Ma debil, vidis i da Dzeki psuje…
24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- sagitarius
- Postovi: 2019
- Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ljudi vidite i sami bez Tahirovica nas i Katar pritisne.
Treba Bendzamin uci.
Treba Bendzamin uci.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Spori smo nazad u pm.
Mora jos jedan u sredinu.
Mora jos jedan u sredinu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Džaba, neiskustvo, više na klupi nego na terenu.
Na hajr.
Na hajr.
The saddest thing in life is wasted talent.
- Marsal
- Postovi: 17493
- Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
- Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Totalno sam pesimističan pred drugo poluvrijeme, a vodimo 2:1 
Katarani kakvi god da su stisli su Švicarsku i imaju kvalitet da ovo okrenu.
Ma yebat ga nek bude šta bude
Džeko je MORAO ono dodati na drugu, jednostavno MORAO
Katarani kakvi god da su stisli su Švicarsku i imaju kvalitet da ovo okrenu.
Ma yebat ga nek bude šta bude
Džeko je MORAO ono dodati na drugu, jednostavno MORAO
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Puh ybt umjesto da smo rijesili utakmicu, bice opet drhtanje, nadam se da cemo dati brzi treci gol
- dariolovrinovic00
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 15 jun 2026, 20:05
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mi ko da smo golove dali u 80tim minutama, tako smo se opustili i skoro raspali. Razumijem da je 30 stepeni ali nesmijemo se opustati. Katarani ce sada vise ulaziti i ostavljati prostora. Kerim je rapolozen, dok je Bajraktarevic neprimjetan. Strucni stab mora napraviti pravovremene izmjene ali opet teziti da zabijemo i niposto se povuci
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1213
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
To sam odmah rekao na 0:0 da fali Mahmic ili Hadziahmetovic ali eto povedes 2:0 imas sve i onda u 5min sve u kontru.Fudo je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:54Nije sve do njih ..fali igrac na sredini terena(Hadzahmetovic) zato prave visak po strani.. Pa svak to vidi. URADI NESTO DOK NIJE KASNOELDIABLO20 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:51Ova strana Malic i Bajraktarevic je gluho i daleko bilo.
- PasodelMar
- Postovi: 733
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije kurcobolja, pali su fizički totalno. Ovdje mora promijeniti barem 3 igrača odmah na poluvremenu inače smo donji.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ne znam nisam siguran da mi sebi mozemo priustit luksuz da imamo Dzeku koji samo hoda. Kad se izadje visoko uz njegovo setanje, igraca manje u sredini i kako nam zadnja linija pokusava ostati sa 4 pa i 5 igraca nazad vazda Katar ima igraca ili dva vise u izgradnji napada. Ostane rupetina na sredini a pola tima nam je presporo da taj prostor pokrije
Moraju biti mnogo hrabriji bez lopte. Nismo ni u napadu nesto posebno odigrali kao tim.
Moraju biti mnogo hrabriji bez lopte. Nismo ni u napadu nesto posebno odigrali kao tim.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Defanzivno podupire ovog malog Malica sto su ga u Becu isto ovako lomili bajrak odbranu ne igra jedva ikako
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Vodimo ali ja i dalje imam osjećaj da bi još jedan veznjak podigao igru...sve je dobro dok koliko toliko imamo loptu..dok je izgubimo prelagano nam dolaze u šanse..kroz sredinu nam je auto put..uđu u sredinu da zatvore bokovi nam totalno prazni...Malić se izuzetno bori ali imam osjećaj da se pogubi u prostoru..nekada apsolutno ne zna gdje stoji..ko je iza njega,koliko prostora je ostalo.pa njegov igrač uvijek sam na brisanom prostoru...
- Ozymandias
- Postovi: 935
- Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ovaj Afif dodzogira do naseg gola s loptom bez ikakvog pritiska. 
- ArtemisFowl
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Dupla izmjena ko protiv italije
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije samo danas za Katica, ali ljudi nece da cuju istinu, nezna pasove graditi a sporiji od mog deda, i ispada svaku akciju. Mozda jedino ima visinu ponekad sa glavom da se baca. Muharemovic ga spasava svaku utakmicu. Ova odbrana ovako nece izdrzati, treba reagirati Sergej...
Zadnja izmjena: bh22, dana/u 24 jun 2026, 21:57, ukupno mijenjano 1 put.
-
bordobijeli
- Postovi: 18343
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Fizika je problem ,mora se ovo pametnije drugo poluvrijeme. Izmjene moraju biti na vrijeme .idemo dobiti ovo ,rezultat je realan. Jednostavno Radeljic i Katic nisu stoperi koji mogu igrati visoko i na sirokom prostoru.

-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma ljudi dragi Kerim jedini igra,ovo ostalo je jedna velika nula.
Kerim je isto krenuo mrljavo,ali poslije se oslobidio.
Ma nema igre dok god Mahmic i Tabakovic sjede na klupi. Demirovic,Esmir,Malic,ova dvojica u sredini,ne postoje.
Abd da ovo dobijemo. I protiv USA isto 442,sve isto Sergej.
Kerim je isto krenuo mrljavo,ali poslije se oslobidio.
Ma nema igre dok god Mahmic i Tabakovic sjede na klupi. Demirovic,Esmir,Malic,ova dvojica u sredini,ne postoje.
Abd da ovo dobijemo. I protiv USA isto 442,sve isto Sergej.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Liječi se kretenu.PeppermintSA je napisao/la: ↑24 jun 2026, 21:53Šljivotres umjesto da završi utakmicu mi ćemo do kraja čupati minimalnu pobjedu, MRTVE IM **** SVIMA
Vidiš da si bolji, umjesto da stisneš, kreneš pehlivanati po zadnjoj liniji **** LI VAM SVE VAM ****
Čuj šljivotres.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Online
Trenutno korisnika/ca: dedo26, eaglebvb09, fukara87, General505, haklamas, HalaMadrid, Helemnejse, kovac, LukavacBHF, nebeskasila, Rio12345, Tihi i 68 gostiju.







