Prema mjernim stanicama “Purple AIR-a” u centru 2 Mostaru u 11,30 čistoća zraka 32 a u Sarajevu na Grbavica ( ovo nema veze sa željom tamo je mjerna stanica ) 152Marokanci58 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 10:51Mostarci ako ste vi normalni evo glave. Pa šta je ovo 3 dan apokalipsa, pobiše vas gore nego u Pripjatu. Šta je stvarni problem? Ko vas ovo ubija ? 2026 godina ljudi, nije ovo zajebancija. 3 dana vas zasipaju radioaktivnim dimom i pepelom. Pobit će vam djecu. Gledam snimke i nevjerujem.
Doduše ne znam za vrapčiće kakvo je stanje , posebno na pijaci , ali ne bih kod njih kupovao voće i povrće .


