+ SengaGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑26 jun 2026, 15:15Ignatkov, Cimirot, Elezi, Telalović, Ljajić plus Meite, Mišković. Ne računajući Mamasa, on je tek od oktobra - novembra u pogonu.Seipronto je napisao/la: ↑26 jun 2026, 14:30Nemoj to govoriti, odmah ce skočiti mitomani sa foruma da predstave Barišića kao Kanea a Galešića kao Vitinhu...KarloIvandic je napisao/la: ↑26 jun 2026, 13:04tesko sa ovim igracima mozemo vise od 3 mjesta . Preslabo je ovo i za tekmu sa Fincima
Činjenica je da nam je treutni kadar mnogo mnogo slabiji nego u prvom Zekinom mandatu, ako se u naredne dvije sedmice ne dovedu štoper, veznjak i još jedno krilo koji su na nivou koji mi treba da ganjamo nema ništa od nas, žali Bože što imamo ovako dobrog trenera...
PS. Kako stojimo sa strancima ?



.png)