02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Sheyi
Postovi: 13938
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sheyi » 25 jun 2026, 18:26

Koliki je stadion gdje igramo?

Evo savez objavio za ulaznice, moze li nas biti bar 5 hiljada? :bih:

Shevko
Postovi: 639
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 18:28

A koja depresiva kada se sve ovo završi 🫠. Povratak u praćenje dnevno-političke događaje, idu i izbori....

CAZIN
Postovi: 2549
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 18:34

Sheyi je napisao/la:
25 jun 2026, 18:26
Koliki je stadion gdje igramo?

Evo savez objavio za ulaznice, moze li nas biti bar 5 hiljada? :bih:
Malo manje od 70k kapacitet stadiona, za naše navijače sve zavisi od cijena.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13336
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la StevieG8 » 25 jun 2026, 18:36

Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 18:28
A koja depresiva kada se sve ovo završi 🫠. Povratak u praćenje dnevno-političke događaje, idu i izbori....
Joj tacno jbt :crazy:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Valter
Postovi: 1204
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Valter » 25 jun 2026, 18:40

Da se prije Svjetskog prvenstva mogao kupiti skor u utakmicama grupe sa jednom pobjedom, jednim remijem i jednim porazom dali bi velike pare. Da nam je poslije toga ponuđeno da sljedeći na redu budu Amerikancis svi bi potpisali. I šta sada, da malo mjaučemo ili da skinemo gače prije utakmice. I poslije SP biće pobjeda I poraza al ono kako su naši ljudi predstavili Bosnu i Hercegovinu u Torontu, LA-u, Sijetlu, aBd San Fransisku to će ostati najjača slika svih nas- E to dušmanima (između ostalog koji su instalirani i na forumu) je prema mrtvoj glavi. Mile bi sada dao 20 miliona USD da se ovo ne dešava.
USA je USA, al nas interesuje samo da se uzdamo U Se i u svoje kljuse.

Shevko
Postovi: 639
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 18:59

One scene sa tribina za Svicarsku i Qatar su neprocjenjive.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11495
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 19:03

Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 18:59
One scene sa tribina za Svicarsku i Qatar su neprocjenjive.
Koliko ce bit nasih protiv Amera...mislim da nece previse..kao prvo domacini su, kao drugo karte su vjerovatno skupe da valja, kao trece ova raja iz evrope je vjerovatno vec na povratku kucama
=\_1921_/=

Kaunas
Postovi: 13530
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 19:17

CAZIN je napisao/la:
25 jun 2026, 18:13
DamirT je napisao/la:
25 jun 2026, 17:52
CAZIN je napisao/la:
25 jun 2026, 17:36


Ima da traje i poslije Amera :bih: :bih:
Ja ne smijem ni zamislit ludnicu kod nas ako bi ih izbacili. A pogotovo koliko bi se svijet syebao jer je najbolja, najjaca drzava i selekcija svijeta ispala od zemlje treceg svijeta :bih:
Kada ih pobjedimo a diskvalifikuju nas jer BHF skandira "Palestina!" :D

Kakva bi ludnica bila da ih prođemo na penale pa onda u 1/8 finala protiv Egipta/Južne Koreje :bih:
Svega mi ide Salah a Katic i Kola sami pozadi
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Drum
Postovi: 1308
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drum » 25 jun 2026, 19:22

Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 18:59
One scene sa tribina za Svicarsku i Qatar su neprocjenjive.
Zato sam prije Katara napisao da moramo proci. Valjda nasih bude toliko, da cijeli svijet uprati Halidovu pjesmu na tribinama.

Marokanci58
Postovi: 727
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Marokanci58 » 25 jun 2026, 19:28

Sheyi je napisao/la:
25 jun 2026, 18:26
Koliki je stadion gdje igramo?

Evo savez objavio za ulaznice, moze li nas biti bar 5 hiljada? :bih:
Bolje 5 hiljada grupisanih svi na jednom mjestu nego 15 000 protiv Kanade na svakom čošku stadiona po 5-6..kao da te nema u masi onoj crvenila.

Volio bi čuti prognozu nekoga ko zna oko ulaznica i grada gdje se igra, kapaciteta koliko je realno naših očekivati.

Ako je stadion od 70 000 kad bi nas se pojavilo 30 000 svi bi se sjebali. Mozda je već i rasprodano? Igraš protiv domaćina, najmoćnije države svijeta. Sigurno će svojima obezbjediti na prevaru više ulaznica.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 25 jun 2026, 19:34

Jaki jesu, imaju stvarno par dobrih igrača kao što su Dest, Tillman, Pepi, McKennie, Pulišić.. dobra ekipa i jesu favoriti. Ali nisu nepobjedivi i nisu sila kao što je Francuska, Španija pa da baš imaš jako male šanse. Imamo sigurno šansu, pametno i odgovorno igrati. Dobra stvar pa su nam glavni igrači sinoć i odmorili. Dedić i Muharemović nisu igrali, Šunjić izašao na poluvremenu, Memić odigrao drugo poluvrijeme, Katić ranije izašao kao i Džeko, Tahirović poluvrijeme odigrao ( :mrgreen: ),.. Idemo jako i vjerovati u sebe.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!


Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 19:39

Kaunas je napisao/la:
25 jun 2026, 19:17
CAZIN je napisao/la:
25 jun 2026, 18:13
DamirT je napisao/la:
25 jun 2026, 17:52


Ja ne smijem ni zamislit ludnicu kod nas ako bi ih izbacili. A pogotovo koliko bi se svijet syebao jer je najbolja, najjaca drzava i selekcija svijeta ispala od zemlje treceg svijeta :bih:
Kada ih pobjedimo a diskvalifikuju nas jer BHF skandira "Palestina!" :D

Kakva bi ludnica bila da ih prođemo na penale pa onda u 1/8 finala protiv Egipta/Južne Koreje :bih:
Svega mi ide Salah a Katic i Kola sami pozadi
Ne bi mu bio u kozi :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
jasmin10
Postovi: 14963
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 25 jun 2026, 19:41

Kerim će da pravi djecu Destu.

Loga
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 jan 2014, 06:46
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Loga » 25 jun 2026, 19:48

Marokanci58 je napisao/la:
25 jun 2026, 19:28
Sheyi je napisao/la:
25 jun 2026, 18:26
Koliki je stadion gdje igramo?

Evo savez objavio za ulaznice, moze li nas biti bar 5 hiljada? :bih:
Bolje 5 hiljada grupisanih svi na jednom mjestu nego 15 000 protiv Kanade na svakom čošku stadiona po 5-6..kao da te nema u masi onoj crvenila.

Volio bi čuti prognozu nekoga ko zna oko ulaznica i grada gdje se igra, kapaciteta koliko je realno naših očekivati.

Ako je stadion od 70 000 kad bi nas se pojavilo 30 000 svi bi se sjebali. Mozda je već i rasprodano? Igraš protiv domaćina, najmoćnije države svijeta. Sigurno će svojima obezbjediti na prevaru više ulaznica.
Pokusavam cijelo jutro kupiti karte, 2 milje jedna gledas iz Japana.
Al jbg bosna se voli i kad si skroz gore haha.

Drum
Postovi: 1308
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drum » 25 jun 2026, 19:49

Niko ne spominje kakvi su u odbrani?

Kenozoik
Postovi: 73
Pridružen/a: 12 apr 2009, 19:34
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kenozoik » 25 jun 2026, 19:53

Nema šanse da nas bude kao ove zadnje dvije utakmice, i to iz više razloga.

Kao prvo, jako je malo našeg svijeta u San Franciscu, pa i na zapadnoj obali općenito. Za 80% naših u sjevernoj Americi to će bit dug put sa velikim troškovima (avioni, hoteli), a mnogi su već dosta potrošili na ove prve tri utakmice.

Onda kad još uračunaš da se igra protiv domaćina, da vlada veliki interes i da će ulaznice vjerovatno biti najskuplje do sad, pa i da su naši koji su došli iz Evrope i Australije već sad na putu kući.

Ja očekujem da ćemo rasprodati to što je nama namjereno, ali ne više, i da će na kraju izgledati nešto kao protiv Kanade.

Avatar
Shategabri
Postovi: 19001
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shategabri » 25 jun 2026, 19:56

Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:44
Shategabri je napisao/la:
25 jun 2026, 15:19
313 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:14
Nastavimo: Ako ne možemo x pobijedit, i ne zaslužujemo plasman u y.
Igrač koji ne puca ne može zabiti gol.
Lopta je okrugla
Brate s tribine sa pogresnim ino klubom :salut:
Koševo Zapad

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beduin » 25 jun 2026, 20:08

Mi da smo htjeli skidati gace i doci turisticki u Ameriku, jer smo samim dolaskom premasili prvobitni cilj, mi ne bismo sad igrali protiv Amerike u nokaut fazi.
Te djecije forumske price i nabadanja bas postaju teska smaracima.

Cinjenica jeste da je Amerika zaista jaka i uigrana reprezentacija, fizicki prespremni i sve osim prolaska dalje bi bilo ogromno cudo za njih i fudbalski svijet. Ali kao i u svakoj utakmici, i ovdje se pita nesto i druga ekipa, a pored rang liste i cijene igraca veliki ulogu igra i motivacija, psihicka priprema i nepodcjenjivanje protivnika, kao i "tvoj dan".

Lopta je okrugla, a mi idemo rastereceno odigrati ovaj susret i dobro se postaviti u polju.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 6053
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Madal » 25 jun 2026, 20:10

Beduin je napisao/la:
25 jun 2026, 20:08
Mi da smo htjeli skidati gace i doci turisticki u Ameriku, jer smo samim dolaskom premasili prvobitni cilj, mi ne bismo sad igrali protiv Amerike u nokaut fazi.
Te djecije forumske price i nabadanja bas postaju teska smaracima.

Cinjenica jeste da je Amerika zaista jaka i uigrana reprezentacija, fizicki prespremni i sve osim prolaska dalje bi bilo ogromno cudo za njih i fudbalski svijet. Ali kao i u svakoj utakmici, i ovdje se pita nesto i druga ekipa, a pored rang liste i cijene igraca veliki ulogu igra i motivacija, psihicka priprema i nepodcjenjivanje protivnika, kao i "tvoj dan".

Lopta je okrugla, a mi idemo rastereceno odigrati ovaj susret i dobro se postaviti u polju.
Samo da sto duze odrzimo aktivan rezultat. Ovi ako rano zabiju krenuti ce ko budale po jos.
Od svih historijskih ovo je najveca. Bit ce i uzivanje a i prejebeno za pratiti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []