Post
Postao/la Pitar6785 » 27 jun 2026, 21:17
Naprvu covjeku bude zao krosto je prosao sve i drago mije sto je uspio.
AL **** NEVALJAju zeljini ljudi, odes igras u 2 ligi austrije 0 minuta, odes u 4 ligu njemacke 2,5 godine posle zelje sa 20 godina tek sa 21 godinu si poceo da igras profesionalno nogomet. Ljudi koji rade u Ajaxsu nebi mogli procjenit da ce Zuka bit igrac a ne u zelji 10-12 godina posle rata.
Nevalja spaleti koji te doveo obogatio ti porodicu bar 5 generacija, dao ti da igras i vise nego je htio (rekao ti na pocetku da si doveden kao rezerva)
Nevalja susic covjek odve reprezentaciju po prvi put u histori direktno na svjetsko prvenstvo, najbolji igrac bivse jugoslavije, covjek te zvao da igras u kvalifikacijama, to sto si imao problem sa vizom nije Susic tome kriv, jarane ti nisi do penisa SUSICU kao igrac a 99% nikad nes bit ni kao trener-selektor. To mora da se postuje haveru, nepljujes ti po igracu tioa edin mujcin il nermin sabic, KRALJU pljujes igraca ci mural stoji ispred stadion zvanog kralj princeva u parizu, ti nemas a4 format na grbavici a kamoli sta drugo
I na kraju ona prica neka se desio opsajd je dokaz da stavljas svoj licni interes ispred reprezentacije
Takodje **** bi tebe kupila roma studgart da te nije SUSIC ZVAO i da nisi igro za repku.
I na kraju krajeva SELEKTOROVO je da te pozove, njegovo nije da ti popunjava papire i da gleda mozesli dobit vizu il ne.. niti da ti titra muda posebno SAFET SUSIC
I DA SE ZNA ZUKANOVIC nije bio nikad glavni stoper.
Zuka znam da boli sto nisi otisao na sp, igrat je za repku na neki nacin ici na prvu liniju u ratu cast obaveza, i radi toga postovanje. Al cjeni to sto si bio u stroju i sto te neko odabra u elitnu jedinicu, sto te nije slao u borbu komadant to je njegovo. BUDI PONOSAN I NESERI VISE PO NOVINAMA