Ko mu hebe mamu, nek se kiseli sad
24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ideee Vindaaara
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Viniciuuuuuus 1:0 brasil
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
U pravu si, nisam na ove grupe obratio pažnju.Bobadilla je napisao/la: ↑24 jun 2026, 23:26Ima Australija Paragvaj grupa otpala, Austrija Alžir otpali. Imaju po 3b i igraju medjusobno, ako bude remi imamo bolju gr od njih.
Znači još jedna treba da otpadne. Vcrs će Brazil ugazit Škote i to je to![]()
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jbt radujem se golu Vinisijusa ovo nisam mogo nikad predvidjeti
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kad je press
- Pensioner26
- Postovi: 4247
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Sad vidite kakve se pizdarije dogode kad odustanemo od Svetog haramballa.
Ovo smo trebali riješiti, s max. jednim šutom na gol.
Ovo smo trebali riješiti, s max. jednim šutom na gol.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
-
napapijri1987
- Postovi: 1124
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nerjeseno 
Pobjeda 1/5
Jos 4 pobjede i to je to.
Pobjeda 1/5
Jos 4 pobjede i to je to.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma dobro i Katar je vise krenuo naprijed i ostalo je prostora dok su nisko stojali Esmir nije mogao nista.zeljovac21 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 00:07Kako je mahmic usao i bajraktarevic i demirovic su poceli bolje izgledati
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Lagano. Ocekivano. Uzivajmo dalje.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
95% nas pljuvalo Tahirovica, momak Boga mi odigra dobro kako je usao 
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21927
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Bravo momci. Nekako smo nakon primljenog gola pali ali nije tu bilo nekih prilika za Katar. Izlaskom Džeke i ubacivanjem Mahmića bolje smo djelovali a i Demirović i Esmir malo se probudili. Po meni dobar smo meč odigrali.
Ne treba pretjerivati za Džeku, ništa specijalno nije bilo, uživajmo.
Ne treba pretjerivati za Džeku, ništa specijalno nije bilo, uživajmo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
linethreader
- Postovi: 529
- Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jesi dobar ti druze? Usra kontru, izvede onaj prekrsaj u aut ko da ragbi igra pa osvaja teren.. mislim nema uopste smisla polemisati, da ne pricamo o njegovom govoru tijela sve vrijeme, vise je mahao rukama nego nogamaGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑25 jun 2026, 00:1695% nas pljuvalo Tahirovica, momak Boga mi odigra dobro kako je usao![]()
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
zamalo 2:0 Brazil (VAR ponistio gol)
Zadnja izmjena: harko35, dana/u 25 jun 2026, 00:27, ukupno mijenjano 1 put.
- RollingPaper
- Postovi: 4409
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Joj kontakta kao kad ti muha sleti na ruku. Dzaba ponisti go Viniju
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Vratio se upravo, potpuno nerealno iskustvo, emotivno pražnjenje, promukao nakon prvog gola.
Seo i Kerim strašni, Seo pokidao, mozda i najbolji mec ikad.
Sva prava na video by @Pogba
Seo i Kerim strašni, Seo pokidao, mozda i najbolji mec ikad.
Sva prava na video by @Pogba
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
#MaxOUT
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nadam se da je selektor skontao da moramo da napadamo mi se neznamo braniti sa ovim igračima .
Kerimu i Esmiru trebaju lopte
Kerimu i Esmiru trebaju lopte
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 17 gostiju.





