Post
Postao/la emir79 » 26 jun 2026, 21:46
Safet na posljednjoj press konferenciji pred odlazak za USA odgovorio na pitanje, "Ide li Zukanović".
Citiram: " Ako ne može dobiti vizu za Ameriku, čekamo ga u Brazilu".
Ima i na Youtubeu da se pogleda.
Generalno glupljeg sportiste od Zukanovića nisam vidio.
Nego, pošteno bi bilo, da javnosti kaže, zašto jedini nije dobio vizu za USA. USA da obrazloženje, a po tom pitanju su mnogo strogi.
U prevodu, ne smije javnosti da kaže šta je radio.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97