Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
H8Z7
- Postovi: 7201
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 24 jun 2026, 00:57
nokee je napisao/la: ↑24 jun 2026, 00:00
ŠTA_JE je napisao/la: ↑23 jun 2026, 23:27
Niko jos, od najboljih klubova nase lige, ne otkriva karte. Ocito se prate potezi, koga ko dovodi, top pojacanja se kriju do zadnjeg trena. Tako bar meni djeluje jer nemam mi logike da rascistimo sa svim pojacanjima a dovedemo jednog iz druge austrijske lige osim ako nemamo neko konkretno pojacanje ali se to jos cuva u tajnosti.
A sta je konkretno pojacanje.? Jel konkretno pojacanje bio Turkes, Oliveira Menalo i sva velika imena u proteklom preriodu.? Pa sta vidjesmo od njih?
Kako ne shvatite vec jednom da imena ne igraju i da je teren jedino mjerilo. Mozda bas ovaj Barisic da 10 15 u prvoj sezoni.. Sa njima nema fule, nisu skupi a ako ih krene samo možeš zaraditi na takvim igracima.
Na ovim "imenima" ga samo pusis s platama bonusima raskidima...
+1 imena nikad ništa nisu donijela. Evo na svjetskoj sceni PSG odličan primjer. Ljudi u jednom momentu imali Messia, Mbappea, Neymara, Sergio Ramosa i meda nisu mogli u Europi. Sad dvije sezone back to back prvaci LP.
Meni se strašno sviđa rad Mamića i tačno radi ono što određeni dio nas želi i priželjkuje. Rasteretio se budžet, nismo više krava muzara za svakakve igrače i menadžere, idemo u formiranje kostura ekipe na duže staze. Ako nam ovo nije dosta ne znam šta želimo više.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Pitar6785
- Postovi: 8137
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 24 jun 2026, 03:17
Tata radi svoj poso sad zasad O D L I C N O. Sad je na Zekicu da on odradi svoj poso da prodje 1 predkolo da isproba protiv turaka pravu snagu a ujedno da vidi ako koji igrac ima metilja u plucima ili gujavica u go v nima.. ako turke kojim cudom nabodemo na kosevu nesmije se desi atalanta ili besiktas danas tamo rastavljaju. Pokusat dole izvuc remi i proc srbske oceve
-
visokohz
- Postovi: 4627
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la visokohz » 24 jun 2026, 07:10
Seipronto je napisao/la: ↑19 jun 2026, 21:45
Mamić krenuo po Admira Bristrića, držite fige da dođe
Ode Admir u Osijek
-
Stroj1946
- Postovi: 8520
- Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Stroj1946 » 24 jun 2026, 07:53
Turkeš hvala i vozdra. Imam utisak da je podcijenio ovu ligu, a mi imali visoka očekivanja, kad je vidio da ga ne ide, lezi hljebu i kukanje kako liga ne valja.
Prava pojačanja da se mogu sada dovesti je teško, jer većina koji nemaju ugovor gledaju da nađu bolji klub, ako ništa ne bude, onda idu u slabije klubove sa boljim uslovima.
-
belosevic23
- Postovi: 1345
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la belosevic23 » 24 jun 2026, 08:16
visokohz je napisao/la: ↑24 jun 2026, 07:10
Seipronto je napisao/la: ↑19 jun 2026, 21:45
Mamić krenuo po Admira Bristrića, držite fige da dođe
Ode Admir u Osijek
Admir Bristrić
Hamza Čataković
Anes Krdžalić
Ajdin Hasić itd. bosanski mladi igrači trebaju biti okosnica naseg kluba, sa Ljajićem i još par starijih igrača
-
Herson
- Postovi: 2793
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 24 jun 2026, 08:22
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:16
visokohz je napisao/la: ↑24 jun 2026, 07:10
Seipronto je napisao/la: ↑19 jun 2026, 21:45
Mamić krenuo po Admira Bristrića, držite fige da dođe
Ode Admir u Osijek
Admir Bristrić
Hamza Čataković
Anes Krdžalić
Ajdin Hasić itd. bosanski mladi igrači trebaju biti okosnica naseg kluba, sa Ljajićem i još par starijih igrača
Krdžalić da bude okosnica kluba?
Čataković ima 30 godina i nije više tako mlad, a već je nekoliko navrata bio član kluba.
Hasić je prerastao ovu ligu, a obzirom na sezonu kakvu je imao u Poljskoj, neće biti iznenađenje ni da završi u Bundesligi.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
belosevic23
- Postovi: 1345
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la belosevic23 » 24 jun 2026, 08:42
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:22
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:16
visokohz je napisao/la: ↑24 jun 2026, 07:10
Ode Admir u Osijek
Admir Bristrić
Hamza Čataković
Anes Krdžalić
Ajdin Hasić itd. bosanski mladi igrači trebaju biti okosnica naseg kluba, sa Ljajićem i još par starijih igrača
Krdžalić da bude okosnica kluba?
Čataković ima 30 godina i nije više tako mlad, a već je nekoliko navrata bio član kluba.
Hasić je prerastao ovu ligu, a obzirom na sezonu kakvu je imao u Poljskoj, neće biti iznenađenje ni da završi u Bundesligi.
Krdžalić da je ostao u Olimpijama i Dinamima, razvio bi se pravilno i bio dobar igrač..drugo je što smo mi od momka od 20 godina očekivali da bude modrić i bruno fernandes u jednom. Za 2 godine pravilnog razvoja, on bi opet bio dobar, ima dobru osnovu
-
johntravolta123
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la johntravolta123 » 24 jun 2026, 08:45
Jel i ova tekma u subotu na MYTV ?
Posto pise zatvorenog tipa pa ne znam jel to samo za publiku a bit ce prenos ?
-
Herson
- Postovi: 2793
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 24 jun 2026, 08:58
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:42
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:22
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:16
Admir Bristrić
Hamza Čataković
Anes Krdžalić
Ajdin Hasić itd. bosanski mladi igrači trebaju biti okosnica naseg kluba, sa Ljajićem i još par starijih igrača
Krdžalić da bude okosnica kluba?
Čataković ima 30 godina i nije više tako mlad, a već je nekoliko navrata bio član kluba.
Hasić je prerastao ovu ligu, a obzirom na sezonu kakvu je imao u Poljskoj, neće biti iznenađenje ni da završi u Bundesligi.
Krdžalić da je ostao u Olimpijama i Dinamima, razvio bi se pravilno i bio dobar igrač..drugo je što smo mi od momka od 20 godina očekivali da bude modrić i bruno fernandes u jednom. Za 2 godine pravilnog razvoja, on bi opet bio dobar, ima dobru osnovu
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
belosevic23
- Postovi: 1345
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la belosevic23 » 24 jun 2026, 09:17
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:58
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:42
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:22
Krdžalić da bude okosnica kluba?
Čataković ima 30 godina i nije više tako mlad, a već je nekoliko navrata bio član kluba.
Hasić je prerastao ovu ligu, a obzirom na sezonu kakvu je imao u Poljskoj, neće biti iznenađenje ni da završi u Bundesligi.
Krdžalić da je ostao u Olimpijama i Dinamima, razvio bi se pravilno i bio dobar igrač..drugo je što smo mi od momka od 20 godina očekivali da bude modrić i bruno fernandes u jednom. Za 2 godine pravilnog razvoja, on bi opet bio dobar, ima dobru osnovu
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Pa nije niko rekao da je propast kluba, postojat ce klub i nakon odlaska boljih igrača, ali mislim da nam okosnica trebaju biti BOSANSKI igrači koje sam već naveo i zaboravio sam Rahmanovića. Ne moraju oni nužno biti ovi navedeni, ali bosanski igrači moraju biti osnova. Isto sto su u hsk hrvatski, u borcu srpski.. jer jednostavno poznaju bolje mentalitet grada, kluba itd. Nama dok su osnovu činili Tatar, Rahman, Ahmet, Okić, pa i Mujakić, Djokanović, nešto se i moglo osvojit. Grahovac u borcu je pravi lider i sigurno sve igrače gura u tom smjeru lokal patriotizma
-
DoktorXabaras
- Postovi: 2067
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoktorXabaras » 24 jun 2026, 09:23
Ako ćemo realno, Krdžalić je jedan od rijetkih igraća kojeg su povrede izje.bale da napravi nešto značajnije kod nas.
Sa druge strane imamo sad i Zekića koji ga nije koristio i kad je bio spreman tako da je to vjerovatno njegova odluka, mada sam ja mislio da će ostatiti pošto je Dinamova škola iz ere Mamića ali šta je tu je vjerujem da će naći neki solidan klub gdje će imati dobru minutažu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
fks74
- Postovi: 13468
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 24 jun 2026, 09:28
DoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:23
Ako ćemo realno, Krdžalić je jedan od rijetkih igraća kojeg su povrede izje.bale da napravi nešto značajnije kod nas.
Sa druge strane imamo sad i Zekića koji ga nije koristio i kad je bio spreman tako da je to vjerovatno njegova odluka, mada sam ja mislio da će ostatiti pošto je Dinamova škola iz ere Mamića ali
šta je tu je vjerujem da će naći neki solidan klub gdje će imati dobru minutažu.
Krdžalić i prije povrede nije bio nešto, igrač za osrednje ekipe.
-
Herson
- Postovi: 2793
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 24 jun 2026, 09:43
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:17
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:58
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:42
Krdžalić da je ostao u Olimpijama i Dinamima, razvio bi se pravilno i bio dobar igrač..drugo je što smo mi od momka od 20 godina očekivali da bude modrić i bruno fernandes u jednom. Za 2 godine pravilnog razvoja, on bi opet bio dobar, ima dobru osnovu
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Pa nije niko rekao da je propast kluba, postojat ce klub i nakon odlaska boljih igrača, ali mislim da nam okosnica trebaju biti BOSANSKI igrači koje sam već naveo i zaboravio sam Rahmanovića. Ne moraju oni nužno biti ovi navedeni, ali bosanski igrači moraju biti osnova. Isto sto su u hsk hrvatski, u borcu srpski.. jer jednostavno poznaju bolje mentalitet grada, kluba itd. Nama dok su osnovu činili Tatar, Rahman, Ahmet, Okić, pa i Mujakić, Djokanović, nešto se i moglo osvojit. Grahovac u borcu je pravi lider i sigurno sve igrače gura u tom smjeru lokal patriotizma
To može biti neka tvoja vizija ili verzija kluba kakvu bi ti želio, ali nema to nikakvog utemeljenja. Kvalitetni igrači moraju biti osnova, a ne bosanski, hrvatski ili neki drugi. Nama dok su osnovu činili ti igrači, ti nisi imao ovako kvalitetnu, zaštićenu i na sve moguće načine privilegovanu konkurenciju. Naravno da je prednost kad su ti domaći igrači kičma tima, ali to moraju postati kvalitetom i dokazivanjem, a ne zato jer su eto domaći ili bosanski kako ti kažeš. Ako bi se vodio tim razmišljenjem i silom gradio tim oko naših domaćih, mahom nekvalitetnih igrača, pa mi bi bili u deseterostruku goroj situaciji nego što jesmo.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
belosevic23
- Postovi: 1345
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la belosevic23 » 24 jun 2026, 09:48
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:43
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:17
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:58
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Pa nije niko rekao da je propast kluba, postojat ce klub i nakon odlaska boljih igrača, ali mislim da nam okosnica trebaju biti BOSANSKI igrači koje sam već naveo i zaboravio sam Rahmanovića. Ne moraju oni nužno biti ovi navedeni, ali bosanski igrači moraju biti osnova. Isto sto su u hsk hrvatski, u borcu srpski.. jer jednostavno poznaju bolje mentalitet grada, kluba itd. Nama dok su osnovu činili Tatar, Rahman, Ahmet, Okić, pa i Mujakić, Djokanović, nešto se i moglo osvojit. Grahovac u borcu je pravi lider i sigurno sve igrače gura u tom smjeru lokal patriotizma
To može biti neka tvoja vizija ili verzija kluba kakvu bi ti želio, ali nema to nikakvog utemeljenja. Kvalitetni igrači moraju biti osnova, a ne bosanski, hrvatski ili neki drugi. Nama dok su osnovu činili ti igrači, ti nisi imao ovako kvalitetnu, zaštićenu i na sve moguće načine privilegovanu konkurenciju. Naravno da je prednost kad su ti domaći igrači kičma tima, ali to moraju postati kvalitetom i dokazivanjem, a ne zato jer su eto domaći ili bosanski kako ti kažeš. Ako bi se vodio tim razmišljenjem i silom gradio tim oko naših domaćih, mahom nekvalitetnih igrača, pa mi bi bili u deseterostruku goroj situaciji nego što jesmo.
Ima utemeljenja u historiji i rezultatima, a ti moje mišljenje iskrivljuješ drugi put. Naravno misli se na kvalitetne bosanske igrače, a ne samo one što imaju pasoš bosne. Pošto vidim da zagovaraš isključivo kvalitet bez obzira na nacionalnost, šta je to kvalitetno u ovoj sadašnjoj ekipi osim Ljajića
-
Vanja8
- Postovi: 14088
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 24 jun 2026, 09:52
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:43
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:17
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:58
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Pa nije niko rekao da je propast kluba, postojat ce klub i nakon odlaska boljih igrača, ali mislim da nam okosnica trebaju biti BOSANSKI igrači koje sam već naveo i zaboravio sam Rahmanovića. Ne moraju oni nužno biti ovi navedeni, ali bosanski igrači moraju biti osnova. Isto sto su u hsk hrvatski, u borcu srpski.. jer jednostavno poznaju bolje mentalitet grada, kluba itd. Nama dok su osnovu činili Tatar, Rahman, Ahmet, Okić, pa i Mujakić, Djokanović, nešto se i moglo osvojit. Grahovac u borcu je pravi lider i sigurno sve igrače gura u tom smjeru lokal patriotizma
To može biti neka tvoja vizija ili verzija kluba kakvu bi ti želio, ali nema to nikakvog utemeljenja. Kvalitetni igrači moraju biti osnova, a ne bosanski, hrvatski ili neki drugi. Nama dok su osnovu činili ti igrači, ti nisi imao ovako kvalitetnu, zaštićenu i na sve moguće načine privilegovanu konkurenciju. Naravno da je prednost kad su ti domaći igrači kičma tima, ali to moraju postati kvalitetom i dokazivanjem, a ne zato jer su eto domaći ili bosanski kako ti kažeš. Ako bi se vodio tim razmišljenjem i silom gradio tim oko naših domaćih, mahom nekvalitetnih igrača, pa mi bi bili u deseterostruku goroj situaciji nego što jesmo.
Ja sam jos uvijek misljenja da nam treba neki igrac, musliman, da se more Bajram cestitati, postadosmo mi u nasem klubu majorizovani...
I @Herson brate, sta se naganjas sa onim maloumnicima na PL aktuelno iz Zenice, pa vidis ba kakav im je sastav forumasa, mene ono sto pisu sramota citati...
-
GalileoGalilei
- Postovi: 2826
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la GalileoGalilei » 24 jun 2026, 10:42
Hvala Krdžaliću, ali vrijeme je i bilo da se rastanemo. Solidan i ništa više. Stoji i to da su ga povrede sjebale, ali imao je i dovoljno šansi pored toga.
-
Ammko99
- Postovi: 254
- Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ammko99 » 24 jun 2026, 12:03
-
NazorUso
- Postovi: 6867
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 24 jun 2026, 12:57
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:17
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:58
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:42
Krdžalić da je ostao u Olimpijama i Dinamima, razvio bi se pravilno i bio dobar igrač..drugo je što smo mi od momka od 20 godina očekivali da bude modrić i bruno fernandes u jednom. Za 2 godine pravilnog razvoja, on bi opet bio dobar, ima dobru osnovu
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Pa nije niko rekao da je propast kluba, postojat ce klub i nakon odlaska boljih igrača, ali
mislim da nam okosnica trebaju biti BOSANSKI igrači koje sam već naveo i zaboravio sam Rahmanovića. Ne moraju oni nužno biti ovi navedeni, ali bosanski igrači moraju biti osnova. Isto sto su u hsk hrvatski, u borcu srpski.. jer jednostavno poznaju bolje mentalitet grada, kluba itd. Nama dok su osnovu činili Tatar, Rahman, Ahmet, Okić, pa i Mujakić, Djokanović, nešto se i moglo osvojit. Grahovac u borcu je pravi lider i sigurno sve igrače gura u tom smjeru lokal patriotizma
1. Odavno vecu glupost nisam procitao (hocemo to ko Siroki)
2. Ili si mislio da nam BOSNJACI cine okosnicu ili si opet lupio jer navodis Grahovca koji je BOSANAC...
Uglavnom totalno izopacen post !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
belosevic23
- Postovi: 1345
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la belosevic23 » 24 jun 2026, 13:27
NazorUso je napisao/la: ↑24 jun 2026, 12:57
belosevic23 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:17
Herson je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:58
Sigurno da postoji razlog zašto nije ostao tamo. Ako za nešto imaju njuh u Dinamu, onda su to vezni igrači. Drug, on je kod nas dobio i više nego dovoljno šansi da se dokaže i nametne. Sigurno je da može još napredovati i napraviti nešto u karijeri, ali besmisleno je pričati kako je njegov odlazak propust kluba.
Pa nije niko rekao da je propast kluba, postojat ce klub i nakon odlaska boljih igrača, ali
mislim da nam okosnica trebaju biti BOSANSKI igrači koje sam već naveo i zaboravio sam Rahmanovića. Ne moraju oni nužno biti ovi navedeni, ali bosanski igrači moraju biti osnova. Isto sto su u hsk hrvatski, u borcu srpski.. jer jednostavno poznaju bolje mentalitet grada, kluba itd. Nama dok su osnovu činili Tatar, Rahman, Ahmet, Okić, pa i Mujakić, Djokanović, nešto se i moglo osvojit. Grahovac u borcu je pravi lider i sigurno sve igrače gura u tom smjeru lokal patriotizma
1. Odavno vecu glupost nisam procitao (hocemo to ko Siroki)
2. Ili si mislio da nam BOSNJACI cine okosnicu ili si opet lupio jer navodis Grahovca koji je BOSANAC...
Uglavnom totalno izopacen post !
Nismo široki nit ćemo ikad biti, nisam mislio na Muslimane/Bošnjake nego na Bosance pa samim tim navodim i Djokanovića, koji je igrao u mladim reprezentacijama BiH isto kao i Krdžalić, Hasić itd. oni poznaju DNK Sarajeva, isto kao sto Grahovac poznaje DNK Borca. Ovi iz Orijenta i Jaruna sigurno ne mogu osjetiti istu čar igranja kao neko kome je san zaigrati za Sarajevo. Rahmnaovic i Ahmetovic su tuzlaci ali su davali svoj maksimum za klub. Svi značajniji igrači ovog kluba su bili Bosanci i Hercegovci ! Ferhatovic, Susic, Pasic, Musemici itd.
-
SamoIzrekno
- Postovi: 51
- Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoIzrekno » 24 jun 2026, 14:48
Ima li istine da Hamza pregovora sa štrumfovima?
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []