Ermin Mahmić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermin Mahmić
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Ermin Mahmić
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Ermin Mahmić
I opet ce ga Barbarez zadrzat na klupi, jer u njemu ima izlaznu situaciju istao kao sa Alajbegovicem kroz kvalifikacije, a drago mi je sto to maksimalno iskoristi. Ne sumnjam da ce biti nezaobilazno faktor u kvalifikacijama za Euro
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje
Re: Ermin Mahmić
Ostat ce na klupi jer Dzeko mora igrati od prve minute i to ce realno tako bit dok Dzeko ne ode.
Ja mislim da bi on mogao biti i solidna zamjena Demirovicu, danas je bio jako rastrcan, dobro radio presing, ima momak ocigledno i osjecaj za gol.
Re: Ermin Mahmić
Kako fino prica momak:
https://www.facebook.com/share/r/1C3Tzj ... tid=wwXIfr
https://www.facebook.com/share/r/1C3Tzj ... tid=wwXIfr
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: Ermin Mahmić
Pravi Krajišnik, "to je bilo nješto posebno"soccerfan je napisao/la: ↑25 jun 2026, 02:22Kako fino prica momak:
https://www.facebook.com/share/r/1C3Tzj ... tid=wwXIfr
- Goalgetter
- Postovi: 24464
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
Bravo za Krajisnika naseg. 
- dubioza144
- Postovi: 2510
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
Al kakva kretnja kod treceg gola odakle je doso i naso se u situaciji za go, bravo.
Prije toga fina lopta Esmiru gdje je fino ubrzo protok lopte, steta da mu ovaj nije dao povratnu na sut al hajde nek i Esmir pokusava, puno vise je lopta tad dolazila i Esmiru prije toga svaki napad preko Kerima.
Nadam se igri od sad sa jednim napadacem i sa njim iza, tad bi prezvako i Tahirovica u prvih 11 nek trckara samo da mi on nije organizator igre, ovaj ima bas fine lopte u prostor i puno ljepsi i brzi fudbal bi igrali sa njim.
Prije toga fina lopta Esmiru gdje je fino ubrzo protok lopte, steta da mu ovaj nije dao povratnu na sut al hajde nek i Esmir pokusava, puno vise je lopta tad dolazila i Esmiru prije toga svaki napad preko Kerima.
Nadam se igri od sad sa jednim napadacem i sa njim iza, tad bi prezvako i Tahirovica u prvih 11 nek trckara samo da mi on nije organizator igre, ovaj ima bas fine lopte u prostor i puno ljepsi i brzi fudbal bi igrali sa njim.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: Ermin Mahmić
Mali će biti novi vođa reprezentacije
Re: Ermin Mahmić
Svi su vec protiv Makedonije mogli vidjeti o kakvom igracu se radi.. da je vise igrao na SP sigurno bi bio nas najbolji igrac. Mali ima sve, disciplinu, tehniku, kontrolu lopte, posjed, sut..bas sve.. nasljednik Pjanica i Misimovica, samo sto je brzi od njih, nije spor igrac.. Svaka cast jos jednom, u inat dusmanima!
- invincible1921
- Postovi: 11472
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
Zanimljivo da su 50% golova za nas na SP dali igraci koji nisu ni igrali kvalifikacije.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3332
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
Jes dobro si. Ja kontam mi dali 6 golova
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- marlostanf1eld
- Postovi: 2649
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
Nadam se samo da nasi navijaci nece razviti pogresnu sliku o ovom momku i ocekivati nesto od njega sto on inace ne radi. Mahmic je 10/8 koja ne ucestvuje u izgradnji napada, ima malo dodira sa loptom i malo pasova kroz utakmicu. Igrac je momenta i lucidnosti.
Re: Ermin Mahmić
da, nece bespotrebno peljati loptu, vec gleda odma da je se rijesi. Igra na 1-2 dodira, dobar sut, dobar okret. nosio je loptu protiv makedonije i qatara i ne cini mi se bas u ovom segmentu da je previse dobar ali vidjet cemo. to si dobro napisao, da ne pomisli neko da je de Bruyne.
-
General505
- Postovi: 444
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
Plače on, plačem ja

Još jedan od ključnih igraca ispostavilo se za kojeg sam urgirao i najaviio, ako nista lijep je osjecaj nekakoo
Sjecam se zimus kako je sve krenuloo
Još jedan od ključnih igraca ispostavilo se za kojeg sam urgirao i najaviio, ako nista lijep je osjecaj nekakoo
Sjecam se zimus kako je sve krenuloo
- Goalgetter
- Postovi: 24464
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Ermin Mahmić
2 gola na SP, ide samo takav transfer ovog ljeta 
Online
Trenutno korisnika/ca: invincible1921, Jet2Holiday, kouadio, kovac, Maverick, RacioEmocionalan, Varta, Zglavkar i 98 gostiju.






