Premijer liga BiH - aktuelno

Marko1905
Postovi: 494
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marko1905 » 24 jun 2026, 11:40

Marokanci58 je napisao/la:
24 jun 2026, 10:51
Mostarci ako ste vi normalni evo glave. Pa šta je ovo 3 dan apokalipsa, pobiše vas gore nego u Pripjatu. Šta je stvarni problem? Ko vas ovo ubija ? 2026 godina ljudi, nije ovo zajebancija. 3 dana vas zasipaju radioaktivnim dimom i pepelom. Pobit će vam djecu. Gledam snimke i nevjerujem.
Prema mjernim stanicama “Purple AIR-a” u centru 2 Mostaru u 11,30 čistoća zraka 32 a u Sarajevu na Grbavica ( ovo nema veze sa željom tamo je mjerna stanica ) 152😲.Pa yebote kod nas gori deponija treći dan i imamo 5 puta čistiji zrak nego vi !!😂😂
Doduše ne znam za vrapčiće kakvo je stanje , posebno na pijaci , ali ne bih kod njih kupovao voće i povrće .
Volim Mostar pa makar i vaki

Avatar
maroonGiant
Postovi: 307
Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroonGiant » 24 jun 2026, 12:16

Ovaj mulac Marokanci58 nema nista sa glavnim gradom Bosne i Hercegovine. Cak stavise redovno ispoljava komplekse prema svemu sarajevskom, a pogotovo ovakve papke boli ime Sarajevo. Tako da fulio si totalno, njemu svakako nije mjesto na ovoj temi, trebao je **** odavno. Pogotovo sto nema smisla ni za humor, a iz svakog posta mu izbijaju mrznja i kompleksi.

Zigazaga
Postovi: 869
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 24 jun 2026, 12:25

Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 24 jun 2026, 12:34

Zigazaga je napisao/la:
24 jun 2026, 12:25
Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
Kako bsk moze uci ako su oni fijala borca?
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11453
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 24 jun 2026, 12:46

Marsiano je napisao/la:
24 jun 2026, 10:12
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
24 jun 2026, 10:08
Zutti je napisao/la:
24 jun 2026, 09:44


Da nam bar evropsko proljeće traje 2 sedmice...

Yebem ti sudija majku. Pored lokalnih zemunskih četnika, sad se moraju trpiti i ovi nepismeni zenički koji dižu tri prsta i Markale psuju. Ko nas je kleo nije dangubio
Ne treba zaboraviti urlanje i zavijanje kad je u kupu krenulo skandiranje Hordi Vedranu.
Duše drage nisu čule pa zviždali preko minute :rol:

slika

Pametnom dosta, al hajd. Na kraju će se međusobno ubjedit da se zviždali.
Šta me ima iko ubjeđivati? Lično prisustvovao tome kad je krenulo zviždanje.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 24 jun 2026, 12:53

maroonGiant je napisao/la:
24 jun 2026, 12:16
Ovaj mulac Marokanci58 nema nista sa glavnim gradom Bosne i Hercegovine. Cak stavise redovno ispoljava komplekse prema svemu sarajevskom, a pogotovo ovakve papke boli ime Sarajevo. Tako da fulio si totalno, njemu svakako nije mjesto na ovoj temi, trebao je **** odavno. Pogotovo sto nema smisla ni za humor, a iz svakog posta mu izbijaju mrznja i kompleksi.
Retard placeni bot 99%
Jedini frajer koji nije dobio ban a pise i na nasoj temi i od kona gdje proziva i trola vec mjesec dana.

Marokanci58
Postovi: 692
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 24 jun 2026, 13:04

bvsic je napisao/la:
24 jun 2026, 12:53
maroonGiant je napisao/la:
24 jun 2026, 12:16
Ovaj mulac Marokanci58 nema nista sa glavnim gradom Bosne i Hercegovine. Cak stavise redovno ispoljava komplekse prema svemu sarajevskom, a pogotovo ovakve papke boli ime Sarajevo. Tako da fulio si totalno, njemu svakako nije mjesto na ovoj temi, trebao je **** odavno. Pogotovo sto nema smisla ni za humor, a iz svakog posta mu izbijaju mrznja i kompleksi.
Retard placeni bot 99%
Jedini frajer koji nije dobio ban a pise i na nasoj temi i od kona gdje proziva i trola vec mjesec dana.
Halo PREMIJERLIGAŠKE FUKARE mirne na budete i nemojte mjaukati previše. Kada se vratite u top 5 grupa u državi onda imate ponovo pravo glasa.
BRATSTVO GRAČANiCA

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 24 jun 2026, 13:10

Zigazaga je napisao/la:
24 jun 2026, 12:25
Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
Prvo, kaze se u Krupi, ne u Krupoj. :D
Klub koji prvi put ulazi u PL ne mora imati reflektore prvu sezonu, ali mora prijaviti zamjenski stadion sa reflektorima.
Tako da mogu prijaviti Gradski za zamjenski forme radi.

3000 mjesta nemaju ni Doboj, Konjic i mnogi drugi i na to pravilo savez gleda kroz prste jer je suludo.
Za UEFA kategoriju 1 i igranje u Evropi ti treba 800 sjedecih mjesta, za kategoriju 2 treba 1500, a neka budala je ovdje stavila da ti za nase livade treba 3000. Apsurdno pravilo koje treba mijenjati.

Vjestak je los, ali nije zabranjen. Najveci pakao je za one koji na njemu treniraju, gostima nece biti nista ako dvije utakmice godisnje odigraju na njemu.

Telalovic
Postovi: 750
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Telalovic » 24 jun 2026, 13:29

Prodali pomocni teren za 200 hiljada $

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 24 jun 2026, 13:39

Telalovic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:29
Prodali pomocni teren za 200 hiljada $
Kome li su oni prodali ovaj nema marke, duzan vise od Zelje :urnebes:
https://www.ams.usda.gov/content/usda-i ... open-range
https://www.pacermonitor.com/public/cas ... ation,_Inc

Zigazaga
Postovi: 869
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 24 jun 2026, 13:42

Vorovus je napisao/la:
24 jun 2026, 13:10
Zigazaga je napisao/la:
24 jun 2026, 12:25
Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
Prvo, kaze se u Krupi, ne u Krupoj. :D
Klub koji prvi put ulazi u PL ne mora imati reflektore prvu sezonu, ali mora prijaviti zamjenski stadion sa reflektorima.
Tako da mogu prijaviti Gradski za zamjenski forme radi.

3000 mjesta nemaju ni Doboj, Konjic i mnogi drugi i na to pravilo savez gleda kroz prste jer je suludo.
Za UEFA kategoriju 1 i igranje u Evropi ti treba 800 sjedecih mjesta, za kategoriju 2 treba 1500, a neka budala je ovdje stavila da ti za nase livade treba 3000. Apsurdno pravilo koje treba mijenjati.

Vjestak je los, ali nije zabranjen. Najveci pakao je za one koji na njemu treniraju, gostima nece biti nista ako dvije utakmice godisnje odigraju na njemu.
Hvala na pojašnjenju lektore 😋😉

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1782
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 24 jun 2026, 13:46

Čuj kupio stoku i nije platio u SAD :rol:

Pa trebaju stati u red i popušit ga onom ministru Škobiću koji ih je spasio da ne izgore ko šibica

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 24 jun 2026, 13:48

Threeplanetrees je napisao/la:
24 jun 2026, 13:46
Čuj kupio stoku i nije platio u SAD :rol:

Pa trebaju stati u red i popušit ga onom ministru Škobiću koji ih je spasio da ne izgore ko šibica
Brat digao 3 miliona kredita da bi doveo 6 “top” pojačanja, a oni pričaju to je jedini način da upumpa pare u klub… šta da im čovjek kaže.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Telalovic
Postovi: 750
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Telalovic » 24 jun 2026, 13:49

bvsic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:39
Telalovic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:29
Prodali pomocni teren za 200 hiljada $
Kome li su oni prodali ovaj nema marke, duzan vise od Zelje :urnebes:
https://www.ams.usda.gov/content/usda-i ... open-range
https://www.pacermonitor.com/public/cas ... ation,_Inc
Ima on ali je namazan. Pisao sam im prosle godine sta ih ceka ako mu do 31. 12. 2025. ne vrate te pare i to se i desilo. Zato suimai onu sjednicu 30. 12. jer su morali prihvatiti njegovu ponudu

Telalovic
Postovi: 750
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Telalovic » 24 jun 2026, 13:52

Threeplanetrees je napisao/la:
24 jun 2026, 13:46
Čuj kupio stoku i nije platio u SAD :rol:

Pa trebaju stati u red i popušit ga onom ministru Škobiću koji ih je spasio da ne izgore ko šibica
Pa i u BiH je kupio stoku a nije platio :urnebes:

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1782
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 24 jun 2026, 13:53

Telalovic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:52
Threeplanetrees je napisao/la:
24 jun 2026, 13:46
Čuj kupio stoku i nije platio u SAD :rol:

Pa trebaju stati u red i popušit ga onom ministru Škobiću koji ih je spasio da ne izgore ko šibica
Pa i u BiH je kupio stoku a nije platio :urnebes:
Jesi đubre dobra :mrgreen:

Avatar
Truhlo
Postovi: 5429
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Truhlo » 24 jun 2026, 14:02

Vorovus je napisao/la:
24 jun 2026, 13:10
Zigazaga je napisao/la:
24 jun 2026, 12:25
Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
Prvo, kaze se u Krupi, ne u Krupoj. :D
Klub koji prvi put ulazi u PL ne mora imati reflektore prvu sezonu, ali mora prijaviti zamjenski stadion sa reflektorima.
Tako da mogu prijaviti Gradski za zamjenski forme radi.

3000 mjesta nemaju ni Doboj, Konjic i mnogi drugi i na to pravilo savez gleda kroz prste jer je suludo.
Za UEFA kategoriju 1 i igranje u Evropi ti treba 800 sjedecih mjesta, za kategoriju 2 treba 1500, a neka budala je ovdje stavila da ti za nase livade treba 3000. Apsurdno pravilo koje treba mijenjati.

Vjestak je los, ali nije zabranjen. Najveci pakao je za one koji na njemu treniraju, gostima nece biti nista ako dvije utakmice godisnje odigraju na njemu.
Nedavno sam gledao propozicije, smanjili su minimalan kapacitet na 2000.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1393
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 24 jun 2026, 14:04

Vorovus je napisao/la:
24 jun 2026, 13:10
Zigazaga je napisao/la:
24 jun 2026, 12:25
Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
Prvo, kaze se u Krupi, ne u Krupoj. :D
Klub koji prvi put ulazi u PL ne mora imati reflektore prvu sezonu, ali mora prijaviti zamjenski stadion sa reflektorima.
Tako da mogu prijaviti Gradski za zamjenski forme radi.

3000 mjesta nemaju ni Doboj, Konjic i mnogi drugi i na to pravilo savez gleda kroz prste jer je suludo.
Za UEFA kategoriju 1 i igranje u Evropi ti treba 800 sjedecih mjesta, za kategoriju 2 treba 1500, a neka budala je ovdje stavila da ti za nase livade treba 3000. Apsurdno pravilo koje treba mijenjati.

Vjestak je los, ali nije zabranjen. Najveci pakao je za one koji na njemu treniraju, gostima nece biti nista ako dvije utakmice godisnje odigraju na njemu.
Još jedna stvar je jako bitna u ovoj priči a to su omladinske selekcije, koje su obavezne ako se klub takmiči u najvišem rangu...
Ja ostajem pri mišljenju da BSK neće u premijer ligu, iako sam juče načuo da dosta ovih igrača Borca koji nemaju minutažu prelaze tamo i da će Puzigaća biti trener...Iskreno volio bi svaki vikend tekmu u BL, ali jako teška priča za sada, al budemo vidjeli :D
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 24 jun 2026, 14:09

NoDi80 je napisao/la:
24 jun 2026, 12:34
Zigazaga je napisao/la:
24 jun 2026, 12:25
Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
Kako bsk moze uci ako su oni fijala borca?
Mogu. Ugovori ti vrste se potpisuju na godišnjem nivou, i logično da neće obnoviti taj ugovor sa BSK-om ako bude igrao Premijer ligu. Mada, ja sam i dalje ubjeđen da od toga nema ništa.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 24 jun 2026, 14:18

Telalovic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:49
bvsic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:39
Telalovic je napisao/la:
24 jun 2026, 13:29
Prodali pomocni teren za 200 hiljada $
Kome li su oni prodali ovaj nema marke, duzan vise od Zelje :urnebes:
https://www.ams.usda.gov/content/usda-i ... open-range
https://www.pacermonitor.com/public/cas ... ation,_Inc
Ima on ali je namazan. Pisao sam im prosle godine sta ih ceka ako mu do 31. 12. 2025. ne vrate te pare i to se i desilo. Zato suimai onu sjednicu 30. 12. jer su morali prihvatiti njegovu ponudu
Pametan. Bolje mu pobjeci iz amerike sa para sto ima. Za 200k kupio pomocni, napravit ce 2-3 zgrade i rentat stanove ko gospodin da zivi

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []