24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
sagitarius
Postovi: 2019
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la sagitarius » 24 jun 2026, 21:55

Obdunsmen je napisao/la:
24 jun 2026, 21:54
PeppermintSA je napisao/la:
24 jun 2026, 21:49
MRTVE VAM **** POLOVNE
Čemu ovo?
Ma debil, vidis i da Dzeki psuje…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

dinoze
Postovi: 2369
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dinoze » 24 jun 2026, 21:55

Ljudi vidite i sami bez Tahirovica nas i Katar pritisne.

Treba Bendzamin uci.

Avatar
bhsport
Postovi: 13547
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la bhsport » 24 jun 2026, 21:56

Spori smo nazad u pm.
Mora jos jedan u sredinu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
scholsey
Postovi: 2973
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la scholsey » 24 jun 2026, 21:56

Džaba, neiskustvo, više na klupi nego na terenu.

Na hajr.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
emir_
Postovi: 6434
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la emir_ » 24 jun 2026, 21:56

exampLe. je napisao/la:
24 jun 2026, 21:53
Ljudi imaju boljeg trenera, toga se bojim.
To je vidljivo na svakom posjedu lopte. Bolji trener bi sa našom ekipom odradio 5:0 poluvrijeme
4-IN-A-ROW

Avatar
Marsal
Postovi: 17493
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marsal » 24 jun 2026, 21:56

Totalno sam pesimističan pred drugo poluvrijeme, a vodimo 2:1 :rol:

Katarani kakvi god da su stisli su Švicarsku i imaju kvalitet da ovo okrenu.

Ma yebat ga nek bude šta bude

Džeko je MORAO ono dodati na drugu, jednostavno MORAO
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

ElAn10
Postovi: 621
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ElAn10 » 24 jun 2026, 21:56

Puh ybt umjesto da smo rijesili utakmicu, bice opet drhtanje, nadam se da cemo dati brzi treci gol

Avatar
dariolovrinovic00
Postovi: 14
Pridružen/a: 15 jun 2026, 20:05
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dariolovrinovic00 » 24 jun 2026, 21:56

Mi ko da smo golove dali u 80tim minutama, tako smo se opustili i skoro raspali. Razumijem da je 30 stepeni ali nesmijemo se opustati. Katarani ce sada vise ulaziti i ostavljati prostora. Kerim je rapolozen, dok je Bajraktarevic neprimjetan. Strucni stab mora napraviti pravovremene izmjene ali opet teziti da zabijemo i niposto se povuci

ELDIABLO20
Postovi: 1213
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 24 jun 2026, 21:56

Fudo je napisao/la:
24 jun 2026, 21:54
ELDIABLO20 je napisao/la:
24 jun 2026, 21:51
Ova strana Malic i Bajraktarevic je gluho i daleko bilo.
Nije sve do njih ..fali igrac na sredini terena(Hadzahmetovic) zato prave visak po strani.. Pa svak to vidi. URADI NESTO DOK NIJE KASNO
To sam odmah rekao na 0:0 da fali Mahmic ili Hadziahmetovic ali eto povedes 2:0 imas sve i onda u 5min sve u kontru.

Avatar
PasodelMar
Postovi: 733
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la PasodelMar » 24 jun 2026, 21:56

Coolpanda24 je napisao/la:
24 jun 2026, 21:54
Kakva kurccobolja naših primadona! Sramota!
Nije kurcobolja, pali su fizički totalno. Ovdje mora promijeniti barem 3 igrača odmah na poluvremenu inače smo donji.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13338
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la StevieG8 » 24 jun 2026, 21:56

Ne znam nisam siguran da mi sebi mozemo priustit luksuz da imamo Dzeku koji samo hoda. Kad se izadje visoko uz njegovo setanje, igraca manje u sredini i kako nam zadnja linija pokusava ostati sa 4 pa i 5 igraca nazad vazda Katar ima igraca ili dva vise u izgradnji napada. Ostane rupetina na sredini a pola tima nam je presporo da taj prostor pokrije
Moraju biti mnogo hrabriji bez lopte. Nismo ni u napadu nesto posebno odigrali kao tim.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
MokraKifla
Postovi: 692
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la MokraKifla » 24 jun 2026, 21:56

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
24 jun 2026, 21:53
MokraKifla je napisao/la:
24 jun 2026, 21:52
Memic umjesto bajraktarevica
I 3 2 za Katar
Defanzivno podupire ovog malog Malica sto su ga u Becu isto ovako lomili bajrak odbranu ne igra jedva ikako

aqarius
Postovi: 4025
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la aqarius » 24 jun 2026, 21:56

Vodimo ali ja i dalje imam osjećaj da bi još jedan veznjak podigao igru...sve je dobro dok koliko toliko imamo loptu..dok je izgubimo prelagano nam dolaze u šanse..kroz sredinu nam je auto put..uđu u sredinu da zatvore bokovi nam totalno prazni...Malić se izuzetno bori ali imam osjećaj da se pogubi u prostoru..nekada apsolutno ne zna gdje stoji..ko je iza njega,koliko prostora je ostalo.pa njegov igrač uvijek sam na brisanom prostoru...

Avatar
Ozymandias
Postovi: 935
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Ozymandias » 24 jun 2026, 21:57

Ovaj Afif dodzogira do naseg gola s loptom bez ikakvog pritiska. :D

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2050
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ArtemisFowl » 24 jun 2026, 21:57

Dupla izmjena ko protiv italije

Avatar
bh22
Postovi: 83
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la bh22 » 24 jun 2026, 21:57

Lavcina je napisao/la:
24 jun 2026, 21:54
Nije Malic toliko los koliko su Katic i Radeljic odron danas.
Nije samo danas za Katica, ali ljudi nece da cuju istinu, nezna pasove graditi a sporiji od mog deda, i ispada svaku akciju. Mozda jedino ima visinu ponekad sa glavom da se baca. Muharemovic ga spasava svaku utakmicu. Ova odbrana ovako nece izdrzati, treba reagirati Sergej...
Zadnja izmjena: bh22, dana/u 24 jun 2026, 21:57, ukupno mijenjano 1 put.

Torres_9
Postovi: 6963
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Torres_9 » 24 jun 2026, 21:57

sljivo je napisao/la:
24 jun 2026, 21:55
sad zabit jedan do 60te do kad mognemo trcati inace mrka kapa, neko mora uci da ganja presing
Tahirbegara se ipak namece.
Mora i memic, lik odradi u defanzivi vise nego sama odbrana

bordobijeli
Postovi: 18343
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la bordobijeli » 24 jun 2026, 21:57

Fizika je problem ,mora se ovo pametnije drugo poluvrijeme. Izmjene moraju biti na vrijeme .idemo dobiti ovo ,rezultat je realan. Jednostavno Radeljic i Katic nisu stoperi koji mogu igrati visoko i na sirokom prostoru. :bih: :bih: :bih:

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la BarbareZeljin » 24 jun 2026, 21:57

Ma ljudi dragi Kerim jedini igra,ovo ostalo je jedna velika nula.
Kerim je isto krenuo mrljavo,ali poslije se oslobidio.
Ma nema igre dok god Mahmic i Tabakovic sjede na klupi. Demirovic,Esmir,Malic,ova dvojica u sredini,ne postoje.
Abd da ovo dobijemo. I protiv USA isto 442,sve isto Sergej.

Avatar
bhsport
Postovi: 13547
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la bhsport » 24 jun 2026, 21:57

PeppermintSA je napisao/la:
24 jun 2026, 21:53
Šljivotres umjesto da završi utakmicu mi ćemo do kraja čupati minimalnu pobjedu, MRTVE IM **** SVIMA

Vidiš da si bolji, umjesto da stisneš, kreneš pehlivanati po zadnjoj liniji **** LI VAM SVE VAM ****
Liječi se kretenu.
Čuj šljivotres.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []