02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Evo Ameri veci pisu Easy draw. Ide ovo ko Italija, odlicno.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Daj Boze da nasih bude i 5 hiljada.Konzerva je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:32Jao jao
Igrati protiv USA sesnestini finala, gdje te pola planete gleda, cijela amerika i sva krema Hollywooda, zamisli samo koliko ce biti poznatih glumaca na stadionu od Toma Cruisa i ostale kompanije , to je nesto nestvarno za nasu malu Bosnu. A nasi sta ce biti ovaj put , ko mrava imam osjecaj
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Matterhorn22
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
da, najbitnije. Hare nije bio potreban. Dedic nadamo se da se vraca. Tarik se vraca nakon crvenog. Niko nije dobio drugi zuti.
-
Majstorinho
- Postovi: 593
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Večeras se slavilo haman pa više nego protiv Italije. Ne mogu zamisliti kako bi bilo da pobijedimo i USA 
Zadnja izmjena: Majstorinho, dana/u 25 jun 2026, 01:37, ukupno mijenjano 1 put.
Blue is a color
Football is a game
Football is a game
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Suuuuper da nas podcijene na maxu i onda ih klepit po usima da ne znaju poslije sta ih je snaslo
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Čestitam čitavoj državi, slavite, izađite na ulice, nosite dresove, idemoooo

-
RobijasiZenica1988
- Postovi: 360
- Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Brazil 3 0 vodi,slavi Bosno i Hercegovino
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Izvinjavam se, ne mogu ispratit baš sveMatterhorn22 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:31brate, stoti put govorimo, ponistavaju se zuti al ako dobije neko drugi zuti u trecoj utakmici ne igra u sesnaestini. Npr, nasima su svi sad ponisteni ali nisu ga smjeli veceras dobiti.dirkules je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:29Poništavaju se žuti nakon grupe.19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 01:23
Pa nece ni igrati, Amerima ovo dođe ko prijateljska utakmica.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Zamisli koliko ćemo neutralnih navijača imati protiv SAD
Mada boli nas qrac, kad svakako imamo najbolje navijače na svijetu
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Kakav ce to haramball da bude, sou program znaci. Ako ih izbacimo, pa im Halid zapjeva, svrsio sam u gace na samu pomisao na to 
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Zamislite dodje Trump i mnogi hollywoodski glumci a nasih 20000-300000 pjevaju u glas halidove Ljiljane....to je meni bas nadrealno i nerealno, ono what the f.... u kom smo mi romanticnom filmu 
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Na štakama dolazim.
Ebo koljeno liječiti ću ga posle
Svi u San Frannnn


Ebo koljeno liječiti ću ga posle
Svi u San Frannnn
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Muharemović, Alajbegović i Mahmić odlično iskoristili ove 3 utakmice te dodatno podigli svoju cijenu i ponudili se jačim klubovima. Sada čekamo Bajraktarevića, Dedića i Demirovića da dodatnu pojačaju svoju vrijednost i ovo su utakmice za to. Igrači moraju biti svjesni da će ovo biti jedna od gledanijih utakmica u 1/16 finala te ako bi odigrali fantastičnu utakmicu i još mi uspijemo izbaciti USA ide cijena gore i dolaze nova i zanimljivija interesovanja. Ovu utakmicu i Vasilj može iskoristiti ako bi nas pogurao preko penala ali mislim da pola nas to ne bi moglo preživjeti.
Odigrati utakmicu maksimalno rasterećeno bez nekog pritiska da moramo proći USA dok su oni u istoj situaciji kao i Italija u finalu baraža. Nadam se istom kraju samo bez penala.
Odigrati utakmicu maksimalno rasterećeno bez nekog pritiska da moramo proći USA dok su oni u istoj situaciji kao i Italija u finalu baraža. Nadam se istom kraju samo bez penala.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sad lagano slavite, BiH ide među 32 najbolje reprezentacije NA SVIJETU!
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Sunjic basic
Bajraktarevic Mahmic Alajbegovic
Tabakovic
Samo ovako i nikako drukcije. Onda imas s klupe Dzeku Demirovica Memica Hadzikadunica Lukica....
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Sunjic basic
Bajraktarevic Mahmic Alajbegovic
Tabakovic
Samo ovako i nikako drukcije. Onda imas s klupe Dzeku Demirovica Memica Hadzikadunica Lukica....
Zadnja izmjena: Nakata, dana/u 25 jun 2026, 01:56, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne smijem ni zamislit sta bi se desilo ako bi ih nekim cudom izbacili.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: 313, Bing [Bot], Daduli, fukara87, Godfather, Google [Bot], HeraklitMracni, invincible1921, Lekqqq1921, mercurial, soko, Wilshere10, Wolffire i 49 gostiju.


