I sve će to država graditi od naše loveDoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:55Zanimljivo, zanimljivo..![]()
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio nijednu od pet pojedinačnih tačaka zahtjeva
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam zašto ljudi misle da je prihod od poreza, "naša lova"*? Nakon ovih 30ak godina postojanja države, možeš li mi molim te navesti jedan primjer gdje je "naša lova" se investirala u nešto što nama treba?fks74 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:36I sve će to država graditi od naše loveDoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:55Zanimljivo, zanimljivo..![]()
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio nijednu od pet pojedinačnih tačaka zahtjeva
To je tvoja lova samo ako ne platiš porez.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da nam bar evropsko proljeće traje 2 sedmice...Marsiano je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:13A na osnovu čega vi to možete bilo koga ovdje prcati? Daj mi makar 3 relevantna argumenta na osnovu kojeg vi možete nekog podyebavat. Druže vi ko skupina ne znate gdje gonite. Na klupskom nivou vam obećavaju kule i gradove, a europsko proljece vam zadnjih godina traje 2 sedmice. Zaostajete po 20 plus bodova za prvakom, namještaju vam Kup sa najvećim dušmani i ono bi nekog da "prca" Buraz prvo u svojoj avliji pometes, pa onda dodjes prcat nekogErosViverosViv je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:21Milina bila samo zemunce prcati, bit ce ovo naporna sezona
Yebem ti sudija majku. Pored lokalnih zemunskih četnika, sad se moraju trpiti i ovi nepismeni zenički koji dižu tri prsta i Markale psuju. Ko nas je kleo nije dangubio
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
DoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:55Zanimljivo, zanimljivo..![]()
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio nijednu od pet pojedinačnih tačaka zahtjeva
Sve je to u sklopu, "Nepredvidjeni troskovi"...
E stvarno su mazlumi sto ovo ne izglasase , pa jos jedno 10 milki da se uleti...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Važno je istaći da Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio niti jednu od pet pojedinačnih tačaka, ali obrazloženje pokazuje da se ne radi o suštinskom odbijanju projekta, već o pitanju nivoa planske dokumentacije na kojem se takvi detalji trebaju razrađivati.
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana."
Kad već citirate, citirajte do kraja.
Jel se Dino smilovao da igrate na gradskom ?
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana."
Kad već citirate, citirajte do kraja.
Jel se Dino smilovao da igrate na gradskom ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Admin se mora uključiti i ove šabane uklanjati sa teme, ovo je nepodnošljivo.Zutti je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:44Da nam bar evropsko proljeće traje 2 sedmice...Marsiano je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:13A na osnovu čega vi to možete bilo koga ovdje prcati? Daj mi makar 3 relevantna argumenta na osnovu kojeg vi možete nekog podyebavat. Druže vi ko skupina ne znate gdje gonite. Na klupskom nivou vam obećavaju kule i gradove, a europsko proljece vam zadnjih godina traje 2 sedmice. Zaostajete po 20 plus bodova za prvakom, namještaju vam Kup sa najvećim dušmani i ono bi nekog da "prca" Buraz prvo u svojoj avliji pometes, pa onda dodjes prcat nekogErosViverosViv je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:21
Milina bila samo zemunce prcati, bit ce ovo naporna sezona
Yebem ti sudija majku. Pored lokalnih zemunskih četnika, sad se moraju trpiti i ovi nepismeni zenički koji dižu tri prsta i Markale psuju. Ko nas je kleo nije dangubio
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9800
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zasto navijaci sarajeva imaju potrebu da sebi izmisljaju neprijatelje? Pocnu raspravu i onda se kao cude sto im neko uzvrati. Vecih hinja forum nije vidio.
Celik!3,2,2.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
DoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:55Zanimljivo, zanimljivo..![]()
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio nijednu od pet pojedinačnih tačaka zahtjeva
Ja se izvinjavam doktore - samo ovo treba dodati da bih bio nalaz kompletan
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.
Važno je istaći da Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio niti jednu od pet pojedinačnih tačaka, ali obrazloženje pokazuje da se ne radi o suštinskom odbijanju projekta, već o pitanju nivoa planske dokumentacije na kojem se takvi detalji trebaju razrađivati.
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana za tu lokaciju, gdje će se konkretno odlučivati o kapacitetu stadiona, novim saobraćajnim vezama (Put mladih Muslimana – Bulevar Ivice Osima), poslovnoj zgradi i sudbini pomoćnog terena na zapadnoj strani kompleksa.
Za sada, dakle, nacionalne i evropske ambicije kluba ostaju otvorene, ali se realizacija seli na sljedeći, detaljniji nivo planiranja, navodi Akta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav ba status "sport i rekreacija sa gradnjom", zgrade napravili odmah do stadiona iza istočne tribine. Ovo je odavno u planu da se pomoćni teren ukloni i naprave zgrade, garaže, šta li već planiraju još. Zato se i lomi sve oko želje.Arma00 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:45"Važno je istaći da Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio niti jednu od pet pojedinačnih tačaka, ali obrazloženje pokazuje da se ne radi o suštinskom odbijanju projekta, već o pitanju nivoa planske dokumentacije na kojem se takvi detalji trebaju razrađivati.
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana."
Kad već citirate, citirajte do kraja.
Jel se Dino smilovao da igrate na gradskom ?
I onaj drugi će isto ukloniti s vremenom, jer "smeta".
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I ko to @Svrakino treba da finansira ?svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:52DoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:55Zanimljivo, zanimljivo..![]()
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio nijednu od pet pojedinačnih tačaka zahtjeva
Ja se izvinjavam doktore - samo ovo treba dodati da bih bio nalaz kompletan
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.
Važno je istaći da Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio niti jednu od pet pojedinačnih tačaka, ali obrazloženje pokazuje da se ne radi o suštinskom odbijanju projekta, već o pitanju nivoa planske dokumentacije na kojem se takvi detalji trebaju razrađivati.
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana za tu lokaciju, gdje će se konkretno odlučivati o kapacitetu stadiona, novim saobraćajnim vezama (Put mladih Muslimana – Bulevar Ivice Osima), poslovnoj zgradi i sudbini pomoćnog terena na zapadnoj strani kompleksa.
Za sada, dakle, nacionalne i evropske ambicije kluba ostaju otvorene, ali se realizacija seli na sljedeći, detaljniji nivo planiranja, navodi Akta.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa valjda onaj ko kupi pomoćni terenVanja8 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:56I ko to @Svrakino treba da finansira ?svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:52
Ja se izvinjavam doktore - samo ovo treba dodati da bih bio nalaz kompletan
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.
Važno je istaći da Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio niti jednu od pet pojedinačnih tačaka, ali obrazloženje pokazuje da se ne radi o suštinskom odbijanju projekta, već o pitanju nivoa planske dokumentacije na kojem se takvi detalji trebaju razrađivati.
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana za tu lokaciju, gdje će se konkretno odlučivati o kapacitetu stadiona, novim saobraćajnim vezama (Put mladih Muslimana – Bulevar Ivice Osima), poslovnoj zgradi i sudbini pomoćnog terena na zapadnoj strani kompleksa.
Za sada, dakle, nacionalne i evropske ambicije kluba ostaju otvorene, ali se realizacija seli na sljedeći, detaljniji nivo planiranja, navodi Akta.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
GOLEM SI POMOĆNI TERENU
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Fudbaleri Željezničara bi, prema trenutnim informacijama, u petak trebali početi pripreme za novu sezonu Premijer lige Bosne i Hercegovine. S Grbavice je nakon završetka sezone pa do danas otišao skoro cijeli tim. Čak devet igrača. Niko nije došao. Plavi još uvijek nemaju trenera s ugovorom. Podsjećamo od odlaska Save Milošević ekipu je u finišu sezone u ulozi v.d.-a vodio Adin Mulaosmanović.
Devet igrača je otišlo
FK Željezničar je nakon zvršetka sezone ostao bez ponajboljeg igrača, golmana Vedada Muftić. Muftić je otišao na Kipar, besplatno, istekao mu je ugovor. U seriji odlazaka posljednji je klub napustio Brazila Vini Peixoto. Zanimljivo, klub se još uvijek nije oglasio, iako to obično uradi zahvalnicom na zvaničnoj Facebook stranici.
Vedad Muftić
Joao Erick
Vini Peixoto
Sulejman Krpić
Santi Garcia
Edwin Odinaka
Partik-Gabriel Galtchev
Igor Rončević
Edin Osmanović
Prozivka u petak
Na Grbavici je sinoć održan sastanak članova Skupštine kluba, a prema informacijama ....., bilo je dosta zanimljivih tema i razgovora o narednim koracima.
Kako se navodi, određene poteškoće stvara činjenica da se pojedini članovi Uprave kluba, kao i administracije, nalaze u SAD-u. Ipak, bez obzira na to, očekuje se da prozivka igrača bude održana prema planu.
Željezničar bi u novu sezonu trebao ući sa novim šefom stručnog štaba. Riječ je o hrvatskom treneru Ivanu Prelecu, o čemu je **** ranije pisao.
Očekuju se potpisi novih igrača
U narednom periodu očekuje se i potpis ugovora sa šest novih fudbalera. Prema saznanjima pomenutog portala, među najvećim željama Željezničara nalaze se napadač Đorđe Despotović i golman Marko Marić.
Osim promjena u prvom timu, klub bi uskoro trebao dobiti i novog šefa Omladinske škole, kao i šefa skauting službe.
DESPOTE - PLAVI BRATE
Devet igrača je otišlo
FK Željezničar je nakon zvršetka sezone ostao bez ponajboljeg igrača, golmana Vedada Muftić. Muftić je otišao na Kipar, besplatno, istekao mu je ugovor. U seriji odlazaka posljednji je klub napustio Brazila Vini Peixoto. Zanimljivo, klub se još uvijek nije oglasio, iako to obično uradi zahvalnicom na zvaničnoj Facebook stranici.
Vedad Muftić
Joao Erick
Vini Peixoto
Sulejman Krpić
Santi Garcia
Edwin Odinaka
Partik-Gabriel Galtchev
Igor Rončević
Edin Osmanović
Prozivka u petak
Na Grbavici je sinoć održan sastanak članova Skupštine kluba, a prema informacijama ....., bilo je dosta zanimljivih tema i razgovora o narednim koracima.
Kako se navodi, određene poteškoće stvara činjenica da se pojedini članovi Uprave kluba, kao i administracije, nalaze u SAD-u. Ipak, bez obzira na to, očekuje se da prozivka igrača bude održana prema planu.
Željezničar bi u novu sezonu trebao ući sa novim šefom stručnog štaba. Riječ je o hrvatskom treneru Ivanu Prelecu, o čemu je **** ranije pisao.
Očekuju se potpisi novih igrača
U narednom periodu očekuje se i potpis ugovora sa šest novih fudbalera. Prema saznanjima pomenutog portala, među najvećim željama Željezničara nalaze se napadač Đorđe Despotović i golman Marko Marić.
Osim promjena u prvom timu, klub bi uskoro trebao dobiti i novog šefa Omladinske škole, kao i šefa skauting službe.
DESPOTE - PLAVI BRATE
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci da vam je pomocni na prodaju, a kleli ste se da se to nikad nece desiti...svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:00Pa valjda onaj ko kupi pomoćni terenVanja8 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:56I ko to @Svrakino treba da finansira ?svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:52
Ja se izvinjavam doktore - samo ovo treba dodati da bih bio nalaz kompletan
Uklanjanje pomoćnog terena. Na zapadnoj strani kompleksa predlaže se uklanjanje postojećeg pomoćnog terena, kako bi se formirao veći trg i izgradio novi multifunkcionalni objekat — trgovački centar, hotel, poslovni prostori i javna garaža.
Važno je istaći da Zavod za planiranje razvoja Kantona Sarajevo nije prihvatio niti jednu od pet pojedinačnih tačaka, ali obrazloženje pokazuje da se ne radi o suštinskom odbijanju projekta, već o pitanju nivoa planske dokumentacije na kojem se takvi detalji trebaju razrađivati.
Pošto zona Grbavice već ima status "sport i rekreacija sa gradnjom", klub realno ima prostor da svoje planove dalje razrađuje kroz izmjenu ili izradu regulacionog plana za tu lokaciju, gdje će se konkretno odlučivati o kapacitetu stadiona, novim saobraćajnim vezama (Put mladih Muslimana – Bulevar Ivice Osima), poslovnoj zgradi i sudbini pomoćnog terena na zapadnoj strani kompleksa.
Za sada, dakle, nacionalne i evropske ambicije kluba ostaju otvorene, ali se realizacija seli na sljedeći, detaljniji nivo planiranja, navodi Akta.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
GOLEM SI POMOĆNI TERENU
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne treba zaboraviti urlanje i zavijanje kad je u kupu krenulo skandiranje Hordi Vedranu.Zutti je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:44Da nam bar evropsko proljeće traje 2 sedmice...Marsiano je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:13A na osnovu čega vi to možete bilo koga ovdje prcati? Daj mi makar 3 relevantna argumenta na osnovu kojeg vi možete nekog podyebavat. Druže vi ko skupina ne znate gdje gonite. Na klupskom nivou vam obećavaju kule i gradove, a europsko proljece vam zadnjih godina traje 2 sedmice. Zaostajete po 20 plus bodova za prvakom, namještaju vam Kup sa najvećim dušmani i ono bi nekog da "prca" Buraz prvo u svojoj avliji pometes, pa onda dodjes prcat nekogErosViverosViv je napisao/la: ↑24 jun 2026, 08:21
Milina bila samo zemunce prcati, bit ce ovo naporna sezona
Yebem ti sudija majku. Pored lokalnih zemunskih četnika, sad se moraju trpiti i ovi nepismeni zenički koji dižu tri prsta i Markale psuju. Ko nas je kleo nije dangubio
Duše drage nisu čule pa zviždali preko minute
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:08Ne treba zaboraviti urlanje i zavijanje kad je u kupu krenulo skandiranje Hordi Vedranu.Zutti je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:44Da nam bar evropsko proljeće traje 2 sedmice...Marsiano je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:13
A na osnovu čega vi to možete bilo koga ovdje prcati? Daj mi makar 3 relevantna argumenta na osnovu kojeg vi možete nekog podyebavat. Druže vi ko skupina ne znate gdje gonite. Na klupskom nivou vam obećavaju kule i gradove, a europsko proljece vam zadnjih godina traje 2 sedmice. Zaostajete po 20 plus bodova za prvakom, namještaju vam Kup sa najvećim dušmani i ono bi nekog da "prca" Buraz prvo u svojoj avliji pometes, pa onda dodjes prcat nekog
Yebem ti sudija majku. Pored lokalnih zemunskih četnika, sad se moraju trpiti i ovi nepismeni zenički koji dižu tri prsta i Markale psuju. Ko nas je kleo nije dangubio
Duše drage nisu čule pa zviždali preko minute![]()

Pametnom dosta, al hajd. Na kraju će se međusobno ubjedit da se zviždali.
Dize se prasina ⚫️🔴
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To su grube rijeci - na prodaju - ja bih to prije ovako rezonovao - naravno nisam ja svršio neke škole a živim u Svrakinom selu pa bih ja to ovako rekao - pretvaranje pomoćnog terena u završetak LJEPOTICE u CAT - 4 i dobijanje kampa 1/1 u Neđarićima i trebalo bi ostat koji milion koji bih ja volio da se vrati voljenoj BiH kroz plaćanje duga PUVanja8 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:02Znaci da vam je pomocni na prodaju, a kleli ste se da se to nikad nece desiti...svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:00Pa valjda onaj ko kupi pomoćni teren
GOLEM SI POMOĆNI TERENU
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da vama PU vrati je li ?svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:20To su grube rijeci - na prodaju - ja bih to prije ovako rezonovao - naravno nisam ja svršio neke škole a živim u Svrakinom selu pa bih ja to ovako rekao - pretvaranje pomoćnog terena u završetak LJEPOTICE u CAT - 4 i dobijanje kampa 1/1 u Neđarićima i trebalo bi ostat koji milion koji bih ja volio da se vrati voljenoj BiH kroz plaćanje duga PUVanja8 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:02Znaci da vam je pomocni na prodaju, a kleli ste se da se to nikad nece desiti...svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:00
Pa valjda onaj ko kupi pomoćni teren
GOLEM SI POMOĆNI TERENU
Nego pusti to koliko vam PU duguje, naplaticete vi to ne sekiram se, ali imam jedan prijedlog...
Vidi buraz, vama Statut, mislim na ovaj novi i ne treba, a da imate Strateskog Partnera...
Vrlo jednostavno...
Predlozite Saninu da otvori dvije banke, recimo, Long Horn Bank i Cowboy Bank i kod njega podizete kredite, prebacite plate igraca, vi cete kao navijaci, iz ljubavi prema klubu isto otvoriti tekuce racune i banke ce u kratkom vremenu da ferceraju na nivou ASA banke, Raiffaisena, Intese...
Naravno, ti krediti ce biti Hitnokarni krediti kako je zakonom predvidjeno...
Podnesete zahtjev u januaru, on vam iskesira 10 milki, vi mu na kraju godine vratite, sta ja znam 12 i svi zadovoljni...
Ova druga banka da bude za zenski tim, rukometni klub, Pikado klub...
Nece vam se mijesati u posao, a zaradjivace i sve po zakonu...
Ovako, zaduzivati se kod ovih drugih banaka, kao sto saad radite je cisto samoubistvo...
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 24 jun 2026, 10:43, ukupno mijenjano 1 put.
-
zeljodogroba
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Salu na stranu, mislim da ni jedan navijac Zelje nema nista protiv da se umjesto pomocnig stadiona napravi nesto ovako, jer bi to generisalo prihode klubu, ono protiv cega su navijaci je puka prodaja “posto poto” gdje bi klub dobio neke parice koje bi se spiskale i nista konkretno se ne bi napravilo. U nekim idealnim scenarijima ovo bi bilo Zeljini vlasnistvo, mada zbog finansiranja 1/1 vlasnistvo se ne cini realnim, tako da suvlasnistvo ili neka koncesija bi bila realna opcija. Da li cemo imati pameti, znanja i svega ostalog da to tako realizujemo, to je drugi par cipela
-
Marokanci58
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mostarci ako ste vi normalni evo glave. Pa šta je ovo 3 dan apokalipsa, pobiše vas gore nego u Pripjatu. Šta je stvarni problem? Ko vas ovo ubija ? 2026 godina ljudi, nije ovo zajebancija. 3 dana vas zasipaju radioaktivnim dimom i pepelom. Pobit će vam djecu. Gledam snimke i nevjerujem.
BRATSTVO GRAČANiCA



