Puno ljepse nego kad mu chatgpt napise tekst
Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Lijep tekst i poruka,ali smijesno da se selektor jedne reprezentacije na instagramu oglasava na ovaj nacin, tj obracajuci se hejterima spominjuci njihove komentare.. 
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Svaka mu čast na rezultatima, ali razracunavanje preko Instagrama je smiješno i djetinjasto.
Kao da je zaboravio za šta mu služe botovi, kojih naš uvaženi selektor ima više nego dovoljno.
Kao da je zaboravio za šta mu služe botovi, kojih naš uvaženi selektor ima više nego dovoljno.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Pa Sergej se uvijek javno oglašavao, pa i dok nije bio selektor.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1582
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Svaka cast, sve na mjestu jos je i blag kakvih ima izroda.
#CarsijaOdjebi
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Šta koga briga, Sergej je uvijek bio dio navijača. Nemoguće da nije vidio šta se pisalo, pa ako mu je lakše, nek se razračunava kako hoće 
Walk on
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
A kad je trebalo dat podrsku BHF-u, onda je izjavio nije Barba osoba od drustvenih mreza
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ma ima pravo i qurcem mlatit.
Ali tih stvari je bilo i bit ce, takav posao jbg, nije to karakteristika bosanaca vec je cijeli svijet takav za fudbal.
Meni vise smetaju novinari koji stete reprezentaciji (slucaj Bazdar) ili tjeranje selektora nakon Lige Nacija.
Ali tih stvari je bilo i bit ce, takav posao jbg, nije to karakteristika bosanaca vec je cijeli svijet takav za fudbal.
Meni vise smetaju novinari koji stete reprezentaciji (slucaj Bazdar) ili tjeranje selektora nakon Lige Nacija.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Bravo Barba, tako im još i nogama dobro nabij da se uguše u vlastitim gov.nima.
A vidi Šljivka, ne konta da i njega i sve slične proziva
A vidi Šljivka, ne konta da i njega i sve slične proziva
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Posto vjerovatno ovo citas Barba, evo ovako uzimamo Amerikance:
---------------------- Dzeko -----------------
------ Alajbegovic --------------------------
----------------------------------- Memic ----
----------------- Mahmic --------------------
------------------------------------------------
------------ Basic ----- Sunjic --------------
------------------------------------------------
Kolasinac - Muharemovic - Katic - Dedic
pa onda Tabakovica i Bajraktarevica ubaciti kao dzokere
---------------------- Dzeko -----------------
------ Alajbegovic --------------------------
----------------------------------- Memic ----
----------------- Mahmic --------------------
------------------------------------------------
------------ Basic ----- Sunjic --------------
------------------------------------------------
Kolasinac - Muharemovic - Katic - Dedic
pa onda Tabakovica i Bajraktarevica ubaciti kao dzokere
Bit će gusto
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Sergej znam da nas citas redovno, svaka ti cast na rezultatu, to je tvoj uspijeh i to ti ne moze niko oteti, ali nemoj da zaebavas na momente je igra kriticna i izgledamo ko amateri, mora bolje 
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Vjerovatno jedini način da ih prodjemoDanijelTZ je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:57Posto vjerovatno ovo citas Barba, evo ovako uzimamo Amerikance:
---------------------- Dzeko -----------------
------ Alajbegovic --------------------------
----------------------------------- Memic ----
----------------- Mahmic --------------------
------------------------------------------------
------------ Basic ----- Sunjic --------------
------------------------------------------------
Kolasinac - Muharemovic - Katic - Dedic
pa onda Tabakovica i Bajraktarevica ubaciti kao dzokere
-
MiranGlasnic
- Postovi: 1008
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Taman posla da primimo dva gola do poluvremena.DanijelTZ je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:57Posto vjerovatno ovo citas Barba, evo ovako uzimamo Amerikance:
---------------------- Dzeko -----------------
------ Alajbegovic --------------------------
----------------------------------- Memic ----
----------------- Mahmic --------------------
------------------------------------------------
------------ Basic ----- Sunjic --------------
------------------------------------------------
Kolasinac - Muharemovic - Katic - Dedic
pa onda Tabakovica i Bajraktarevica ubaciti kao dzokere
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Primili bi i vise, vidis da smo bez golmanaMiranGlasnic je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:40Taman posla da primimo dva gola do poluvremena.DanijelTZ je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:57Posto vjerovatno ovo citas Barba, evo ovako uzimamo Amerikance:
---------------------- Dzeko -----------------
------ Alajbegovic --------------------------
----------------------------------- Memic ----
----------------- Mahmic --------------------
------------------------------------------------
------------ Basic ----- Sunjic --------------
------------------------------------------------
Kolasinac - Muharemovic - Katic - Dedic
pa onda Tabakovica i Bajraktarevica ubaciti kao dzokere![]()
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
MiranGlasnic
- Postovi: 1008
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Dobro za Sergeja…on stoji uz aut linija. Zamisli ako naši igrači čitaju šta stoka piše o njima..njihovim suprugama..majkama…to je već problem.
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9803
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Hocel Mujakic zaigrat na lijevom beku?
Kakvo mi emocionalno dijete imamo za selektora
Kakvo mi emocionalno dijete imamo za selektora
Celik!3,2,2.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Najbolji selektor u historiji. Nek pise sta hod hoceAllGunsBlazing je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:57Hocel Mujakic zaigrat na lijevom beku?![]()
Kakvo mi emocionalno dijete imamo za selektora![]()
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
- dariolovrinovic00
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 15 jun 2026, 20:05
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Barbarez samo i isključivo treba nastaviti kao do sada, protiv ovih jačih ekipa. Samo 4-4-2.
Vasilj
Dedić – Katić – Muharemović – Kolašinac
Bajraktarević – Tahirović – Šunjić – Alajbegović
Demirović – Džeko
4-4-2 bez lopte, skoro 4-4-1-1, gdje se Demirović spušta na njihovog zadnjeg veznog, a Džeko ostaje gore kao "sidraš". I samo disciplinovano i našpanovano.
Vasilj
Dedić – Katić – Muharemović – Kolašinac
Bajraktarević – Tahirović – Šunjić – Alajbegović
Demirović – Džeko
4-4-2 bez lopte, skoro 4-4-1-1, gdje se Demirović spušta na njihovog zadnjeg veznog, a Džeko ostaje gore kao "sidraš". I samo disciplinovano i našpanovano.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
S obzirom kakvu je reprezentaciju zatekao i koliko su radili da bi ih debili **** na pressovima, ajde debila od navijaca ce uvijek biti, dobro nije ranije pukaoAllGunsBlazing je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:57Hocel Mujakic zaigrat na lijevom beku?![]()
Kakvo mi emocionalno dijete imamo za selektora![]()
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli, Google [Bot], Toxin i 70 gostiju.



