Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kone, trebali ba neki igrac, nije problem, treba li trener, evo i to cemo rijesiti, saljemo vam odmah Mesnjaka, treba li trening kamp za pripreme, ma moze...
Ali ima jedan uslov...
Da vi na forumu podrzite @1921boy, neka nastavi pisati, posto je ponudio ostavku, ne daj Boze...
Ali ima jedan uslov...
Da vi na forumu podrzite @1921boy, neka nastavi pisati, posto je ponudio ostavku, ne daj Boze...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lože vas ba, zašto bi se odricao svog keša.Convicts1988 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 18:06
Igrači se odricu vlastito zradjenog novca samo da bi zaigrali na Bilinom Polju![]()
Od bukvalno kluba pred gašenjem prije 6 godina do ovoga danas![]()
Al eto, sretno da opstanete.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
al fakat teska loziona, danas kad su fudbaleri zasticeni kao da su neka zadnja vrsta ma planeti i dobiju pare i papite u roku od dva sata ovi prosipaju suplju da se neko odrekao 20 milja.Lik je napisao/la: ↑25 jun 2026, 19:56Lože vas ba, zašto bi se odricao svog keša.Convicts1988 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 18:06
Igrači se odricu vlastito zradjenog novca samo da bi zaigrali na Bilinom Polju![]()
Od bukvalno kluba pred gašenjem prije 6 godina do ovoga danas![]()
Al eto, sretno da opstanete.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad se sjetih. U Krupi su proslo ljeto izgradjeni neki reflektori. Nisam siguran da zadovoljavaju igranje nocnih utakmica u PL (podsjecaju na one sa pomocnih terena), ali sigurno mogu posluziti kad se udje u sumrak.Zigazaga je napisao/la: ↑24 jun 2026, 12:25Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.



Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Telalović se odrekao svega “svetog” u cernobilu da potpiše za FKS.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- DoSmrtiOdani87
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
- Kontakt:
- DoktorXabaras
- Postovi: 2065
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zanimljivo izlaganje, mi plaćamo porez i ta lova treba da bude uložena nešto od čega imaju korist svi poreski obveznici a ne u neki privatni objekat.denimen99 je napisao/la: ↑24 jun 2026, 09:41Ne znam zašto ljudi misle da je prihod od poreza, "naša lova"*? Nakon ovih 30ak godina postojanja države, možeš li mi molim te navesti jedan primjer gdje je "naša lova" se investirala u nešto što nama treba?
To je tvoja lova samo ako ne platiš porez.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dize se prasina ⚫️🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A ruski orkestar u BL ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve i jedan iz cernobila. Mali se spasio na vrijeme.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- Combattente87
- Postovi: 1403
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda bi vise volio osmanski u BL.Combattente87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:42DA ! i ?
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vorovus je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:14Sad se sjetih. U Krupi su proslo ljeto izgradjeni neki reflektori. Nisam siguran da zadovoljavaju igranje nocnih utakmica u PL (podsjecaju na one sa pomocnih terena), ali sigurno mogu posluziti kad se udje u sumrak.Zigazaga je napisao/la: ↑24 jun 2026, 12:25Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
![]()
Ako ništa,mogu poslužiti za turnira u malom fudbalu.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2065
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako bi se igrala liga u 2027 godini na ovom stadionu to bi bilo poniženje za svakog navijača i igrača.Zigazaga je napisao/la: ↑25 jun 2026, 23:03Vorovus je napisao/la: ↑25 jun 2026, 21:14Sad se sjetih. U Krupi su proslo ljeto izgradjeni neki reflektori. Nisam siguran da zadovoljavaju igranje nocnih utakmica u PL (podsjecaju na one sa pomocnih terena), ali sigurno mogu posluziti kad se udje u sumrak.Zigazaga je napisao/la: ↑24 jun 2026, 12:25Ako BSK udje u PL,igrače domaće utakmice na stadionu u Krupoj na Vrbasu.
Zanima me jedno. Koji od infrastrukturnih uslova ispunjava taj stadion ? Nema reflektora ,sumnjam da stadion ima 3 000 sjedećih mjesta,a da ne spominjem teren sa vještačkom travom koji je pakao za igrače.
![]()
Ako ništa,mogu poslužiti za turnira u malom fudbalu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
Helemnejse
- Postovi: 341
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mogu li ordasi dovesti kog Bošnjaka muslimana u ekipu?
Trebaju biti cvarci a ne pitari
Trebaju biti cvarci a ne pitari
- Combattente87
- Postovi: 1403
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Do podne kličete barjaktaru sa polumjesecom, a od podne se ogrćete ljiljanima...Dva simbola koja su stajala jedan uz drugi samo kada se ukrste na bojnom polju..Naravno vama sve to pod kapu staje
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izlazis iz okvira teme PL BiH, a supalj si ko cetnici u svakom ratu.Combattente87 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 07:09Do podne kličete barjaktaru sa polumjesecom, a od podne se ogrćete ljiljanima...Dva simbola koja su stajala jedan uz drugi samo kada se ukrste na bojnom polju..Naravno vama sve to pod kapu staje![]()
MNON
- Combattente87
- Postovi: 1403
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Očekivan odgovor jednog KenanaNoke995 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 07:17Izlazis iz okvira teme PL BiH, a supalj si ko cetnici u svakom ratu.Combattente87 je napisao/la: ↑26 jun 2026, 07:09Do podne kličete barjaktaru sa polumjesecom, a od podne se ogrćete ljiljanima...Dva simbola koja su stajala jedan uz drugi samo kada se ukrste na bojnom polju..Naravno vama sve to pod kapu staje![]()
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Online
Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk, Vanja8 i 12 gostiju.


.png)


