Cudno je malo da vam se vazda poklopi kad treba u Zenicu, na drugim gostovanjima vam se slabo sta poklopi, a na domacim vam se bas nista ne poklapa.Zutti je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:26Ma sprdamo se s vašim kompleksima prema nama. Dva mjeseca ste se ložili na utakmicu s nama, s druge strane ni rečenica se nije čula. Nama je to obično gostovanje koje je blizu, naboj kakav imamo gdje god da idemo, poklopilo nam se sve i lijepo ga odradili. Vama je to nešto značilo. Mi tu noć ulazimo u grad, isto ko u horor filmovima, sve prazno, zatvoreno, cijelo selo otišlo na stadion, jbg Sarajevo dolazi. Otprilike odnos Čelika prema Sarajevu, sam taj ambijent oko utakmice je kao da nama dolazi Milan pa se mi naložimo, a ljudi nas ne J*** ni 2%. I nije to samo oko nas, i sa Željom ćete isto imati. Vi ćete se naložiti, horore najavljivati, po TikToku paliti dječije trenerke iz klupskog shopa, a oni će to gledati kao lijep izlet, priliku za dobro gostovanje, ništa drugačije nego što imaju u Tuzli ili Mostaru.Venom je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:06Vidim koliko smo nebitni, na svaki pomen Celika vi imbecili se javljate sa nekim infantilnim pokusajima ponizavanja. Da ne govorim o tome da vam je gostovanje u Zenici najmasovnije ove sezone. Vidim koliko smo vam nebitni po ovom bezobraznom laganju da vam se zvizdalo na skadiranje Vedranu.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Srce, čast i ponos!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro jbg izgleda da imaju navijaci klubova i "navijaci gostovanja koja su blizu". Mi bar ne krijemo svoje osjecaje prema vama, ne volimo vas, nemamo obavezu da vas volimo niti razlog. A razloga za suprotno itekako imamo.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:31Pa logicno da ce najmasovnije gostovanje bit ono najblize.Logicno da ce najvise ljudi otici na gostovanje udaljeno sat vremena gdje dopustaju i privatnim autima,jok eto bit ce u Banja Luci najmasovnije sa 100 ogranicenja.Venom je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:06Vidim koliko smo nebitni, na svaki pomen Celika vi imbecili se javljate sa nekim infantilnim pokusajima ponizavanja. Da ne govorim o tome da vam je gostovanje u Zenici najmasovnije ove sezone. Vidim koliko smo vam nebitni po ovom bezobraznom laganju da vam se zvizdalo na skadiranje Vedranu.
Nevjerovatno sta pisete i koliko ste iskompleksirani.Nije mi mrsko sto se Celik vratio u premijer ligu jer zasluzuje tu da bude ali vi ste poseban slucaj gurate se nesto pravite utakmice zivota a toliko ste nebitni i nama i Zelji eto najiskrenije.Kad dodju Borac,Zrinjski,Siroki osjeti se tenzija derbija kad dodje Celik kao da je dosla Mladost DK,isti osjecaj
Zadnja izmjena: Venom, dana/u 24 jun 2026, 17:32, ukupno mijenjano 1 put.
Srce, čast i ponos!
-
Marokanci58
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jedini razlog zašto sarajlije pokušavaju na svaki spomen Čelika da ponize zeničane je taj što su ih kao drugoligaši posrali duplo po posjeti i prestigli kao navijačka grupa pa sada gledaju da ih omalovažavaju i umanje sve što su postigli.
Kraj priče!
Kraj priče!
Zadnja izmjena: Marokanci58, dana/u 24 jun 2026, 16:38, ukupno mijenjano 1 put.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znači i na Velež se ložimo? Jbg i dole vazda ode strašna brojka naših. Sloboda nam je također bitna jer kakva god da je ode nas pun qurac gore. Borac nam je prestao bit zanimljiv jer jbg par loših izdanja gore to dokazuju, nema veze šta je sve išlo uz ta gostovanja. Zanimljiviji ste nam i od gradskog derbija, jbg bolje smo odradili Zenicu nego dva zadnja derbija sa Željom. Jel ti fkt vjeruješ u to šta pričaš?Venom je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:32Cudno je malo da vam se vazda poklopi kad treba u Zenicu, na drugim gostovanjima vam se slabo sta poklopi, a na domacim vam se bas nista ne poklapa.Zutti je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:26Ma sprdamo se s vašim kompleksima prema nama. Dva mjeseca ste se ložili na utakmicu s nama, s druge strane ni rečenica se nije čula. Nama je to obično gostovanje koje je blizu, naboj kakav imamo gdje god da idemo, poklopilo nam se sve i lijepo ga odradili. Vama je to nešto značilo. Mi tu noć ulazimo u grad, isto ko u horor filmovima, sve prazno, zatvoreno, cijelo selo otišlo na stadion, jbg Sarajevo dolazi. Otprilike odnos Čelika prema Sarajevu, sam taj ambijent oko utakmice je kao da nama dolazi Milan pa se mi naložimo, a ljudi nas ne J*** ni 2%. I nije to samo oko nas, i sa Željom ćete isto imati. Vi ćete se naložiti, horore najavljivati, po TikToku paliti dječije trenerke iz klupskog shopa, a oni će to gledati kao lijep izlet, priliku za dobro gostovanje, ništa drugačije nego što imaju u Tuzli ili Mostaru.Venom je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:06
Vidim koliko smo nebitni, na svaki pomen Celika vi imbecili se javljate sa nekim infantilnim pokusajima ponizavanja. Da ne govorim o tome da vam je gostovanje u Zenici najmasovnije ove sezone. Vidim koliko smo vam nebitni po ovom bezobraznom laganju da vam se zvizdalo na skadiranje Vedranu.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne može dijete Čelika u Sarajevo, ali zato može dijete Sarajeva u Čelik
Jedno je izdaja, drugo nije
Kompleksi
A biće "a nije to isto, ima razlike, bla, bla, ovaj direktno prešao, drugi nije direktno, bla, bla"
A biće "a nije to isto, ima razlike, bla, bla, ovaj direktno prešao, drugi nije direktno, bla, bla"
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste, namjerno ovdje došli i izmišljamo.Venom je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:06Vidim koliko smo nebitni, na svaki pomen Celika vi imbecili se javljate sa nekim infantilnim pokusajima ponizavanja. Da ne govorim o tome da vam je gostovanje u Zenici najmasovnije ove sezone. Vidim koliko smo vam nebitni po ovom bezobraznom laganju da vam se zvizdalo na skadiranje Vedranu.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Osladilo im se 100k od Jabera pa bi opet.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa dobro to drugo me svakako od vas i ne iznenađuje. Prvo bi bilo fino da se sami sa sobom dogovorite jel se zvizdalo ili nije, imas postova od tog dana gdje vas dosta tvrdi da se nije zvizdalo, kao sto i nije.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:42Jeste, namjerno ovdje došli i izmišljamo.Venom je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:06Vidim koliko smo nebitni, na svaki pomen Celika vi imbecili se javljate sa nekim infantilnim pokusajima ponizavanja. Da ne govorim o tome da vam je gostovanje u Zenici najmasovnije ove sezone. Vidim koliko smo vam nebitni po ovom bezobraznom laganju da vam se zvizdalo na skadiranje Vedranu.Maksuz se na meč otišlo da se po forumu bezobrazno laže.
Razumijem da vam je fetish da vazda pravite zrtvu od sebe, al ne morate bas toliko nisko past
Srce, čast i ponos!
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Marokanci58 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 16:38Jedini razlog zašto sarajlije pokušavaju na svaki spomen Čelika da ponize zeničane je taj što su ih kao drugoligaši posrali duplo po posjeti i prestigli kao navijačka grupa pa sada gledaju da ih omalovažavaju i umanje sve što su postigli.
Kraj priče!
Brutalna istina
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Momčići
Forumski puče
Jedno pitanje - ŠTA BI SA BANOM OD FIFE ZA ROĐENE - JEL TO UKINUTO JUČER ILI NIJE - ŠTA SE DEŠAVA
Gdje je famozni Zenicanin koji navija za Rođene a porijeklom je iz Sjeverne Makedonije a ovdje se predstavlja pod nickom @ rishovski
PA NIJE VALJDA DA JOŠ NIJE UKINUT BAN - SAMO TREBA PLATIT - KO PITARI





Forumski puče
Jedno pitanje - ŠTA BI SA BANOM OD FIFE ZA ROĐENE - JEL TO UKINUTO JUČER ILI NIJE - ŠTA SE DEŠAVA
Gdje je famozni Zenicanin koji navija za Rođene a porijeklom je iz Sjeverne Makedonije a ovdje se predstavlja pod nickom @ rishovski
PA NIJE VALJDA DA JOŠ NIJE UKINUT BAN - SAMO TREBA PLATIT - KO PITARI
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad Sosic i mali Dzabi pocnu carlame bacati u sredini, bice suza familijosvrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 15:29
U METROPOLI JE PONOVO
TUŠIRAO SE U TOKU DANA PITKOM VODOM SA VRELA BOSNE
SANINE KRALJU - AKO OVO BUDE
Jos Santosa da vratimo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bit će to teška borba za 5. mjesto sa Željom, Širokim i Čelikom.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NoDi80 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 17:55Kad Sosic i mali Dzabi pocnu carlame bacati u sredini, bice suza familijosvrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 15:29
U METROPOLI JE PONOVO
TUŠIRAO SE U TOKU DANA PITKOM VODOM SA VRELA BOSNE
SANINE KRALJU - AKO OVO BUDE
Jos Santosa da vratimo![]()

A Despot samo ubacuje u mrežu
P.S.
Jooojjjj bruder moj ako u petak ne bude ništa od ovoga ja neću smjeti ući na ovu temu
Oprati će nas Pitari na ruke
Ja ću bit bruder moj na temi Kanton Sarajevo - ako od ovoga ništa ne bude - došao jedan trolejbus - Solaris - pa dođi i ti jer ce ovdje bit pakao a inače je to tvoja tema
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Krvi moja ne smije tebe niko prati, sve sto je moje, tp je i tvojesvrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 18:02NoDi80 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 17:55Kad Sosic i mali Dzabi pocnu carlame bacati u sredini, bice suza familijosvrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 15:29
U METROPOLI JE PONOVO
TUŠIRAO SE U TOKU DANA PITKOM VODOM SA VRELA BOSNE
SANINE KRALJU - AKO OVO BUDE
Jos Santosa da vratimo![]()
A Despot samo ubacuje u mrežu
P.S.
Jooojjjj bruder moj ako u petak ne bude ništa od ovoga ja neću smjeti ući na ovu temu
Oprati će nas Pitari na ruke
Ja ću bit bruder moj na temi Kanton Sarajevo - ako od ovoga ništa ne bude - došao jedan trolejbus - Solaris - pa dođi i ti jer ce ovdje bit pakao a inače je to tvoja tema
Kad tad bice nas Zeljo opet sampion!!!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vezni red, nemaju 3 citava koljena svi zajednoNoDi80 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 17:55Kad Sosic i mali Dzabi pocnu carlame bacati u sredini, bice suza familijosvrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 15:29
U METROPOLI JE PONOVO
TUŠIRAO SE U TOKU DANA PITKOM VODOM SA VRELA BOSNE
SANINE KRALJU - AKO OVO BUDE
Jos Santosa da vratimo![]()
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
DoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 18:44fourteen days...
Da Se Zna Ko Je Broj Jedan U Državi![]()
Doktore - provaljeni ste - sad svi znamo da je to DIJASPORA DAYS
- DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta da ti kažem, cijeli svijet je u bordo obojen.svrakino1921 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 18:56DoktorXabaras je napisao/la: ↑24 jun 2026, 18:44fourteen days...
Da Se Zna Ko Je Broj Jedan U Državi![]()
Doktore - provaljeni ste - sad svi znamo da je to DIJASPORA DAYS
![]()
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Što je revolving kredit?
Revolving je vrsta nenamjenskog kredita kojom možeš pozajmiti novac unutar određenog limita, i to na fleksibilan način. To znači da ti banka ili financijska institucija može odobriti određeni kreditni limit, a ti taj iznos možeš trošiti kako ti odgovara.
Kada dio tog novca vratiš, tvoj kreditni limit se opet obnavlja i možeš ponovo koristiti isti iznos.
Drugim riječima, revolving kredit obnavljaš svakom novom uplatom i tako oslobađaš nova sredstva za“trošenje”.
GOLEM SI REVOLVING KREDITU
Revolving je vrsta nenamjenskog kredita kojom možeš pozajmiti novac unutar određenog limita, i to na fleksibilan način. To znači da ti banka ili financijska institucija može odobriti određeni kreditni limit, a ti taj iznos možeš trošiti kako ti odgovara.
Kada dio tog novca vratiš, tvoj kreditni limit se opet obnavlja i možeš ponovo koristiti isti iznos.
Drugim riječima, revolving kredit obnavljaš svakom novom uplatom i tako oslobađaš nova sredstva za“trošenje”.
GOLEM SI REVOLVING KREDITU
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.






.png)
