24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Alminjo99
Postovi: 4057
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Alminjo99 » 24 jun 2026, 23:23

Dočekali smo sa nam repka igra nokaut fazu..nek smo prošli ovu smiješnu grupa pa da se lozimo još 7 dana. Lijepe slike iz gradova.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

harko35
Postovi: 195
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la harko35 » 24 jun 2026, 23:23

Brokula je napisao/la:
24 jun 2026, 23:10
Iniesta12 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:08
dubioza144 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:04
Sta nam se treba sad poklopit da smo sigurni ??
Treba ti 3 rezultata npr veceras

Brazil - Skotska , pobjeda brazila
Mexico da ne izgubi i sutra Njemacka da dobije Ekvador.
Ne ne, to bi bilo sa jednim golom razlike, mi imamo dva.
Ništa nam ne treba, mi smo 100% prošli
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J

Avatar
feniksptica
Postovi: 19121
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la feniksptica » 24 jun 2026, 23:24

harry_90 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:02
Proslo se,ali mislim da ce nas Amerika otresti ko krpu,ovdje nema igre,zara,borbe,sve nesto mlitavo i bezidejno..

Ocekivao sam dosta vise od ovih igraca,upali smo nekom ludom srecom na SP,sto se vidi i po igri u ova 3 meca.
Ja mislim da bi mi kritikovali i u finale da dodjemo.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

TrofejiSuTu
Postovi: 1523
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la TrofejiSuTu » 24 jun 2026, 23:24

TrofejiSuTu je napisao/la:
24 jun 2026, 06:20
Ja prezadovoljan protivnikom,samo da nisu svabe poslije one sedmice mislim da bi vec u svlacionici u glavama igraca fasovali tri komada.

Ide ovo u hendikepu aBd

3:1
Dakle,bez puno palamudjenja jer vrijeme je za slavlje,iz ponora i pepela,iz nicega otici na SP i onda proci dalje….. :bow: :bow: :bow: :bow:

Ali,da ima jos punooo posla,ima…
Dzeki ono ne treba ali nikako,pogotovo jer su mu ovo posljednji momenti u drzavnom dresu,a toliko nam je svima dao!
Natamburat ce nas Ameri samo tako,ali nema veze…
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Elddar » 24 jun 2026, 23:24

Moram opet reći džaba sve, kakvu je utakmicu Kolašinac odigrao pa BRUTALNOOOOOO čovjek je drugi najstariji na terenu KAPA DOLE LEGENDO I HVALA TI !!!!
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

samoposmatram
Postovi: 5743
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la samoposmatram » 24 jun 2026, 23:25

Riziko je napisao/la:
24 jun 2026, 23:19
Čestitke Bosni.
Prošli težak baraž, sad izborili 1/16 world cup.
Cestitke i tebi. Pripada Banja Luci koliko i Sarajevu.

Avatar
Kylian
Postovi: 654
Pridružen/a: 20 dec 2022, 15:52
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Kylian » 24 jun 2026, 23:25

harko35 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:23
Brokula je napisao/la:
24 jun 2026, 23:10
Iniesta12 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:08


Treba ti 3 rezultata npr veceras

Brazil - Skotska , pobjeda brazila
Mexico da ne izgubi i sutra Njemacka da dobije Ekvador.
Ne ne, to bi bilo sa jednim golom razlike, mi imamo dva.
Ništa nam ne treba, mi smo 100% prošli
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J

Mi imamo 2 razlike, hvala Kolasincu ali ovaj momak

slika

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 24 jun 2026, 23:25

Ma bukvalno 1 rezultat nam treba.
Nema šanse da ispred nas bude iko iz grupa:
- D (Australija i Paragvaj igraju međusobno, u svakom ishodu smo ispred),
- I (Senegal i Irak po 0 bodova),
- J (Austrija i Alžir igraju međusobno, u svakom ishodu smo ispred),

Znači samo 1 rezultat nam treba (npr Brazil pobijedi Škotsku, Meksiko/J. Korea ne izgube od češke/j. afrike), itd. bilo šta, a sve sasvim normalno za očekivati.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
viKK
Postovi: 3675
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la viKK » 24 jun 2026, 23:26

Muharemovic i Dedic su tako bitni igraci ovoj ekipi da to nije normalno. Drago mi je da smo prosli ali na momente sam se srao u gace. Gol smo primili jer je Malic gledao u nebo u nicijoj zemlji dok njegov igrac sam stoji na 16m na drugoj strani..

Mislim da ima nade za neku igru sa jednim napadacem za buducnost, ali o tom potom... tesko je sad pricat nakon manje od jednog poluvremena protiv jako slabog protivnika.

Idemo na amere, pa sta bude. Ako nas nabuse, necu se ljutit. Vidi se koliko je momcima stalo.

Vezano za Dzeku, vjerujem da je bila reakcija jer smo uzasno djelovali tada, nije mu trebalo da onako reagira, ali na kraju utakmice je opet zagrlio sve igrace.

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAZIN » 24 jun 2026, 23:26

Poludi Cazin i Banja Luko poludi Šeher Sarajevo i gradu Smoga i gradu Soli i majko Hercegovino :bih: :bih:

Daj nam Amere da ih izbaci Esmir :kafa:

Mahmić kao pravi Krajišnik :bih: :bih:

dinoze
Postovi: 2369
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dinoze » 24 jun 2026, 23:26

feniksptica je napisao/la:
24 jun 2026, 23:24
harry_90 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:02
Proslo se,ali mislim da ce nas Amerika otresti ko krpu,ovdje nema igre,zara,borbe,sve nesto mlitavo i bezidejno..

Ocekivao sam dosta vise od ovih igraca,upali smo nekom ludom srecom na SP,sto se vidi i po igri u ova 3 meca.
Ja mislim da bi mi kritikovali i u finale da dodjemo.
Mlitavo i sretno smo postali svjetski prvaci, nije to ga igra itd.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 1859
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Bobadilla » 24 jun 2026, 23:26

TheShed je napisao/la:
24 jun 2026, 23:23
AzRimiRzA je napisao/la:
24 jun 2026, 23:19
Veceras
Večeras bi mogle otpasti dvije reprezentacije i uz Senegal to bi bilo tri, ipak ćemo morati još koji dan sačekati bar se tako nadam.

Čestitke momcima i stručnom štabu na prolasku, daleko je ovo od lijepe i dobre igre ali na kraju je rezultat najbitniji. :bih:
Ima Australija Paragvaj grupa otpala, Austrija Alžir otpali. Imaju po 3b i igraju medjusobno, ako bude remi imamo bolju gr od njih.
Znači još jedna treba da otpadne. Vcrs će Brazil ugazit Škote i to je to 😁
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
prijeratni mangup
Postovi: 92
Pridružen/a: 23 apr 2009, 01:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la prijeratni mangup » 24 jun 2026, 23:26

Kako nama samo mali fali da budemo sretni.
KAO ŠTO JE BOSNA MOJA,NA SVIJETU LJEPŠE NEMA !!!!

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 24 jun 2026, 23:27

harko35 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:23
Ništa nam ne treba, mi smo 100% prošli
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
Može te G prestići, pobijede i Iran i Belgija minimalnim rezultatima i ispred su.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Elddar » 24 jun 2026, 23:27

CAZIN je napisao/la:
24 jun 2026, 23:26
Poludi Cazin i Banja Luko poludi Šeher Sarajevo i gradu Smoga i gradu Soli i majko Hercegovino :bih: :bih:

Daj nam Amere da ih izbaci Esmir :kafa:

Mahmić kao pravi Krajišnik :bih: :bih:
Jedna od najjačih i najdražih navijačkih ikad :bih:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2514
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dubioza144 » 24 jun 2026, 23:28

Ocekivo sam da cemo osvojit al nisam ocekivo i da cemo najboljeg strijelca turnira imat bravo Mahmicu
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5275
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la VensanKasel » 24 jun 2026, 23:28

Marsal je napisao/la:
24 jun 2026, 23:23
Plakali smo na kraju utakmice i ja i otac kad su Ljiljani krenuli, ovo je drugi put da sam vidio čovjeka da plače za svojih skoro 35 godina života.

Hvala vam momci :bow:
Treći će put kad se budeš ženio :D

Ja vala miran, nema euforije valjda me za baraž ispucalo sve, doduše zayebao sam se i čitao ovdje komentare tokom utakmice, malo je falilo da se ubijem...
E nikad više, lijepo uživati u utakmicama :bih:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
rishovski
Postovi: 5018
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la rishovski » 24 jun 2026, 23:30

Vidovnjakinja" s 24 mil. pratitelja: Svemirski brod će oteti igrače Brazila večeras :rol: :rol: :rol:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

harko35
Postovi: 195
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la harko35 » 24 jun 2026, 23:30

zastitaIdentiteta je napisao/la:
24 jun 2026, 23:27
harko35 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:23
Ništa nam ne treba, mi smo 100% prošli
bolji smo od (nije moguce, da nas prodju):
Grupa D
Grupa G
Grupa I
Grupa J
Može te G prestići, pobijede i Iran i Belgija minimalnim rezultatima i ispred su.
Iran mora pobjeti (sa 1 ili 2 razlike), ako je 3, onda Egipat ne smije dobiti žuti karton u toj utakmici (to je jedini scenario uz pobjedu Belgije)
ali još kad gledaš ostale grupe... kao sto je nakada govorio Đuro "Nema teorije"
Zadnja izmjena: harko35, dana/u 24 jun 2026, 23:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5275
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la VensanKasel » 24 jun 2026, 23:31

dinoze je napisao/la:
24 jun 2026, 23:26
feniksptica je napisao/la:
24 jun 2026, 23:24
harry_90 je napisao/la:
24 jun 2026, 23:02
Proslo se,ali mislim da ce nas Amerika otresti ko krpu,ovdje nema igre,zara,borbe,sve nesto mlitavo i bezidejno..

Ocekivao sam dosta vise od ovih igraca,upali smo nekom ludom srecom na SP,sto se vidi i po igri u ova 3 meca.
Ja mislim da bi mi kritikovali i u finale da dodjemo.
Mlitavo i sretno smo postali svjetski prvaci, nije to ga igra itd.
:rol: :rol: :rol:

Žalosno, ali trenutno je njemu krivo što smo pobjedili i prolazimo dalje :shock:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Bing [Bot], Daduli, Toxin i 67 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []