Nikola Katić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

MiranGlasnic
Postovi: 1008
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la MiranGlasnic » 26 jun 2026, 00:51

Zgemboo89 je napisao/la:
26 jun 2026, 00:46
Daduli je napisao/la:
25 jun 2026, 23:35
GG3 je napisao/la:
25 jun 2026, 23:28


Spor je inace jos Mislim da ne moze ispratiti ovaj Tempo.

Odlican igrac kao centralni branic u formaciji 3 pozadi kao sto je Schalke igrao polusezonu.
Meni je uvijek bio bolji za te formacije. Takođe i Hadžikadunić. Možda se Sergej opredijeli da krene sa tom formacijom.
------------------ALAJBEGOVIC----------MAHMIC--------BAJRAKTEREVIC
MEMIC----------------BASIC------------------SUNJIC---------------DEDIC
----------KOLASINAC--------MUHAREMOVIC---------KATIC-------


Fali onda Dzeko i Demirovic ...Ja mislim da je nas najveci problem kako uklopit prvih 11 ,a da iskoristis kvalitet sta imas...Sad se okrecemo Dzeki ali protiv Amerike mozda nece moci on nikako trcat jer su brzi
Ako želiš da Katić ispadne 15 puta i da gubimo 3-0 na poluvremenu..izvest ćeš tu formaciju i staviti Nikolu da igra vanjskog štopera u toj formaciji.

GG3
Postovi: 4185
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Nikola Katić

Post Postao/la GG3 » 26 jun 2026, 09:21

MiranGlasnic je napisao/la:
26 jun 2026, 00:51
Zgemboo89 je napisao/la:
26 jun 2026, 00:46
Daduli je napisao/la:
25 jun 2026, 23:35


Meni je uvijek bio bolji za te formacije. Takođe i Hadžikadunić. Možda se Sergej opredijeli da krene sa tom formacijom.
------------------ALAJBEGOVIC----------MAHMIC--------BAJRAKTEREVIC
MEMIC----------------BASIC------------------SUNJIC---------------DEDIC
----------KOLASINAC--------MUHAREMOVIC---------KATIC-------


Fali onda Dzeko i Demirovic ...Ja mislim da je nas najveci problem kako uklopit prvih 11 ,a da iskoristis kvalitet sta imas...Sad se okrecemo Dzeki ali protiv Amerike mozda nece moci on nikako trcat jer su brzi
Ako želiš da Katić ispadne 15 puta i da gubimo 3-0 na poluvremenu..izvest ćeš tu formaciju i staviti Nikolu da igra vanjskog štopera u toj formaciji.
Ma jedino;
Tarik - Katic - Hadzija
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ, Google [Bot] i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []