24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Mocvara1991
- Postovi: 1129
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ne igra Dedic , dobio,pa ga boli stomak hahahaha
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Gledam ove izvještaje sa terena..pa 90% novinara tačno treba u rudnik..pa ima li igdje gluplje pitanje na svijetu od koji će biti rezultat i ko su strijelci ,to je toliko glupo,stupidno,sterilno pa ne znam koje bi riječi našao..milion pitanja..šta bi vi promijenili,kako bi postavili igru,kojeg bi igrača željeli vidjeti,jeste zadovoljni do sada,zašto niste,zbog čega...a pitanja ko da loto igraju..koji če brojevi biti izvučeni...
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Hajmo momci ovo rijesiti u prvih 15min sa 2 komada. Odmah navalite i skinite pritisak sa sebe...Rascerecite ih da ne znaju sta ih je snaslo, a onda lagano prepustiti inicijativu i kontrama ih dokusuriti do 60te i privest to kraju fino sa 3:0, 4:0
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Igrajte za Domovinu i narod svoj ! Hajmo Momci ! 
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde
Željezničar za život cijeli !
SiggiSmallz a sad En...
Željezničar za život cijeli !
SiggiSmallz a sad En...
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Koliko donosi financijski prolazak dalje?
embrace the chaos
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nadam se da cemo veceras vidjeti jednu akciju makar za ove 3 tekme..
Zalosno je sto imaju ovoliko navijaci na stadionu da ih bodre,a oni ko mekusci se vuku po terenu
Nemam neka velika ocekivanja veceras,ako vidim akciju bice dobro,jer protiv Kanade i Svice je bilo uzas za oci.
Zalosno je sto imaju ovoliko navijaci na stadionu da ih bodre,a oni ko mekusci se vuku po terenu
Nemam neka velika ocekivanja veceras,ako vidim akciju bice dobro,jer protiv Kanade i Svice je bilo uzas za oci.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Samo da u slucaju da mi povedemo 1:0 da se ne povucemo! To bi bilo bas lose, jer zacas moze biti kakva “frljoka”, penal i sl. i eto problema
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Hrabro, pametno, jako i u kost!! Svi ko jedan.
Volim te Bosno.
Volim te Bosno.
-
visarionovich
- Postovi: 22
- Pridružen/a: 18 nov 2025, 13:40
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije lose. Hajde
embrace the chaos
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Za 10 minuta će biti, ovdje: https://www.fifa.com/en/match-centre/ma ... /400021448
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mozda manjeVucevich je napisao/la: ↑24 jun 2026, 19:26Za 10 minuta će biti, ovdje: https://www.fifa.com/en/match-centre/ma ... /400021448
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Sad me već hvata neka trema. Samo da hoće početi.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Najbolji rodjendanski poklon bi mi bio pobjeda veceras

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
FerdinandF
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Tele maloumno
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nek' je sretan u svakom slučaju.
U pobjedu ne sumnjam.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], dedo26, eaglebvb09, fukara87, General505, GG3, haklamas, HalaMadrid, Helemnejse, kovac, LukavacBHF, nebeskasila, Rio12345, Tihi i 67 gostiju.





