Da upravo tako.bvsic je napisao/la: ↑24 jun 2026, 14:18Pametan. Bolje mu pobjeci iz amerike sa para sto ima. Za 200k kupio pomocni, napravit ce 2-3 zgrade i rentat stanove ko gospodin da ziviTelalovic je napisao/la: ↑24 jun 2026, 13:49Ima on ali je namazan. Pisao sam im prosle godine sta ih ceka ako mu do 31. 12. 2025. ne vrate te pare i to se i desilo. Zato suimai onu sjednicu 30. 12. jer su morali prihvatiti njegovu ponudubvsic je napisao/la: ↑24 jun 2026, 13:39
Kome li su oni prodali ovaj nema marke, duzan vise od Zelje![]()
https://www.ams.usda.gov/content/usda-i ... open-range
https://www.pacermonitor.com/public/cas ... ation,_Inc
A moze i ovu stoku koju je dobio uz sve to iznamljivati vucicu za skupove po srbiji. Ispunjavaju sve uslove za to a vjerovatno su i jeftiniji od onih iz srbije










