnire koliko to može.
Sve ovo stoji, vise puta sam rekao da se treba staviti pod kontekst. Ali brate iskreiraj makar jednu polusansu iz igre u 180 minuta. Ako si vec pustio ofanzivu down toilet barem bunkiraj kako treba, nama non stop gol visi u zraku
Pa iskreirali smo i više nego polušansu, u obje utakmice na prvenstvu. Protiv protivnika koji su mnogo iskusniji i tehnički bolji od nas.
Imam osjecaj da ulazimo ponovo u istu priču koja se već sedmicama vrti a ne radi mi se to sad.
Ajmo samo sacekat do 21h i navijat i to je to. Bit će vremena za kritike i rasprave.
-
Bosnjo22
- Postovi: 78
- Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnjo22 » 24 jun 2026, 01:14
Znaci u 23:20 ocekujem da BiH bude crvena od baklji
DEBUG SSO: [] | STATUS: []