02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 25 jun 2026, 22:47

KenoRob je napisao/la:
25 jun 2026, 22:46
Cekaj jel potvrdjena tekma sa US? Sta treba jos da se desi da bi mozda igrali sa Njemcima? Vidio sam negdje ali sam zaboravio. Mislim da za sad ide sve prema tome da igramo sa Njemcima u Bostonu?
Vidio sam kvote danas izašle, 1.60 USA na nas 5.50. Tako da vjerovatno jeste zvanično
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la soccerfan » 25 jun 2026, 22:48

KenoRob je napisao/la:
25 jun 2026, 22:46
Cekaj jel potvrdjena tekma sa US? Sta treba jos da se desi da bi mozda igrali sa Njemcima? Vidio sam negdje ali sam zaboravio. Mislim da za sad ide sve prema tome da igramo sa Njemcima u Bostonu?
Mi sa Amerikom igramo savez vec objavio
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

MiranGlasnic
Postovi: 1008
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la MiranGlasnic » 25 jun 2026, 22:49

KenoRob je napisao/la:
25 jun 2026, 22:46
Cekaj jel potvrdjena tekma sa US? Sta treba jos da se desi da bi mozda igrali sa Njemcima? Vidio sam negdje ali sam zaboravio. Mislim da za sad ide sve prema tome da igramo sa Njemcima u Bostonu?
Jednaka vjerovatnoća da sutra bude kijametski dan kao da mi dobijemo Njemačku za protivnika..

Avatar
dedo26
Postovi: 656
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 22:51

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
25 jun 2026, 22:38
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37
Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:33

:rol: :rol:
Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Vidim da bas nisi upućen sta se desavalo pocetkom devedesetih nego si popusio pricu za goveda. Ta Rusija koju spominjes je bila u takvom stanju pocetkom 90-tih da je vladao pijani Boris Jeljcin ( Putin tek dolazi krajem 1999 ), da se odcijepio ko je htio od bivsih republika, da si mogao tenk kupiti na pijaci i da nisu imali sta da jedu. Rusi su se pitali sto se tice geopolitike isto kao sto su se pitali finci, kineza također nije bilo na mapi. Postojala je samo jedna strana i jedna sila, ti što govoris da su nam prijatelji i englezi + EU kurava. Kao rezultat mi dobismo genocid, embargo na uvoz oruzja, zaustavljanje Armije BiH kod Banja Luke i sto je najgore Dejtonski ustav koji zapravo favorizira S i H komponente prilikom formiranja vlasti u Federaciji i na nivou države zbog Doma Naroda ( klubovi srba i hrvata ), a isti taj Dom Naroda je potpuno nebitan da se formira vlast u R. Sumskoj. Da su htjeli da bude posteno vlast u R. Sumskoj se ne bi mogla formirati bez Bosnjaka bez obzira koliko ih ima kao sto se vlast u Federaciji ne moze formirati bez Hr komponente. To je USA ruku djelo. Kontas ?

Pises gluposti o stvarima gdje veze nemas i podrzavas najveće koljace i ubice modernog doba zajedno sa karinasima iz Izraela. Rusi su isto karine o kojima se svasta moze napisati, ali sa nasim genocidom nemaju previse dodira za razliku od americkih **** koji su ga dopustili zajedno sa EU zbog vlastitih interesa vođeni parolom zavadi pa vladaj.

Drzi se fudbala jer o geopolitici veze nemas. Zivio.
Rusija je vazda sila bila, a cak i da je tada bila losa, mislis da ne bi dali zeleno svjetlo sad Srbiji da pokusa ovdje ponovit napravit haos? Ne mogu zbog Amerike, i to je cinjenica.

Sto se tice dejtonskog sporazuma sumnjam da se iskljucivo Amerika pitala oko toga, a i jednako je vazno postavit pitanje da li su nasa diplomatija i lideri mogli vise? Pogledaj malo nase skupove 1990 imas po youtube gdje palimo srpske zastave i tekbiramo. Pogledaj Zvornik 1990 skup SDA ili Visegrad 1990, pa onda se malo zapitaj kakvu smo poruku slali i zasto su nas ljudi tako gledali. Sad je Evropa i svijet svjesna kakvi smo, ali sad je gotovo, Dejton je vec potpisan.

Ameri su se opekli s tim islamskim drzavama kroz historiju, pa nisi mogao n ocekivati nesto vise da dobijes sa tekbiranjem i ljudima iz arapskih zemalja koji su dolazili. Kolko god da ti volis te ljude mozda,i jednako i islam, evropa i svijet to ne vole, i moras se trudit da im saljes drukciju sliku, a da praktikujes svoju vjeru onako kako ti zelis kuci i u okruzenju.

Taj dolazak do Banja Luke je vjerovatno isto dio dogovora da se podijele teritorije onako kako bi trebalo. Dobili smo x teritorija koje nismo drzali poput Ilidze, Vogosce, Hadzica i sl.

Sto se tice arapskih zemalja, tu su svakako ameri fulali, i neduzni palestinci ginu. Al i to treba malo rovit kroz historiju i vidjeti kakvu su sliku slale arapske zemlje godinama sa svim onim teroristickim napadima.

Kompleksna tema, i moze se do sutra pricati. Moras malo izac izvan kutije i sire sagledat sliku, a ne gledat SDAovsku sliku svega. Tako da fokusiraj se na kriket.

napapijri1987
Postovi: 1124
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la napapijri1987 » 25 jun 2026, 22:59

Surreal je napisao/la:
25 jun 2026, 21:33


Svaka čast vala i igračima na strpljenju, kakve smo seljačine jbt.
Jbt tito ja da sam Ermedin zabio bih mu big Mac kroz usi u zeludac.
Koliki idiot moras biti da kazes momku da ne mora davati golove a on sav nikakav zbog toga sto ih ne daje.
Vidjelo se odmah koliko mu nije pasao komentar i da je popiz.dio

Rauber33
Postovi: 841
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rauber33 » 25 jun 2026, 23:08

akisarajevo92 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:43
Rauber33 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:02
soccerfan je napisao/la:
25 jun 2026, 20:12


Najjeftinija karta $3200 😊
Biće irfo čengić, to je za njeg jedan namješteni tenderčić :nedam:
ali ocam frajer kao influencer, posljednjih nekoliko mjeseci samo mi iskacu neke njegove slike sa putovanja i utakmica, zaboravim da je covjek nacelnik :rol:
Srednjoškolac živi život, boli ga **** što je infrastruktura u Starom gradu ko u mumbaiu

antetokounmpo
Postovi: 65
Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la antetokounmpo » 25 jun 2026, 23:27

Mozda griješim, ali mislim da je pred momcima najlaksa utakmica na prvenstvu. Naravno, ne mislim da je SAD najlaksi protivnik, svakako je to u ovom pokeru protivnika nakon Svicarske najozbiljnija ekipa.
Zasto onda najlaska?
Ako je cilj bio 4 boda i prolazak, prva utakmica je bila pod imperativom bodova, protiv nezgodnih domaćina. Taj bod je trebao biti prvi u mozaiku za prolaz.
U drugoj utakmici se pokušalo iznenaditi i dohvatiti bonus, pa je ekipa ostala u raskoraku zelje i respekta prema Svicarcima, sto se pretvorilo u provaliju nakon 70 minuta igre.
Nakon tog poraza, treca utakmica je bila "biti ili ne biti" u smislu zacrtanog cilja. Siguran sam da su tezina utakmice i trema bili razlozi zasto nismo u potpunosti protiv objektivno losije reprezentacije bili dominantni.

Sesnaeatina finala je utakmica nakon ispunjenog cilja, sto aludira da ce momci izaci rastereceniji. A na eliminacijskim utakmicama (Wales i Italija) ova mundijalska ekipa se i "rodila".

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2843
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GalileoGalilei » 25 jun 2026, 23:38

Imate na Tribini dobru analizu vezanu za tekmu s Amerikancima. Ne vjeruju nimalo našoj odbrani, što je skroz opravdano. Amerikanci će napadati dubinu, pogotovo jer imaju Bauloguna, a tu je i Pulišić. Biće preteško, da ne kažem nemoguće. Što kažu momci sa Tribine, trka i fizička snaga u rangu sa Kanadom, samo što su još bolji tehnički.
Nećemo im moći parirati ni brzinom ni snagom, a mi smo možda spremni za nekih 50-60 minuta. Neka bude šta bude, samo de nadam da neće biti pickasto i da neće biti neka bruka.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2514
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dubioza144 » 25 jun 2026, 23:39

Ma po meni je na tim prvenstvima grupa uvijek najtezi dio, ove utakmice posle u jednoj tekmi je sve moguce pa i izbacit najjaceg.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

ExEsPerac
Postovi: 104
Pridružen/a: 13 apr 2024, 23:16
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la ExEsPerac » 25 jun 2026, 23:42

Ima li neko da zna izvuci podatak koliko imaju pobjeda ameri protiv europskih ekipa. Msm da im je bas los omjer

CAZIN
Postovi: 2551
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la CAZIN » 25 jun 2026, 23:46

ExEsPerac je napisao/la:
25 jun 2026, 23:42
Ima li neko da zna izvuci podatak koliko imaju pobjeda ameri protiv europskih ekipa. Msm da im je bas los omjer
Od 205 utakmica skor im je 58 pobjeda, 44 remija i 103 poraza.

Od 2021 nisu pobjedili reprezentaciju iz Europe, zanimljivo da smo mi zadnja reprezemtacija iz Europe koju su pobjedili (ona prijateljska kada su igrali igrači iz naše lige). U zadnjih 12 utakmica nemaju pobjedu a 10 zaredom su izgubili.

Avatar
kouadio
Postovi: 117
Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kouadio » 25 jun 2026, 23:49

ExEsPerac je napisao/la:
25 jun 2026, 23:42
Ima li neko da zna izvuci podatak koliko imaju pobjeda ameri protiv europskih ekipa. Msm da im je bas los omjer
Zadnjih 5 godina: 0 pobjeda,2 neriješene,10 poraza,go razlika 9:27

30. svibnja 2021. – Švicarska (prijateljska, St. Gallen) → 1:2 (poraz)
21. studenog 2022. – Wales (SP 2022, grupa, Katar) → 1:1 (remi)
25. studenog 2022. – Engleska (SP 2022, grupa, Katar) → 0:0 (remi)
3. prosinca 2022. – Nizozemska (SP 2022, osmina finala, Katar) → 1:3 (poraz)
25. siječnja 2023. – Srbija (prijateljska, Los Angeles) → 1:2 (poraz)
14. listopada 2023. – Njemačka (prijateljska, Hartford) → 1:3 (poraz)
20. siječnja 2024. – Slovenija (prijateljska, San Antonio) → 0:1 (poraz)
7. lipnja 2025. – Turska (prijateljska, Hartford) → 1:2 (poraz)
10. lipnja 2025. – Švicarska (prijateljska, Nashville) → 0:4 (poraz)
28. ožujka 2026. – Belgija (prijateljska, Atlanta) → 2:5 (poraz)
31. ožujka 2026. – Portugal (prijateljska, Atlanta) → 0:2 (poraz)
6. lipnja 2026. – Njemačka (prijateljska, Chicago) → 1:2 (poraz)

Avatar
Valter
Postovi: 1204
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Valter » 25 jun 2026, 23:50

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:51
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
25 jun 2026, 22:38
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37


Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Vidim da bas nisi upućen sta se desavalo pocetkom devedesetih nego si popusio pricu za goveda. Ta Rusija koju spominjes je bila u takvom stanju pocetkom 90-tih da je vladao pijani Boris Jeljcin ( Putin tek dolazi krajem 1999 ), da se odcijepio ko je htio od bivsih republika, da si mogao tenk kupiti na pijaci i da nisu imali sta da jedu. Rusi su se pitali sto se tice geopolitike isto kao sto su se pitali finci, kineza također nije bilo na mapi. Postojala je samo jedna strana i jedna sila, ti što govoris da su nam prijatelji i englezi + EU kurava. Kao rezultat mi dobismo genocid, embargo na uvoz oruzja, zaustavljanje Armije BiH kod Banja Luke i sto je najgore Dejtonski ustav koji zapravo favorizira S i H komponente prilikom formiranja vlasti u Federaciji i na nivou države zbog Doma Naroda ( klubovi srba i hrvata ), a isti taj Dom Naroda je potpuno nebitan da se formira vlast u R. Sumskoj. Da su htjeli da bude posteno vlast u R. Sumskoj se ne bi mogla formirati bez Bosnjaka bez obzira koliko ih ima kao sto se vlast u Federaciji ne moze formirati bez Hr komponente. To je USA ruku djelo. Kontas ?

Pises gluposti o stvarima gdje veze nemas i podrzavas najveće koljace i ubice modernog doba zajedno sa karinasima iz Izraela. Rusi su isto karine o kojima se svasta moze napisati, ali sa nasim genocidom nemaju previse dodira za razliku od americkih **** koji su ga dopustili zajedno sa EU zbog vlastitih interesa vođeni parolom zavadi pa vladaj.

Drzi se fudbala jer o geopolitici veze nemas. Zivio.
Rusija je vazda sila bila, a cak i da je tada bila losa, mislis da ne bi dali zeleno svjetlo sad Srbiji da pokusa ovdje ponovit napravit haos? Ne mogu zbog Amerike, i to je cinjenica.

Sto se tice dejtonskog sporazuma sumnjam da se iskljucivo Amerika pitala oko toga, a i jednako je vazno postavit pitanje da li su nasa diplomatija i lideri mogli vise? Pogledaj malo nase skupove 1990 imas po youtube gdje palimo srpske zastave i tekbiramo. Pogledaj Zvornik 1990 skup SDA ili Visegrad 1990, pa onda se malo zapitaj kakvu smo poruku slali i zasto su nas ljudi tako gledali. Sad je Evropa i svijet svjesna kakvi smo, ali sad je gotovo, Dejton je vec potpisan.

Ameri su se opekli s tim islamskim drzavama kroz historiju, pa nisi mogao n ocekivati nesto vise da dobijes sa tekbiranjem i ljudima iz arapskih zemalja koji su dolazili. Kolko god da ti volis te ljude mozda,i jednako i islam, evropa i svijet to ne vole, i moras se trudit da im saljes drukciju sliku, a da praktikujes svoju vjeru onako kako ti zelis kuci i u okruzenju.

Taj dolazak do Banja Luke je vjerovatno isto dio dogovora da se podijele teritorije onako kako bi trebalo. Dobili smo x teritorija koje nismo drzali poput Ilidze, Vogosce, Hadzica i sl.

Sto se tice arapskih zemalja, tu su svakako ameri fulali, i neduzni palestinci ginu. Al i to treba malo rovit kroz historiju i vidjeti kakvu su sliku slale arapske zemlje godinama sa svim onim teroristickim napadima.

Kompleksna tema, i moze se do sutra pricati. Moras malo izac izvan kutije i sire sagledat sliku, a ne gledat SDAovsku sliku svega. Tako da fokusiraj se na kriket.
Čudićko možda da se malo više fokusiraš na fudbal, a politiku ostavi za neku drugu butigu.

MacArsla
Postovi: 5
Pridružen/a: 29 maj 2026, 13:24
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la MacArsla » 25 jun 2026, 23:59

GG3 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:10
MacArsla je napisao/la:
25 jun 2026, 15:06
Slaviti sirom zemlje trece mjesto u grupi od 4 ekipe nakon utakmice sa alpskim siptarima je pomalo suludo al eto 😆

Ko god voli fudbal i Reprezentaciju ne moze biti zadovoljan nakon ove 3 utakmice.
**** te brt onaj tko te napravio i te takve kao sto si ti.

Tko? Jesi li to Trvat pa ti treba t slovo 🤣
Zadnja izmjena: MacArsla, dana/u 26 jun 2026, 00:03, ukupno mijenjano 1 put.

Querty
Postovi: 357
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Querty » 26 jun 2026, 00:01

MacArsla je napisao/la:
25 jun 2026, 15:06
Slaviti sirom zemlje trece mjesto u grupi od 4 ekipe nakon utakmice sa alpskim siptarima je pomalo suludo al eto 😆

Ko god voli fudbal i Reprezentaciju ne moze biti zadovoljan nakon ove 3 utakmice.
Jesi li srbočetnik ili ustašohrvat?

Querty
Postovi: 357
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Querty » 26 jun 2026, 00:01

MacArsla je napisao/la:
25 jun 2026, 15:06
Slaviti sirom zemlje trece mjesto u grupi od 4 ekipe nakon utakmice sa alpskim siptarima je pomalo suludo al eto 😆

Ko god voli fudbal i Reprezentaciju ne moze biti zadovoljan nakon ove 3 utakmice.
Jesi li srbočetnik ili ustašohrvat?

DnevnaDozaPklata
Postovi: 118
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 26 jun 2026, 00:02

dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 22:51
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
25 jun 2026, 22:38
dedo26 je napisao/la:
25 jun 2026, 13:37


Sta je pogresno receno: Najveca vojna sila, tehnoloski najnaprednija drzava, najrazvijeni gradovi, najveca industrija, najveci izumitelji dolaze iz Amerike.

Sto se tice rata, zamisli scenarij da ih nema i da se Rusija pita ovdje sta bi bilo s tebe? Sagledaj malo realno. Druga stvar sto se nisu smjeli mjesat u rat potpuno da ne bi doslo do svjetskog rata, svjesni sta se desilo u 1 svj ratu i da je radi nas budala zapoceo svjetski rat.

Za genocid ti je kriv UN, sve zemlje, ne Amerika.
Vidim da bas nisi upućen sta se desavalo pocetkom devedesetih nego si popusio pricu za goveda. Ta Rusija koju spominjes je bila u takvom stanju pocetkom 90-tih da je vladao pijani Boris Jeljcin ( Putin tek dolazi krajem 1999 ), da se odcijepio ko je htio od bivsih republika, da si mogao tenk kupiti na pijaci i da nisu imali sta da jedu. Rusi su se pitali sto se tice geopolitike isto kao sto su se pitali finci, kineza također nije bilo na mapi. Postojala je samo jedna strana i jedna sila, ti što govoris da su nam prijatelji i englezi + EU kurava. Kao rezultat mi dobismo genocid, embargo na uvoz oruzja, zaustavljanje Armije BiH kod Banja Luke i sto je najgore Dejtonski ustav koji zapravo favorizira S i H komponente prilikom formiranja vlasti u Federaciji i na nivou države zbog Doma Naroda ( klubovi srba i hrvata ), a isti taj Dom Naroda je potpuno nebitan da se formira vlast u R. Sumskoj. Da su htjeli da bude posteno vlast u R. Sumskoj se ne bi mogla formirati bez Bosnjaka bez obzira koliko ih ima kao sto se vlast u Federaciji ne moze formirati bez Hr komponente. To je USA ruku djelo. Kontas ?

Pises gluposti o stvarima gdje veze nemas i podrzavas najveće koljace i ubice modernog doba zajedno sa karinasima iz Izraela. Rusi su isto karine o kojima se svasta moze napisati, ali sa nasim genocidom nemaju previse dodira za razliku od americkih **** koji su ga dopustili zajedno sa EU zbog vlastitih interesa vođeni parolom zavadi pa vladaj.

Drzi se fudbala jer o geopolitici veze nemas. Zivio.
Rusija je vazda sila bila, a cak i da je tada bila losa, mislis da ne bi dali zeleno svjetlo sad Srbiji da pokusa ovdje ponovit napravit haos? Ne mogu zbog Amerike, i to je cinjenica.

Sto se tice dejtonskog sporazuma sumnjam da se iskljucivo Amerika pitala oko toga, a i jednako je vazno postavit pitanje da li su nasa diplomatija i lideri mogli vise? Pogledaj malo nase skupove 1990 imas po youtube gdje palimo srpske zastave i tekbiramo. Pogledaj Zvornik 1990 skup SDA ili Visegrad 1990, pa onda se malo zapitaj kakvu smo poruku slali i zasto su nas ljudi tako gledali. Sad je Evropa i svijet svjesna kakvi smo, ali sad je gotovo, Dejton je vec potpisan.

Ameri su se opekli s tim islamskim drzavama kroz historiju, pa nisi mogao n ocekivati nesto vise da dobijes sa tekbiranjem i ljudima iz arapskih zemalja koji su dolazili. Kolko god da ti volis te ljude mozda,i jednako i islam, evropa i svijet to ne vole, i moras se trudit da im saljes drukciju sliku, a da praktikujes svoju vjeru onako kako ti zelis kuci i u okruzenju.

Taj dolazak do Banja Luke je vjerovatno isto dio dogovora da se podijele teritorije onako kako bi trebalo. Dobili smo x teritorija koje nismo drzali poput Ilidze, Vogosce, Hadzica i sl.

Sto se tice arapskih zemalja, tu su svakako ameri fulali, i neduzni palestinci ginu. Al i to treba malo rovit kroz historiju i vidjeti kakvu su sliku slale arapske zemlje godinama sa svim onim teroristickim napadima.

Kompleksna tema, i moze se do sutra pricati. Moras malo izac izvan kutije i sire sagledat sliku, a ne gledat SDAovsku sliku svega. Tako da fokusiraj se na kriket.
Ne moze se pricati kada ne razumijes kako svijet funkcioniše, isto da djetetu od cetiri godine objasnjavam pravopis, dzaba trud kada ne razumije sta se desava.

Pokusacu jos jednom, nije mi mrsko, a onda zavrsavam jer svakako nema efekta.

Jugoslavija je razvaljena jer je bila prilicno jaka i bogata ( prirodnim resursima ). Jedna u nizu od razvaljenih drzava. Uvijek se nadju izvrsioci i izvodjaci posla.

slika

Ovo je slika iz 79, Rockfeller, Rothchild, Milosevic. Lik je bio bankar ( Beobanka ), Franjo Tudjman je bio jugoslovenski nacionalosta do odlaska na Harvard kod Henrija Kissingera sredinom 60-tih godina, onda iznenada mijenja pricu, ukljucuje se u MASPOK ( Hrvatsko proljece ) i postaje Hrvat.

Kakva je sila bio SSSR fino procitas u knjigama Antony C Suttona Wall Street and the Bolshevik revolution i Western technology and Soviet economic development. Ako neces da citas imas ove ai gluposti i raznorazne pomagace.

Pored ovoga provjeris Trilateralnu komisiju, rimski klub, znam da nećeš, nako pisem :mrgreen:

Ovo ostalo necu ni da komenarisem kad veze nemas o cemu pises, nema efekta. Nema ni ovo, al hajde mozda neko nesto nauci ili provjeri.

Cuj sdO prica, to su izdajnici iz udzbenika, doduse svi "nasi" politicari su takvi, da ima pravde narod bi ih vjesao na bandere.

Zavrsavam sa pricom, realno ne znas gdje si supaljbez uvrede.

Zivio

Avatar
Beli98
Postovi: 3275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beli98 » 26 jun 2026, 00:02

Shategabri je napisao/la:
25 jun 2026, 19:56
Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:44
Shategabri je napisao/la:
25 jun 2026, 15:19


Igrač koji ne puca ne može zabiti gol.
Lopta je okrugla
Brate s tribine sa pogresnim ino klubom :salut:
Ne dizi tenzije :kafa:
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

MacArsla
Postovi: 5
Pridružen/a: 29 maj 2026, 13:24
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la MacArsla » 26 jun 2026, 00:02

Goalgetter je napisao/la:
25 jun 2026, 15:13
Ne kacite se na trolla, valjda znate s kim imate posla, sa svojim 100tim accountom. Ne obazirite se na trollove, kao ni na kamenjare, djikane i ostalu sortu kojima je tesko palo ovo sinoc, na aparatima su svi neprijatelji ove zemlje.
Glup si. Bio sam aktivan i prije 15 godina ali zbog mongoloida poput tebe sam se deaktivirao. 🤣

General505
Postovi: 447
Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la General505 » 26 jun 2026, 00:05

Svi smo ga krotikovali i treba ali granica u svemu.

Ja kad vidim ko komentarise i pametuje na tv kakvi ublehasi sramota me.... Čuj neki Kemo Alispahic i slicna ekipa :urnebes:

Barba mi djeluje kao natprosjecno inteligentan lik, i lik koji znaa kako treba da funkcionisu stvari u svakom kolektivu, u svakoj repki, i vidi neke stvari korak ispred drugim ocima kojim mi ne mozemo vidjeti.
Prije svega pristup, taj neki gard, kult reprezentacije...i izvuci ono najbolje za atmosferu, covjek iščupa ljiljane i Halida, niotkud i odjednom to posta zastitni znak cijele nacije i druga himna koju prakticki danas pjeva cijeli svijet i nekako od tad sve krenulo na bolje....Čega se lik dosjetio hejjj.

Krezubi fanatici i nadri strucnjaci pricaju o nekoj igri, dominaciji 90min kao da smo mi Španija sa Inijestom i Cavijem a ne najmlađa repka koje se tek prakticki okupila i koja u suštini još traži neki svoj prepoznatljiv stil za buducnost.

Izrazito je tesko ovako mladim i neiskusnim momcima ppdnijeti sve zahtjeve koje nosi Sp a posebno neke takticke zamisli koje su tesko izvedive cak i sa iskusnijim igracima.

Ne vide ovi stručnjaci sa tv niiti fanatic bojsi iz kafana da mi napokon ličimo na ozbiljnu ekipu, ozbiljan kolektiv, ozbiljnu reprezentaciju koja ne igraa za mahalu i kako publika zviždi već... Na Ekipu koja konacno zna i igra na rezultat, a ponavljam mozda i najmlađa repka na prvenstvu.

Sve tri utakmice takticki perfektno pripremljene po sistemu "miniminiziraj najjace strane protivnika prije svega, pa onda maximiziraj naše najjače strane"....i evo vidimo to je dalo nevjerovatan rezultat odmah, uprkos tolikim problemima sa povredama jako bitnih igrača.

Gospodo, sa tv ekrana i iz kafana( a znam da vas na stotine ovo će pročitati) pustite covjeka i ljude oko njega na miru, osim ako vam ne smeta sto vas covjek konstantno urinira...ovi ljudi griješe pa i ne znaju mozda još dovoljno, ali ovi ljudi znaju šta žele i kuda idu, a to smo čekali tolike godine.

Kada god je trebalo da pobjjedimo, pobijedili smo, kada god je trebalo da ne izgubimo izgubili nismo....dakle gospodo ova ekipa igra na rezultat i kao što sam rekao, ova ekipa zna kud ide,ova ekipa ne igra za kafanu i mahalu i to bi ovi nazovi strucnjaci sa tv trebali znati i objasniti jer govore sa pozicije struke da bi ovi iz kafane skontali i konacno i jedni i drugi prestali unositi smutnju i navlaciti loš ambijent oko repke.

Ok slažem se, dosta stvari im se i poklopilo niotkud se pojavi Tarik,Kerim, Esmir, Tabak...ali sto bi se reklo njihova nafaka, uvijek sam govorio da nam treba selektor koji ce donijeti neku dozu srece ili te neke neviđene nafake, tu neku enrgiju jer to sve ide jedno uz drugo. Dosta je bilo onih koji su donosili samo kokuzluk i belaje i koji po karakteru i ličnosti nisi bili predodređeni za poziciju selektora.

Ok i Sergej je kritikovao pametovao ali evo ispostavilo se da je on imao pokrice za to, on sad ima rezultate a kriticari danas nemaju nista a ponajmanje znanje.

Ako izbace Amere, nebitno kako i autogolom sto se mene tiče mogli bi mu dati dozivotan ugovor.
Zadnja izmjena: General505, dana/u 26 jun 2026, 00:07, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArsBih, Daduli i 70 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []