Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
bhsport
- Postovi: 13546
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 25 jun 2026, 21:13
RightBack je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:04
Lijep tekst i poruka,ali smijesno da se selektor jedne reprezentacije na instagramu oglasava na ovaj nacin, tj obracajuci se hejterima spominjuci njihove komentare..
Ma cirkus, a prvi on je pametovao i popovao drugim selektorima preko društvenih mreža.
Od Papeta i Brazila pa nadalje.
Hercegovac je to tvrdoglavi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
MiranGlasnic
- Postovi: 1008
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MiranGlasnic » 25 jun 2026, 21:37
Futbol je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:11
Svaka mu čast na rezultatima, ali razracunavanje preko Instagrama je smiješno i djetinjasto.
Kao da je zaboravio za šta mu služe botovi, kojih naš uvaženi selektor ima više nego dovoljno.
Ni botovi ni kritičari ne bi trebali da jedu go.vna. Ovdje fairplay odavno ne postoji.
-
Drape
- Postovi: 9780
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 25 jun 2026, 21:40
Izbacivanjem Italije izbio je Fifi nekoliko stotina miliona dolara. Ako označenim kartama prevari Pochettina i izbaci domaćine sa Svjetskog prvenstva financijska šteta koju je uzrokovao u samo tri mjeseca će se popeti na milijardu dolara. Opasniji je za profit Fife od korona sezone.
-
husrefbeg
- Postovi: 1262
- Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la husrefbeg » 25 jun 2026, 21:51
U pravu je Barba. Ne misli on na naše zezancije i stavove. Ovo se odnosi na Papeta, Vahu, Amara i tzv. stručnjaka nizašta Nalića.
-
thulkazal
- Postovi: 2620
- Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la thulkazal » 25 jun 2026, 22:01
Pa slične izjave i objave na socijalnim mrežama je i Sergej davao. Đe zapelo?

-
Shevko
- Postovi: 639
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 22:02
Odakle je prvo pustilo korijene za Halidovu rahmetli poljem se širi miris ljiljana?
-
Sheyi
- Postovi: 13938
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 25 jun 2026, 22:03
Barba, ako citas ovo. Odblokiraj me na instagramu, davno si me blokirao, ima par godina. Kontakt u pp.

-
Sheyi
- Postovi: 13938
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 25 jun 2026, 22:04
Shevko je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:02
Odakle je prvo pustilo korijene za Halidovu rahmetli poljem se širi miris ljiljana?
Protiv Rumunije, kad nije bilo BHF. Tarik je dosao na ideju i odabrao ove pjesme nesluteci dokle ce ovo sve doci.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 25 jun 2026, 22:09
Sheyi je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:03
Barba, ako citas ovo. Odblokiraj me na instagramu, davno si me blokirao, ima par godina. Kontakt u pp.
Šta si mu se zamjerio?

-
husrefbeg
- Postovi: 1262
- Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la husrefbeg » 25 jun 2026, 22:10
thulkazal je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:01
Pa slične izjave i objave na socijalnim mrežama je i Sergej davao. Đe zapelo?
Pa davao je kratko i zagonetno nakon neuspjeha. Ovi svaki dan po nekoliko sati u nekim specijalnim emisijama. Feja i Nala ne silazi sa Arene sve pljuju i naravno naplate svoj angažman. Pape nikada neće oprostiti Barbi što ga je prevazišao na SP. Meša i Amar svaki dan kritikuju i sve je to ljubomora. Naprijed Barba sa svojim stručnim štapom i štiti svoje suradnike od agresivnog Džeke.
-
DamirT
- Postovi: 31099
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 25 jun 2026, 22:11
Sheyi je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:03
Barba, ako citas ovo. Odblokiraj me na instagramu, davno si me blokirao, ima par godina. Kontakt u pp.
Vidi sa Nodijem da urgira. Ocito ima neke veze u savezu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Shevko
- Postovi: 639
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 22:12
Sheyi je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:04
Shevko je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:02
Odakle je prvo pustilo korijene za Halidovu rahmetli poljem se širi miris ljiljana?
Protiv Rumunije, kad nije bilo BHF. Tarik je dosao na ideju i odabrao ove pjesme nesluteci dokle ce ovo sve doci.
Da, pošto sam ja prvi put čuo kada su pjevali u svlačionici poslije Velsa.
-
thulkazal
- Postovi: 2620
- Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la thulkazal » 25 jun 2026, 22:20
husrefbeg je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:10
Pa davao je kratko i zagonetno nakon neuspjeha. Ovi svaki dan po nekoliko sati u nekim specijalnim emisijama. Feja i Nala ne silazi sa Arene sve pljuju i naravno naplate svoj angažman. Pape nikada neće oprostiti Barbi što ga je prevazišao na SP. Meša i Amar svaki dan kritikuju i sve je to ljubomora. Naprijed Barba sa svojim stručnim štapom i štiti svoje suradnike od agresivnog Džeke.
Ja te izjave ne branim... Slušao sam sinoć par tih javljanja, i konkretno Safet lupa neke gluposti a kada je bio selektor imao je takvih taktičkih bisera, očigledno ih ni sam nije svjestan. Ove druge, osime, meše i slične ne treba ni komentarisati jer ljudi nisu uopšte relevantni da se nešto piše o njihovom komentarisanju.
-
Atlanta
- Postovi: 368
- Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Atlanta » 25 jun 2026, 22:23
MiranGlasnic je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:44
Atlanta je napisao/la: ↑25 jun 2026, 20:21
Sergej znam da nas citas redovno, svaka ti cast na rezultatu, to je tvoj uspijeh i to ti ne moze niko oteti, ali nemoj da zaebavas na momente je igra kriticna i izgledamo ko amateri, mora bolje
Dobro za Sergeja…on stoji uz aut linija. Zamisli ako naši igrači čitaju šta stoka piše o njima..njihovim suprugama..majkama…to je već problem.
Ma pisali su i na ovoj temi gadosti, jedno 5 profila sam minimalno stavio na listu gnjavatora, kritiku razumijem i sve to, ali psovat djecu mrtve i to...debili obicni
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
-
bh22
- Postovi: 83
- Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la bh22 » 25 jun 2026, 22:34
Drape je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:40
Izbacivanjem Italije izbio je Fifi nekoliko stotina miliona dolara. Ako označenim kartama prevari Pochettina i izbaci domaćine sa Svjetskog prvenstva financijska šteta koju je uzrokovao u samo tri mjeseca će se popeti na milijardu dolara. Opasniji je za profit Fife od korona sezone.

-
jasmin10
- Postovi: 14963
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 25 jun 2026, 22:35
Krme Susic se pojede od ljubomore.
-
Querty
- Postovi: 357
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Querty » 25 jun 2026, 22:38
štetočina osim amaw, đubre klošarsko

-
Querty
- Postovi: 357
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Querty » 25 jun 2026, 22:47
Šta su rekli o prolazu u KO vrli gov.nari, kvazi treneri sušić, meša, hađibegić, vahid mrtvi?
Ne vidim ništa, samo su prije meča srali kako MORAMO pobijediti Katar, kao da igramo protiv školske ekipe 8a.
Fuj gadovi smrdljivi zavidni.
-
Sheyi
- Postovi: 13938
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 25 jun 2026, 22:49
Coolpanda24 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:09
Sheyi je napisao/la: ↑25 jun 2026, 22:03
Barba, ako citas ovo. Odblokiraj me na instagramu, davno si me blokirao, ima par godina. Kontakt u pp.
Šta si mu se zamjerio?
Mislim da sam ga ujeo nekim komentarom kad je bio aktivniji u pljuvanju tad

-
BoixosNois1899
- Postovi: 12623
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 25 jun 2026, 22:58
Ne znam što uopšte mediji daju prostor Meši, Sušiću i sličnima. Svaka im čast na svemu, Sušić nas je odveo na prvenstvo u Brazilu i sve to stoji ali ti ljudi su fudbalski zaglavili u 80-im godinama prošlog stoljeća.
Najgore mi je kad Vahu zivkaju svako malo i pitaju za neko mišljenje a frajer 30 godina bježi od reprezentacije i države kao đavo od krsta. Nije uopšte relevantan da komentariše reprezentaciju.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []