Sretno momci, obradujte nas.
02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
02.07.2026. R32: USA - BiH
Ja je otvaram pa šta bude.
Sretno momci, obradujte nas.
Sretno momci, obradujte nas.
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 24 jun 2026, 23:49, ukupno mijenjano 2 puta.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Daj tog Trumpa 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Guzi cizburger naciju mater im yebem zbog njih je Alagic morao stati kod Banja Luke
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16564
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.
Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.
Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.
Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Ima li ko onu sliku sta nam treba da smo 100% prošli?
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Svaka ti dala
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Da ne bude zabune, tehnicki igramo 2.7 u 2 ujutro po nasem vremenu 
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Ma svejedno, u Americi je 1.7.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
moramo sa trojicom u sredini igrati, ne nuzno sa Mahmicem. Ali da trojica obitavaju tu i pomazu odbrani.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Mi smo 100% prošli !!!
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Ma i to sto kazes, u svakom slucaju evo noci evo ludilaaaa
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16564
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Sta ne nuzno s Mahmicem?? Decko izgleda ko Ronaldinho za sve ostale veznjake. I to ne znaci da je on aman zaman svjetska klasa, vec su ostali go ku.rac.Sunjic i Basic se tu malo koprcaju i to je to.Ostali su nivo PLBIH.
Mahmic MORA igrati.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Idealna utakmica da nastavimo 1-1 i Vasilj tradiciju. 
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Rano je za ovu temu.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
Pa valjda je bitno koji je datum kod nas. Mi gledamo ovdje.
I mogao si napisati i u koliko sati u prvom postu. Barem neki podatak da ljudi imaju.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH
1-1 i prolaz u penalima
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Toxin i 69 gostiju.



