02.07.2026. R32: USA - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nadam se da ce svi zajedno gledati utakmicu USA protiv Turske.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Jenkiji igraju jako agresivno i fizički moćno, Pulišić i ostali sjajno napadaju dubinu... moramo stajati u niskom i gustom bloku i probati nešto uraditi kroz tranziciju...
- invincible1921
- Postovi: 11495
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Napisah vec na temi za katar...ako cemo igrat tranziciju onda tahirovic i dva spica nemaju sta radit na terenu.
=\_1921_/=
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Dva špica protiv njih su samoubistvo...invincible1921 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 14:30Napisah vec na temi za katar...ako cemo igrat tranziciju onda tahirovic i dva spica nemaju sta radit na terenu.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Slike KlintonaBeli98 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:33dedo26 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 13:31Igramo protiv prijatelja nase drzave, ljudi kojih da nema ovdje bi bio jednako genocid, oni su cuvari dejtona, i srbi ne smiju prstom maknut bez njih. Mi trebamo drzat slike Klintona na zidovima, kao na Kosovu, a ne prozivat amere.
Amerika je svjetska sila, najbolji u svemu, najnaprednija drzava, najotvorenija, u biti sve ono sto ostale drzave teze da budu.
![]()
![]()
-
Direktorcic
- Postovi: 2593
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
za ovu utakmicu i analize i prognoze ne smijemo zaboraviti da se vraca muharemovic koji je stub odbrane,ne radi se samo o odbrani,one njegove duge lopte i povuci je preko poöovine protivnika su bitne. Dedic na svom nivou nm je bitan.detalji koji direktno mogu donijeti golove
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Koliko li smo dobili onda ulaznica, vidim vec agencije vode na tekmu.
- imekorisnicko
- Postovi: 1251
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Za ove što tvrde da ne trebamo i ne smijemo igrati 442 samo jedno pitanje.
Dakle Rumunija,Austrija,Wels,Italija,Kanada,Švicarska,Katar. Sve smo igrali neku varijaciju 442.
Pet utakmica pozitivan rezultat, Austrija i Švicarska smo imali dobar rezultat do neke 70e minute.
Epilog je prvo plasman na SP,a zatim i u nokaut fazu.
E sad, zanima me, da li se nekad zapitate da vam nešto promiče, imate neku logiku koja vam govori da 442 ne funkcioniše i da moramo igrati nekako drugačije,ali da li ste npr sigurni da bi mi ovih 7 utakmica bolje odradili da smo igrali 451 ili nešto slično? Da li bi ostvarili ove rezultate?
Dakle Rumunija,Austrija,Wels,Italija,Kanada,Švicarska,Katar. Sve smo igrali neku varijaciju 442.
Pet utakmica pozitivan rezultat, Austrija i Švicarska smo imali dobar rezultat do neke 70e minute.
Epilog je prvo plasman na SP,a zatim i u nokaut fazu.
E sad, zanima me, da li se nekad zapitate da vam nešto promiče, imate neku logiku koja vam govori da 442 ne funkcioniše i da moramo igrati nekako drugačije,ali da li ste npr sigurni da bi mi ovih 7 utakmica bolje odradili da smo igrali 451 ili nešto slično? Da li bi ostvarili ove rezultate?
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1581
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Amerika je organizovana repka, sa odlicnim trenerom i dobrim sistemom, sigurno i u dobrom raspolozenju nakon ovih dobrih partija. Naravno i domacini su i na njihovoj strani je sudjenje, narucito kad gledamo kako to fifa ofirno radi. Ali sta nas to briga, idemo igrati. Igrati borbeno takticki i na prolaz sto da ne pred nama su padale i jace repke. I ne smijemo ih pretcjeniti i dati previse respekta, kao i do sada odmjereno i sa jasnim cikjem prolaska dalje. Ovo je vec sada iznad svih ocekivanja i ogroman uspjeh ali to nas ne treba zasititi vec dati motiv da nastavimo dalje. Nema nepobjedivih i sve je do nas, nasa sudbina je u nasim rukama u tih 90 i sve je moguce. Imamo i mi dovoljno kvaliteta da se nosimo sa Amerikom, a nisu oni ni fudbalska drzava a kamoli neka vele sila. Ocekujem dobru i takticki jaku i tvrdu utakmicu, i naravno nas prolaz. Esmir ce se ovdje pokazati i odvesti nas dalje sad oce li to biti 1-0 za nad ili 1-1 pa na penale znam da ce Esmir biti nas junak i to zapamtite, idemo dalje. Vjerujem u cetvrtfinale. Ono zlo protiv Svucarske je izgleda bilo za dva dobra a mozda i vise njih.
#CarsijaOdjebi
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Slaviti sirom zemlje trece mjesto u grupi od 4 ekipe nakon utakmice sa alpskim siptarima je pomalo suludo al eto 
Ko god voli fudbal i Reprezentaciju ne moze biti zadovoljan nakon ove 3 utakmice.
Ko god voli fudbal i Reprezentaciju ne moze biti zadovoljan nakon ove 3 utakmice.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1581
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ma nas narod lupa i vodi se nekom zeljom nasi bi i tiki taku i jogu bonito ali da ne primimo go i pobjedimo sa 3 razlike svaku i pri tom nas vide ono u finalu minimalno sve ispod je po njima razocarenje, a tek 3 utakmice repke pogledali.imekorisnicko je napisao/la: ↑25 jun 2026, 14:57Za ove što tvrde da ne trebamo i ne smijemo igrati 442 samo jedno pitanje.
Dakle Rumunija,Austrija,Wels,Italija,Kanada,Švicarska,Katar. Sve smo igrali neku varijaciju 442.
Pet utakmica pozitivan rezultat, Austrija i Švicarska smo imali dobar rezultat do neke 70e minute.
Epilog je prvo plasman na SP,a zatim i u nokaut fazu.
E sad, zanima me, da li se nekad zapitate da vam nešto promiče, imate neku logiku koja vam govori da 442 ne funkcioniše i da moramo igrati nekako drugačije,ali da li ste npr sigurni da bi mi ovih 7 utakmica bolje odradili da smo igrali 451 ili nešto slično? Da li bi ostvarili ove rezultate?
#CarsijaOdjebi
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Sve te utakmice osim sinoćnje koje su nabrojao nismo pobijedili nego smo prolaze ostvarili jurišom sa dodatnim napadačima.imekorisnicko je napisao/la: ↑25 jun 2026, 14:57Za ove što tvrde da ne trebamo i ne smijemo igrati 442 samo jedno pitanje.
Dakle Rumunija,Austrija,Wels,Italija,Kanada,Švicarska,Katar. Sve smo igrali neku varijaciju 442.
Pet utakmica pozitivan rezultat, Austrija i Švicarska smo imali dobar rezultat do neke 70e minute.
Epilog je prvo plasman na SP,a zatim i u nokaut fazu.
E sad, zanima me, da li se nekad zapitate da vam nešto promiče, imate neku logiku koja vam govori da 442 ne funkcioniše i da moramo igrati nekako drugačije,ali da li ste npr sigurni da bi mi ovih 7 utakmica bolje odradili da smo igrali 451 ili nešto slično? Da li bi ostvarili ove rezultate?
Posebno se sinoć vidjelo da nam i Qatar drži loptu i igra kratke pasove. Proigrali smo na terenu tek sa ozlaskom jednog napadača. Dok su na terenu dvojica, dupliraju se i kad izgube skok ostanu iza lopte i praktično ne služe.
Sa dva napadača ne igra nikoy od Brazila do Farskih ostrva. To je prevaziđeno. Dva krila. Jedan napadač. Tri vezna.
Sistem koji nam daje kontrolu i bolju defanzivu.
4-IN-A-ROW
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne slaviti sirom zemlje prolaz u grupi od 4 solidne ekipe nakon utakmice sa Svicarskom je pomalo suludo al eto 😆
Ko god voli fudbal i Reprezentaciju trebao bi biti ponosan nakon ove 3 utakmice.
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
**** te brt onaj tko te napravio i te takve kao sto si ti.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
1993Sajo1993
- Postovi: 20
- Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
kakva objava .... jarane obrisi ovo majke ti ne brukaj se
Bosna i Hercegovina prosla grupnu fazu nismo mi krivi sto je FIFA promijenila pravilnik i sada sa 3.pozicijom mozes dalje
btw. ne slavi se samo sirom zemlje nego i sire care
- Goalgetter
- Postovi: 24470
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Ne kacite se na trolla, valjda znate s kim imate posla, sa svojim 100tim accountom. Ne obazirite se na trollove, kao ni na kamenjare, djikane i ostalu sortu kojima je tesko palo ovo sinoc, na aparatima su svi neprijatelji ove zemlje.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14579
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Lik napravio novi profil da vas trolla, ne znam što se primate. Ignore.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
Nastavimo: Ako ne možemo x pobijedit, i ne zaslužujemo plasman u y.
Walk on
- Shategabri
- Postovi: 19001
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
-
1993Sajo1993
- Postovi: 20
- Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
- Kontakt:
Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH
jedan je Alija Braco Hadziosmanovic ....
moramo pucat po golu i namirisat se
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.



