02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la TETRAPAK » 25 jun 2026, 01:33

Evo Ameri veci pisu Easy draw. Ide ovo ko Italija, odlicno.

Avatar
DamirT
Postovi: 31118
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 01:33

Konzerva je napisao/la:
25 jun 2026, 01:32
Jao jao

Igrati protiv USA sesnestini finala, gdje te pola planete gleda, cijela amerika i sva krema Hollywooda, zamisli samo koliko ce biti poznatih glumaca na stadionu od Toma Cruisa i ostale kompanije , to je nesto nestvarno za nasu malu Bosnu. A nasi sta ce biti ovaj put , ko mrava imam osjecaj
Daj Boze da nasih bude i 5 hiljada.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 01:35

Lynx je napisao/la:
25 jun 2026, 01:32
Pogledati kako su Hrvati izbacili Rusiju 2018., jeste drugi sistem totalno, ali da se može, može se.

Jesmo li u fullu. Tarik, Hare, Dedić, maybe i Amir?
da, najbitnije. Hare nije bio potreban. Dedic nadamo se da se vraca. Tarik se vraca nakon crvenog. Niko nije dobio drugi zuti.

Majstorinho
Postovi: 593
Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Majstorinho » 25 jun 2026, 01:37

Večeras se slavilo haman pa više nego protiv Italije. Ne mogu zamisliti kako bi bilo da pobijedimo i USA :ljepota:
Zadnja izmjena: Majstorinho, dana/u 25 jun 2026, 01:37, ukupno mijenjano 1 put.
Blue is a color
Football is a game

Avatar
Konzerva
Postovi: 2419
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Konzerva » 25 jun 2026, 01:37

TETRAPAK je napisao/la:
25 jun 2026, 01:33
Evo Ameri veci pisu Easy draw. Ide ovo ko Italija, odlicno.
Suuuuper da nas podcijene na maxu i onda ih klepit po usima da ne znaju poslije sta ih je snaslo
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Iceplayer
Postovi: 2208
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iceplayer » 25 jun 2026, 01:38

Čestitam čitavoj državi, slavite, izađite na ulice, nosite dresove, idemoooo :bih: :bih: :bih:

RobijasiZenica1988
Postovi: 360
Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la RobijasiZenica1988 » 25 jun 2026, 01:40

Brazil 3 0 vodi,slavi Bosno i Hercegovino

Avatar
dirkules
Postovi: 4190
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dirkules » 25 jun 2026, 01:42

Matterhorn22 je napisao/la:
25 jun 2026, 01:31
dirkules je napisao/la:
25 jun 2026, 01:29
19vendetta87 je napisao/la:
25 jun 2026, 01:23


Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
Poništavaju se žuti nakon grupe.
brate, stoti put govorimo, ponistavaju se zuti al ako dobije neko drugi zuti u trecoj utakmici ne igra u sesnaestini. Npr, nasima su svi sad ponisteni ali nisu ga smjeli veceras dobiti.
Izvinjavam se, ne mogu ispratit baš sve :)
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Elddar
Postovi: 2411
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 25 jun 2026, 01:43

hz1987 je napisao/la:
25 jun 2026, 00:47
Uhhhh najgore je proslo. Nemamo vise imperativ pobjede, sad se konacno i nerjesenim moze ici dalje :mrgreen:
:rol: :rol: :rol:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
CHR
Postovi: 1462
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CHR » 25 jun 2026, 01:46



Asmir :ljepota:

Avatar
Elddar
Postovi: 2411
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 25 jun 2026, 01:46

Zamisli koliko ćemo neutralnih navijača imati protiv SAD :mrgreen: Mada boli nas qrac, kad svakako imamo najbolje navijače na svijetu :bih:
Realno :opaopa:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Atlanta
Postovi: 368
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Atlanta » 25 jun 2026, 01:46

Kakav ce to haramball da bude, sou program znaci. Ako ih izbacimo, pa im Halid zapjeva, svrsio sam u gace na samu pomisao na to :ljepota:
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
CHR
Postovi: 1462
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CHR » 25 jun 2026, 01:47

Atlanta je napisao/la:
25 jun 2026, 01:46
Kakav ce to haramball da bude, sou program znaci. Ako ih izbacimo, pa im Halid zapjeva, svrsio sam u gace na samu pomisao na to :ljepota:
Ima da parkiramo dva autobusa. :mrgreen: :bih:

Avatar
Konzerva
Postovi: 2419
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Konzerva » 25 jun 2026, 01:48

Zamislite dodje Trump i mnogi hollywoodski glumci a nasih 20000-300000 pjevaju u glas halidove Ljiljane....to je meni bas nadrealno i nerealno, ono what the f.... u kom smo mi romanticnom filmu :)
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 01:48

Na štakama dolazim.
Ebo koljeno liječiti ću ga posle 😊
Svi u San Frannnn 💙💛🇧🇦
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
CHR
Postovi: 1462
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CHR » 25 jun 2026, 01:52

soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 01:48
Na štakama dolazim.
Ebo koljeno liječiti ću ga posle 😊
Svi u San Frannnn 💙💛🇧🇦
:thumbup:

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 01:53

Muharemović, Alajbegović i Mahmić odlično iskoristili ove 3 utakmice te dodatno podigli svoju cijenu i ponudili se jačim klubovima. Sada čekamo Bajraktarevića, Dedića i Demirovića da dodatnu pojačaju svoju vrijednost i ovo su utakmice za to. Igrači moraju biti svjesni da će ovo biti jedna od gledanijih utakmica u 1/16 finala te ako bi odigrali fantastičnu utakmicu i još mi uspijemo izbaciti USA ide cijena gore i dolaze nova i zanimljivija interesovanja. Ovu utakmicu i Vasilj može iskoristiti ako bi nas pogurao preko penala ali mislim da pola nas to ne bi moglo preživjeti.

Odigrati utakmicu maksimalno rasterećeno bez nekog pritiska da moramo proći USA dok su oni u istoj situaciji kao i Italija u finalu baraža. Nadam se istom kraju samo bez penala.

RaZuti
Postovi: 865
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la RaZuti » 25 jun 2026, 01:54

Sad lagano slavite, BiH ide među 32 najbolje reprezentacije NA SVIJETU!

Nakata
Postovi: 88
Pridružen/a: 23 mar 2026, 11:42
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Nakata » 25 jun 2026, 01:54

Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Sunjic basic
Bajraktarevic Mahmic Alajbegovic
Tabakovic

Samo ovako i nikako drukcije. Onda imas s klupe Dzeku Demirovica Memica Hadzikadunica Lukica....
Zadnja izmjena: Nakata, dana/u 25 jun 2026, 01:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 31118
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 01:55

Ne smijem ni zamislit sta bi se desilo ako bi ih nekim cudom izbacili.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 313, Bing [Bot], Daduli, fukara87, Godfather, Google [Bot], HeraklitMracni, invincible1921, Lekqqq1921, mercurial, soko, Wilshere10, Wolffire i 49 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []