Ako želiš da Katić ispadne 15 puta i da gubimo 3-0 na poluvremenu..izvest ćeš tu formaciju i staviti Nikolu da igra vanjskog štopera u toj formaciji.Zgemboo89 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 00:46------------------ALAJBEGOVIC----------MAHMIC--------BAJRAKTEREVIC
MEMIC----------------BASIC------------------SUNJIC---------------DEDIC
----------KOLASINAC--------MUHAREMOVIC---------KATIC-------
Fali onda Dzeko i Demirovic ...Ja mislim da je nas najveci problem kako uklopit prvih 11 ,a da iskoristis kvalitet sta imas...Sad se okrecemo Dzeki ali protiv Amerike mozda nece moci on nikako trcat jer su brzi
Nikola Katić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
MiranGlasnic
- Postovi: 1008
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Re: Nikola Katić
Ma jedino;MiranGlasnic je napisao/la: ↑26 jun 2026, 00:51Ako želiš da Katić ispadne 15 puta i da gubimo 3-0 na poluvremenu..izvest ćeš tu formaciju i staviti Nikolu da igra vanjskog štopera u toj formaciji.Zgemboo89 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 00:46------------------ALAJBEGOVIC----------MAHMIC--------BAJRAKTEREVIC
MEMIC----------------BASIC------------------SUNJIC---------------DEDIC
----------KOLASINAC--------MUHAREMOVIC---------KATIC-------
Fali onda Dzeko i Demirovic ...Ja mislim da je nas najveci problem kako uklopit prvih 11 ,a da iskoristis kvalitet sta imas...Sad se okrecemo Dzeki ali protiv Amerike mozda nece moci on nikako trcat jer su brzi
Tarik - Katic - Hadzija
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨