02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
dedo26
Postovi: 656
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 13:31

Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

Nadam se da cemo ih proc, moramo dat 110% od sebe, bolje i oni nego top 10 repki.

Avatar
Beli98
Postovi: 3275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beli98 » 25 jun 2026, 13:33

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

:rol: :rol:
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
fukara87
Postovi: 5957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la fukara87 » 25 jun 2026, 13:35

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

Nadam se da cemo ih proc, moramo dat 110% od sebe, bolje i oni nego top 10 repki.
Čitam i ne vjerujemo šta si napisao :rol: :rol:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
dedo26
Postovi: 656
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 13:37

Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:33
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

:rol: :rol:
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.

Avatar
phillies
Postovi: 2383
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la phillies » 25 jun 2026, 13:37

fukara87 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:35
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

Nadam se da cemo ih proc, moramo dat 110% od sebe, bolje i oni nego top 10 repki.
Čitam i ne vjerujemo šta si napisao :rol: :rol:
Ovo je kad znas da te CIA prisluskuje :D :D :D

Avatar
Enigmaa
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Enigmaa » 25 jun 2026, 13:41

Nadam se da će Tabaković biti spreman za jedno poluvrijeme, vraćaju se Muharemović i Dedić ali ako bude forsirao 4-4-2 bojim se da ne bude kao protiv Švice. Branit se 90 minuta je gore nego igrati otvoreno.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Avatar
dedo26
Postovi: 656
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 13:43

phillies je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
fukara87 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:35
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

Nadam se da cemo ih proc, moramo dat 110% od sebe, bolje i oni nego top 10 repki.
Čitam i ne vjerujemo šta si napisao :rol: :rol:
Ovo je kad znas da te CIA prisluskuje :D :D :D
Ma jok, nego trend je vazda bio pljuvat Ameriku jer su sila najveca pa ih niko ne voli. Vjerovatno su najomrazenija nacija bas radi toga jer su napredni i najjaci u svemu. To su cinjenice, sad drugo je sto ljudi deru kontru na sve.

Avatar
Shategabri
Postovi: 19001
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shategabri » 25 jun 2026, 13:43

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:33
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

:rol: :rol:
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Kina ih je po pitanju razvoja i tehnologije davno prešišala.
Nebitno, ovo je u kontekstu svakako susret Davida i Golijata.
Na nama je da ih probamo uhvatiti na krivoj nozi.
Koševo Zapad

SanaBosna
Postovi: 1390
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la SanaBosna » 25 jun 2026, 13:46

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:33
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

:rol: :rol:
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Necu da ulazim u politiku ali ti isti "prijatelji' su prijetili vojnim udarom pred Banja Luke te sprijecili drzavu R. Bosnu i Hercegovinu.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1252
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la imekorisnicko » 25 jun 2026, 13:47

bosnas_ je napisao/la:
25 jun 2026, 13:12
Protiv USA treba dobro postaviti taktiku. Ako se budemo branili nece biti dobro, moramo igrati ofanzivnije..samo tako se protivnik smiri. Vracaju se Tarik i Dedic, nasa mozda dva i najbolja igraca, u najboljoj su formi citavu sezonu i tu vidim nasu sansu. Abd do pobjede, sto da ne..iako je USA veliki favorit, ne zbog kvalitete toliko nego eto domacini su itd.
Naravno da ćemo se braniti, drugačije nećemo moći igrati sve i da hoćemo.
Nadam se da ćemo bolje odraditi kontranapade i da će Vasilj imati svoju noć.

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 13:49

nisu francuska spanija, dakle neki nivo svicarske

Avatar
dedo26
Postovi: 656
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 13:50

SanaBosna je napisao/la:
25 jun 2026, 13:46
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:33

:rol: :rol:
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Necu da ulazim u politiku ali ti isti "prijatelji' su prijetili vojnim udarom pred Banja Luke te sprijecili drzavu R. Bosnu i Hercegovinu.
Ali su isto prije toga pomogli, bombardirajuci polozaje srpske na vise lokacija, i tako nam olaksali. Cilj im je bio da stane rat. Po meni je to veca politika, cilj je bio da se raspodjele ugl ravnomjerno teritorije i sve, ma to ti je dublja psihologija. Imao sam taj predmet politicka psihologija, ali da ne ulazimo sad u te teme, daj da ih dobijemo. Samo cvrsto igrat protiv njih, bolje i oni nego Brazil, Argentina, Portugal, Francuska i slicno.

Avatar
Garfield
Postovi: 965
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Garfield » 25 jun 2026, 13:50

Molim te dijamantu malo realnosti i pocni sa klupe
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 25 jun 2026, 13:51

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.
Sve netačno
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
viKK
Postovi: 3675
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la viKK » 25 jun 2026, 13:52

linethreader je napisao/la:
25 jun 2026, 13:29


Odlicna analiza Pochetinove taktike i igre SAD-a

Btw. Švicarska nam je nesto jako slicno radila, i ako nisu skontali nacin na koji bi se mogli braniti od toga poslije te tekme, bojim se da nas ceka nesto slicno
OK je ovo analiza, ali ne sviđa mi se ovaj tipični IG reel clickbait tip videa, predstavljeni su kao da su nepobjediva ekipa. Logicno da jedan Paragvaj ne može sacuvat posjed protiv njihovog presinga. Necemo ni mi vjerovatno, makar u veznom redu, to se vidjelo na prve dvije utakmice. Naše prilike moramo, koliko god se mnogi na to osipaju, tražit u dugim loptama i prekidima. Teško će bit ali ako nam zadnja linija bude na nivou kao protiv Kanade, možemo izvući nešto.

Avatar
HariTz
Postovi: 3252
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la HariTz » 25 jun 2026, 13:53

Manite se ratnih i političkih tema, ima li ko kakav američki forum gdje pišu o ovoj tekmi, da malo uživam dok čitam :mrgreen:

Zeko87
Postovi: 2975
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Zeko87 » 25 jun 2026, 13:59

Sinoć smo vidjeli koliko se naša potencijalno najveća prednost stvara u nedostatak. Nakon svake duge lopte u šesnaesterac uslijedila je kontra na našu nepostavljenu odbranu. Imam osjećaj da je sinoć bio 20% jači protivnik od Qatara da bi sve drugačije završilo. Mi ako želimo igrati bunker moramo zategnuti odbranu. Najgore što imamo dosta sporih igrača u ekipi i teško uspostavljamo tranziciju.

nadam se da ćemo rasterećeni ali jako motivisani uspjeti da odigramo utakmicu na nivou drugog poluvremena protiv Welsa i Rumunije, kad smo napadali kao osice i bili jako okomiti i konkretni.

Na jednu utakmicu je sve moguće. Ne moramo srljati po pobjedu, pa i da gubimo jedan razlike možemo ubaciti neku frljoku pa na penale, sve je moguće. Tu smo najiskusniji. :D
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
kouadio
Postovi: 117
Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kouadio » 25 jun 2026, 14:01

HariTz je napisao/la:
25 jun 2026, 13:53
Manite se ratnih i političkih tema, ima li ko kakav američki forum gdje pišu o ovoj tekmi, da malo uživam dok čitam :mrgreen:
https://www.bigsoccer.com/forums/usa-men.131/

https://www.bigsoccer.com/threads/usa-r ... a.2139198/

imas ovdje

Avatar
perun
Postovi: 956
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la perun » 25 jun 2026, 14:03

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:31
Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.

Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.

Nadam se da cemo ih proc, moramo dat 110% od sebe, bolje i oni nego top 10 repki.
:salut:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Zeko87
Postovi: 2975
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Zeko87 » 25 jun 2026, 14:13

hz1987 je napisao/la:
25 jun 2026, 12:53
slika

4-3-3 u 4-5-1
Kontra, polukontra, brzo otvaranje...Dedic-Memic se mogu rotirati, Kerim i Esmir vise napadacki, mahmic brza proturanja i ubacivanja. Mladi, brzi, okretni. I dovoljno da Demirovic konacno ima ulogu ko u Stuttgartu nebil ocepio. Nema sporih, to je protiv USA slaba tacka svaki nas spor igrac. Napadacka al sredina naguzvana.
E baš ovaj sastav bih volio vidjeti, pa po potrebi od 65. ići sa Džekom i/ili Tabakom, jedino što je Seo fix veći i od Tahira, a Džeko bi poludio da ne bude u prvih 11. Barba se boji tog scenarija u kojem bi se napravio klan protiv njega u slučaju većih korekcija sastava.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Google [Bot], Toxin i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []