02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

RaZuti
Postovi: 865
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la RaZuti » 25 jun 2026, 01:56

Nakata je napisao/la:
25 jun 2026, 01:54
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Sunjic basic
Bajraktarevic Mahmic Alajbegovic
Tabakovic

Samo ovako i nikako drukcije. Onda imas s klupe Dzeku Demirovica Memica Hadzikadunica Jovica....
ma brate ide 442
vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Memic Tahirovic Sunjic Alajbegovic
Demirovic Dzeko

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 25 jun 2026, 01:59

Kakva će ovo bit utakmica aBd :opaopa:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

GG3
Postovi: 4186
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GG3 » 25 jun 2026, 02:01

Ma sad ide Barba All In
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨


LenyYoro15
Postovi: 729
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la LenyYoro15 » 25 jun 2026, 02:05

Mi ove ako dobijemo, Dayton je otpakovan

RobijaNicaze1945
Postovi: 138
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 25 jun 2026, 02:05

RaZuti je napisao/la:
25 jun 2026, 01:56
Nakata je napisao/la:
25 jun 2026, 01:54
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Sunjic basic
Bajraktarevic Mahmic Alajbegovic
Tabakovic

Samo ovako i nikako drukcije. Onda imas s klupe Dzeku Demirovica Memica Hadzikadunica Jovica....
ma brate ide 442
vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Memic Tahirovic Sunjic Alajbegovic
Demirovic Dzeko
Ovo je pucanj sebi u koljena stopostno,ali sto je najzalosnije ova postava ce vjv i biti na kraju

Marokanci58
Postovi: 728
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Marokanci58 » 25 jun 2026, 02:05

Yebat ćemo vam majku sad za Gazu i Palestinu. Odmorne muftije Dedić i Muharemovic uz reisa Kolašinca rješavaju cioniste
BRATSTVO GRAČANiCA

MostarskiSin
Postovi: 2062
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la MostarskiSin » 25 jun 2026, 02:05

NEZALAGANJE je napisao/la:
24 jun 2026, 23:05
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.

Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.

Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Bravo, to je to. Usao sam na forum samo da napisem Hadzikadunic umjesto Katica, veceras je Katic bio jedan od najlosijih na terenu, uzasno je spor. Memic bi mi igrao desno krilo umjesto Esmira, minimalan doprinos na svjetskom s njegove strane.

………………………………Vasilj
Dedic - Hadzikadunic - Muharemovic - Kolasinac
…………………………Sunjic - Basic
……………Memic - Mahmic - Alajbegovic
………………………….Demirovic

Protiv Amerikanaca nam trebaju momci sto brzi i spremniji igraci. Onda imas s klupe Dzeku i Esmira za zadnjih pola sata.

Bosnjo22
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Bosnjo22 » 25 jun 2026, 02:07

Sad je 1000 posto gotovo narode,Bosna je u nokaut fazi narode,hajoj kad krenu Free Palestine i da Trump cuje hajoj

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9514
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JayCatwright » 25 jun 2026, 02:08

Ma sta god da se desi, ostajemo cetiri sedmice na svjetskom :salut:

let3
Postovi: 31845
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la let3 » 25 jun 2026, 02:08

Eto zavrsi se Brazil - Skotska.
Sad mozemo reci i definitivno 1.jula sa jenkijima u San Francisku u 17.00 :salut:

Jesu favoriti, imaju bolju ekipu plus i domacinsko suđenje, ali koga boli qrc. Pobati napraviti iznenađenje u njihovoj avliji.
Svakako ce biti nasih tribinama ko i njihovih, ako i ne vise :bih:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 25 jun 2026, 02:09, ukupno mijenjano 1 put.

Majstorinho
Postovi: 593
Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Majstorinho » 25 jun 2026, 02:09

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 02:05
Yebat ćemo vam majku sad za Gazu i Palestinu. Odmorne muftije Dedić i Muharemovic uz reisa Kolašinca rješavaju cioniste
:rol: :thumbup:
Blue is a color
Football is a game

GIBRA
Postovi: 4087
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GIBRA » 25 jun 2026, 02:09

Nadam se da nije lud da krene sa dva napadača i dva vezna u formaciji 442,to bi bilo samoubistvo protiv Amerike,njihove trke i presinga

Isključivo sa tri vezna i jednim napadačem, ali se bojim da s obzirom na Edinovu reakciju poslije izmjene opet će biti 442,a mislim da bi bilo pogubno za nas
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Kaunas
Postovi: 13532
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 02:12

Najgore je proslo. Sad je sve moguce u 90 minuta.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

let3
Postovi: 31845
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la let3 » 25 jun 2026, 02:14

GIBRA je napisao/la:
25 jun 2026, 02:09
Nadam se da nije lud da krene sa dva napadača i dva vezna u formaciji 442,to bi bilo samoubistvo protiv Amerike,njihove trke i presinga

Isključivo sa tri vezna i jednim napadačem, ali se bojim da s obzirom na Edinovu reakciju poslije izmjene opet će biti 442,a mislim da bi bilo pogubno za nas
Nije u pitanju ni ludost ni hrabrost, jednostavno nas selektor jos nije skonto da je fudbal sa dva sidrasa u napadu gotovo izumro.
Sa njima dvojicom gore (Dzeko i Demirovic), mi gubimo sredinu i budemo podređena ekipa, koja je prinuđena da se brani. Jos kad stavi Tahirovica, to jos sporije i gore izgleda.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9514
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JayCatwright » 25 jun 2026, 02:16

Nek stavi trnokopa na desno krilo kad vec ima namjeru igrati s dva napadaca, Esmir s klupe

GIBRA
Postovi: 4087
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GIBRA » 25 jun 2026, 02:17

let3 je napisao/la:
25 jun 2026, 02:14
GIBRA je napisao/la:
25 jun 2026, 02:09
Nadam se da nije lud da krene sa dva napadača i dva vezna u formaciji 442,to bi bilo samoubistvo protiv Amerike,njihove trke i presinga

Isključivo sa tri vezna i jednim napadačem, ali se bojim da s obzirom na Edinovu reakciju poslije izmjene opet će biti 442,a mislim da bi bilo pogubno za nas
Nije u pitanju ni ludost ni hrabrost, jednostavno nas selektor jos nije skonto da je fudbal sa dva sidrasa u napadu gotovo izumro.
Sa njima dvojicom gore (Dzeko i Demirovic), mi gubimo sredinu i budemo podređena ekipa, koja je prinuđena da se brani. Jos kad stavi Tahirovica, to jos sporije i gore izgleda.
Apsolutno tačno sve navedeno, njih dvojica gore ispadaju na jedan običan pas, u sredini ostaje uvijek 3 na 2 situacija i rupa od 40 metara izmedju linija, al ne mogu se odeti dojmu da oni to zapravo vide ali moraju obojica da igraju, po nas bi bilo najbolje da Džeko tu utakmicu započne na klupi, isključivo jedan napadač
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 02:26

Ko će čekati četvrtak i ova doba ajjjjj :bih: :bih:

Ne vjerujem da će Mahmić početi protiv Amera jer je Barba rekao na pressu da nije za očekivatu da odigra protiv Švice 5 minuta pa ga očekivati u prvoj postavi. Ako bude igrao sa 3 u sredini to çe izvjesno biti Bašić-Šunjić-Tahirović. Meni se u prvo poluvremenu svidio vezni red sa Šunjićem i Bašićem, odigrali borbeno kao protiv Italije bilo je grešaka ali trenutno su nam oni najbolji. Mada možda Barba bude išao all in sa Esmirom i Kerimom na krilima, bekovi Dedić i Kolašinac, vezni red Bašić-Šunjić i desetka Mahmić te napadač Demirović. Ako budemo držali egal najviše me strah Kolašinca koji je odigrao 3 utakmice zaredom po 90 minuta (izašao oko 80-e minute protiv Kanade) te gotovo sigurno neće moći odigrati više od 60 minuta i zbog toga treba ostaviti Memića na klupi da on može zamjeniti Kolašinca i promjeni strane sa Dedićem. Nekako mi više to rješenje odgovara nego Burnić za kojeg nikad ne znaš, može odigrati dobro kao protiv Welsa a može i biti kikser.

let3
Postovi: 31845
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la let3 » 25 jun 2026, 02:26

JayCatwright je napisao/la:
25 jun 2026, 02:16
Nek stavi trnokopa na desno krilo kad vec ima namjeru igrati s dva napadaca, Esmir s klupe
Zar nije logicnije potrositi trnokopa samog u spicu koji ionako nece nista zabiti, al imati jacu sredinu - kasnije umjesto njega ubaciti Dzeku zadnjih 20-30 minuta (svakako i ne moze vise od toga) te probati napasti i napaviti senzaciju.
Mi kad bi izbacili jenkije, to bi bila senzacija :bih:

bordobijeli
Postovi: 18342
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 01.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la bordobijeli » 25 jun 2026, 02:27

MostarskiSin je napisao/la:
25 jun 2026, 02:05
NEZALAGANJE je napisao/la:
24 jun 2026, 23:05
Cisto da napisem jednu stvar za ovu tekmu, za koju znam da se nece desiti.... Hadzikadunic u paru sa Muharemovicem i Mahmic u vezi sa Sunjicem i Basicem naustrb Dzeke ili trnokopa.

Ostale redaj kako hoces, al to je nas najjaci sastav.

Svakako, ovo je previse dobro da bi se desilo i da bi neko to skontao.
Bravo, to je to. Usao sam na forum samo da napisem Hadzikadunic umjesto Katica, veceras je Katic bio jedan od najlosijih na terenu, uzasno je spor. Memic bi mi igrao desno krilo umjesto Esmira, minimalan doprinos na svjetskom s njegove strane.

………………………………Vasilj
Dedic - Hadzikadunic - Muharemovic - Kolasinac
…………………………Sunjic - Basic
……………Memic - Mahmic - Alajbegovic
………………………….Demirovic

Protiv Amerikanaca nam trebaju momci sto brzi i spremniji igraci. Onda imas s klupe Dzeku i Esmira za zadnjih pola sata.
Isto razmisljam ,trebaju nam motoricni pokretljivi igraci i ovih 11 je najbolje za Amere. Opet imas dobru klupu Dzeko ,Bajraktarevic, Tahirovic itd.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: KockarVicin007, kouadio, Muumii, RacioEmocionalan, Semrush [Bot], Shevko, Sveti i 68 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []